Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ney znowu nowa fryzurka
0
Nie można być smutnym i jednocześnie szczęśliwym.
0
W lidze gra każdy mecz. Ale Tito jest nienormalny jak z genialnego ŚPO robi napastnika.
0
Kończ waść wstydu oszczędź
0
bo jest nierealistyczna i głupkowata dla dzieciaków
0
Alexis to normalnie dziś jak wszedł to byłem w szoku jak on gra. Naprawdę się spłaca.
0
Grałem w pesa u kuzyna i to ta gra mnie obraża
0
Klasa Swiatowa.
0
Aha i zgadnijcie z kim odpadłem w LM. Z Bayernem. U siebie 1:1 a u nich 0:1. Polfinał to był. I Bayern wygrał w finale. Też ciekawe i to pokazuje że Fifa to realistyczna gra piłkarska
0
Najlepsze jest to że wczoraj też zagrałem ostatni mecz ligowy z Malagą i wynik... 4:1. Przypadek? Nie sądze. Tylko że tam zdobyłem łącznie 108 pkt a Messi strzelił 58 goli w lidze. Aguero 32.
0
Żałosny sklad
0
NO naprawde swietne zrodlo...
0
Poczekaj aż u nas Rosell sprzeda nazwe na jakiś Katar coś tam jihad itp i pozwoli jeszcze pasać kozy na murawie a wszystko za kilka baniek ojro
0
Mowa tu o Sanchezie a nie o Songu
0
Jest weeekend
0
Thiago pewnie nic o tym nie wie. Zostaje.
0
Będzie musiał odpracować 30 godzin społecznie z miotłą na La Rambla buahaha
0
Kurka wodna a gdzie jest Alexis i co tam robi Pedro?! Niee! Pedro out!
0
A zamknij się już z tą Fifą. Takie masz klapki na oczach? Puyol ma wykończone nogi i za rok kończy. Nie wierze że jak przez 3 lata miał kolana rozwalone to teraz nagle będzie hasał jak jelonek.
0
Cudów już nie będzie. Jak od 3 lat takie cyrki z tymi kolanami to już lepiej nie będzie.
0
Dla Repry by nie zwoływał tej szopki. Kończy kariere. Kolana nie wytrzymały
0
No i co ? Będzie grał powiedzmy co 2 tygodnie w lidze a Bartra kiedy ma grać? Pierw jęki że Bartra nie gra a teraz chcecie Abidala jako zapchajdziure
0
Nie przedłużyli bo Abidal to nie ten poziom. Nie da rady grać co 3 dni. A za zasługi to dla mnie glupota zeby zostawiać piłkarza
0
To normalne że odmładza się zespół. Abidal 33 lata Puyol 36 Valdes 31 - oni odchodzą. Zostaje Xavi 31 lat. Potem dopiero Alves 30 czyli na niego też już pora. Pinto ma 37 i też odejdzie. Będziemy mieli średnią wieku 26 lat
0
No a w ostatniej jego wypowiedzi mówił jak to przerąbał finał Ligi Mistrzów z Milanem 4:0 i go za to wywalili.
0
No i dobrze. Obaj jutro ogłoszą że odchodzą czyli tak jak chciałem. Lata nie te i zdrowie też nie to. Jeszcze tylko Xavi i można spokojnie robić ostatnie transfery i kadra gotowa. Będzie świeżo
0
Jak on mnie wkurza. Ma się za jakiegoś Boga czy co? Co by się nie stało to on o wszystkim musi się wypowiedzieć. Co patrze na newsy to tylko Cruyff się dziwi.
0
Fanboj Messiego widze. Jak on odejdzie to ty też pewnie. Ten Ronaldinho też latał z 10 i co??
0
A co to za różnica? Ja już mówiłem że 10 dałbym Neymarowi a Leo z 7
0
A co do tego ma moja mam?