Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do mnie to koło mnie.
0
Bo odmieniłem
0
Onet? Buahahah. Nie mam więcej pytań.
0
A Neymar gra
0
Ja swojej wiedzy nie przeceniam. Piłka nożna to moje życie i nie tylko ja uważam że mam o niej duże pojęcie. O taktyce moge rozmawiać godzinami.
0
Ziom to było w 2004 roku. Oglądałem ten mecz na espn klasyka Ligi Mistrzów więc spaliłeś system. Teraz jest 2013 rok i Depor zasłużenie spada z ligi. Grają żałośnie jak Mallorca i Zaragoza
0
Nawet papież taki mądry nie jest żeby być ekspertem we wszystkim. Ja się nie uważam za eksperta we wszystkim. Jak się na czymś nie znam to nie mówie o tym bo wstyd tylko mi. Ale o Villareal wiem dużo. Wogóle o piłce wiem dużo.
0
Mów za siebie okej?
0
Źródło podaj omg!
0
Takie ciekawe że skończymy je minimum 5:0
0
Co jest żałosne w tym że znam historie klubu ?
0
Żeby był jak Tito bez charakteru? Nie dzięki. Tylko Klopp
0
Ale to wina tylko Deportivo że grają tak słabo że spadają. Takie Rayo albo Levante jakoś zadomowiło się w lidze na dobre i nie narzekają.Kończą sezon w górze tabeli i pokazują że jak się chce to można. Deportivo do 30 kolejki waliło w ciula i dopiero na koniec się przebudzili ale już za późno było.
0
Też się właśnie zastanawiam. Nie mają pojęcia o historii tego klubu i kulturze kibiców.
0
Jak grają jak patałachy to kara musi być.
0
Espanyol jak sama nazwa mówi to Hiszpania
0
Będzie kogo golić do zera w lidze
0
Villa to już piłkarski emeryt powoli. Stracił swoje atuty. Szybkości nie ma. Minięcia obrońcy nie ma. Ciągle jest na spalonym i źle rozgrywa. Dobrze że idzie do tego Tottenhamu bo Neymar i tak go by wygryzł. Reus też przyjdzie i coś o Rooney się gadało. A Lewy lepiej nie bo to drewno
0
Ale płaczki w tych komentarzach. I dobrze że odszedł bo nie ma sensu by zabierał minuty Bartrze/Montoi. Adriano też grać chce . Abidal nie wytrzyma trudów sezonu i potwierdzili to lekarze. Odchodzi Abidal a za niego Chiellini Dante albo Thiago Silva.
0
Żal. Jak nie walczą o awans bo nie idzie to niech chociaż walczą żeby być przed Realem . Eusebio fuera
0
to nie troll tylko spamer
0
Podajcie skład Hiszpanii
0
Że sezon*
0
Jakie zmiany? Xavi mowil zeson byl super i nadal jestesmy top 1
0
Xavi daj se luz. Dostaliśmy oklep od czołowki Europy ale ty nowusz ze to my mielismy pilke hahaha
0
Do gry w pilke trzeba miec zdrowie. Wielu pilkarzy nie zrobilo kariery przez kontuzje.
0
Konfederacji nie wiem. A mistrzostwa juniorów juz leca
0
I dobrze że odejdzie. Nic już nowego nam nie da.
0
Pedro 6 hahaha! Partolił takie setki że śmiech na sali. ocena 4 ale tylko za asyste chociaż to też nic wielkiego nie było i takie asysty często dostaje od kolegów z boiska. Alexis oczko wyżej. Jest w mega formie. Busquets żenada. Czemu nie grał Song? Pinto oczko wyżej.
0
Kurde od lutego wałkował klub temat że priorytet to TOP obrońca świata. A kogo my chcemy kupić? Słabego wyrobnika za marne 5 mln.... Od 2 sezonów wiadomo że obrona jest dziurawa jak ser ale Tito woli rzucać 100 mln na Neymara. Jak znowu wyjdziemy na Real z Adriano na ŚO to popełnie samobójstwo.