0

Co do mnie to koło mnie.

0

Bo odmieniłem

0

Onet? Buahahah. Nie mam więcej pytań.

0

A Neymar gra

0

Ja swojej wiedzy nie przeceniam. Piłka nożna to moje życie i nie tylko ja uważam że mam o niej duże pojęcie. O taktyce moge rozmawiać godzinami.

0

Ziom to było w 2004 roku. Oglądałem ten mecz na espn klasyka Ligi Mistrzów więc spaliłeś system. Teraz jest 2013 rok i Depor zasłużenie spada z ligi. Grają żałośnie jak Mallorca i Zaragoza

0

Nawet papież taki mądry nie jest żeby być ekspertem we wszystkim. Ja się nie uważam za eksperta we wszystkim. Jak się na czymś nie znam to nie mówie o tym bo wstyd tylko mi. Ale o Villareal wiem dużo. Wogóle o piłce wiem dużo.

0

Mów za siebie okej?

0

Źródło podaj omg!

0

Takie ciekawe że skończymy je minimum 5:0

0

Co jest żałosne w tym że znam historie klubu ?

0

Żeby był jak Tito bez charakteru? Nie dzięki. Tylko Klopp

0

Ale to wina tylko Deportivo że grają tak słabo że spadają. Takie Rayo albo Levante jakoś zadomowiło się w lidze na dobre i nie narzekają.Kończą sezon w górze tabeli i pokazują że jak się chce to można. Deportivo do 30 kolejki waliło w ciula i dopiero na koniec się przebudzili ale już za późno było.

0

Też się właśnie zastanawiam. Nie mają pojęcia o historii tego klubu i kulturze kibiców.

0

Jak grają jak patałachy to kara musi być.

0

Espanyol jak sama nazwa mówi to Hiszpania

0

Będzie kogo golić do zera w lidze

0

Villa to już piłkarski emeryt powoli. Stracił swoje atuty. Szybkości nie ma. Minięcia obrońcy nie ma. Ciągle jest na spalonym i źle rozgrywa. Dobrze że idzie do tego Tottenhamu bo Neymar i tak go by wygryzł. Reus też przyjdzie i coś o Rooney się gadało. A Lewy lepiej nie bo to drewno

0

Ale płaczki w tych komentarzach. I dobrze że odszedł bo nie ma sensu by zabierał minuty Bartrze/Montoi. Adriano też grać chce . Abidal nie wytrzyma trudów sezonu i potwierdzili to lekarze. Odchodzi Abidal a za niego Chiellini Dante albo Thiago Silva.

0

Żal. Jak nie walczą o awans bo nie idzie to niech chociaż walczą żeby być przed Realem . Eusebio fuera

0

to nie troll tylko spamer

0

Podajcie skład Hiszpanii

0

Że sezon*

0

Jakie zmiany? Xavi mowil zeson byl super i nadal jestesmy top 1

0

Xavi daj se luz. Dostaliśmy oklep od czołowki Europy ale ty nowusz ze to my mielismy pilke hahaha

0

Do gry w pilke trzeba miec zdrowie. Wielu pilkarzy nie zrobilo kariery przez kontuzje.

0

Konfederacji nie wiem. A mistrzostwa juniorów juz leca

0

I dobrze że odejdzie. Nic już nowego nam nie da.

0

Pedro 6 hahaha! Partolił takie setki że śmiech na sali. ocena 4 ale tylko za asyste chociaż to też nic wielkiego nie było i takie asysty często dostaje od kolegów z boiska. Alexis oczko wyżej. Jest w mega formie. Busquets żenada. Czemu nie grał Song? Pinto oczko wyżej.

0

Kurde od lutego wałkował klub temat że priorytet to TOP obrońca świata. A kogo my chcemy kupić? Słabego wyrobnika za marne 5 mln.... Od 2 sezonów wiadomo że obrona jest dziurawa jak ser ale Tito woli rzucać 100 mln na Neymara. Jak znowu wyjdziemy na Real z Adriano na ŚO to popełnie samobójstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?