0

Ney znowu nowa fryzurka

0

Nie można być smutnym i jednocześnie szczęśliwym.

0

W lidze gra każdy mecz. Ale Tito jest nienormalny jak z genialnego ŚPO robi napastnika.

0

Kończ waść wstydu oszczędź

0

bo jest nierealistyczna i głupkowata dla dzieciaków

0

Alexis to normalnie dziś jak wszedł to byłem w szoku jak on gra. Naprawdę się spłaca.

0

Grałem w pesa u kuzyna i to ta gra mnie obraża

0

Klasa Swiatowa.

0

Aha i zgadnijcie z kim odpadłem w LM. Z Bayernem. U siebie 1:1 a u nich 0:1. Polfinał to był. I Bayern wygrał w finale. Też ciekawe i to pokazuje że Fifa to realistyczna gra piłkarska

0

Najlepsze jest to że wczoraj też zagrałem ostatni mecz ligowy z Malagą i wynik... 4:1. Przypadek? Nie sądze. Tylko że tam zdobyłem łącznie 108 pkt a Messi strzelił 58 goli w lidze. Aguero 32.

0

Żałosny sklad

0

NO naprawde swietne zrodlo...

0

Poczekaj aż u nas Rosell sprzeda nazwe na jakiś Katar coś tam jihad itp i pozwoli jeszcze pasać kozy na murawie a wszystko za kilka baniek ojro

0

Mowa tu o Sanchezie a nie o Songu

0

Jest weeekend

0

Thiago pewnie nic o tym nie wie. Zostaje.

0

Będzie musiał odpracować 30 godzin społecznie z miotłą na La Rambla buahaha

0

Kurka wodna a gdzie jest Alexis i co tam robi Pedro?! Niee! Pedro out!

0

A zamknij się już z tą Fifą. Takie masz klapki na oczach? Puyol ma wykończone nogi i za rok kończy. Nie wierze że jak przez 3 lata miał kolana rozwalone to teraz nagle będzie hasał jak jelonek.

0

Cudów już nie będzie. Jak od 3 lat takie cyrki z tymi kolanami to już lepiej nie będzie.

0

Dla Repry by nie zwoływał tej szopki. Kończy kariere. Kolana nie wytrzymały

0

No i co ? Będzie grał powiedzmy co 2 tygodnie w lidze a Bartra kiedy ma grać? Pierw jęki że Bartra nie gra a teraz chcecie Abidala jako zapchajdziure

0

Nie przedłużyli bo Abidal to nie ten poziom. Nie da rady grać co 3 dni. A za zasługi to dla mnie glupota zeby zostawiać piłkarza

0

To normalne że odmładza się zespół. Abidal 33 lata Puyol 36 Valdes 31 - oni odchodzą. Zostaje Xavi 31 lat. Potem dopiero Alves 30 czyli na niego też już pora. Pinto ma 37 i też odejdzie. Będziemy mieli średnią wieku 26 lat

0

No a w ostatniej jego wypowiedzi mówił jak to przerąbał finał Ligi Mistrzów z Milanem 4:0 i go za to wywalili.

0

No i dobrze. Obaj jutro ogłoszą że odchodzą czyli tak jak chciałem. Lata nie te i zdrowie też nie to. Jeszcze tylko Xavi i można spokojnie robić ostatnie transfery i kadra gotowa. Będzie świeżo

0

Jak on mnie wkurza. Ma się za jakiegoś Boga czy co? Co by się nie stało to on o wszystkim musi się wypowiedzieć. Co patrze na newsy to tylko Cruyff się dziwi.

0

Fanboj Messiego widze. Jak on odejdzie to ty też pewnie. Ten Ronaldinho też latał z 10 i co??

0

A co to za różnica? Ja już mówiłem że 10 dałbym Neymarowi a Leo z 7

0

A co do tego ma moja mam?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?