0

Dla mnie to głupota zastrzeganie numerów w sporcie

0

Będę tam!

0

Jezu to jest normalne ludzie że ktoś musi odejść. Jeszcze Valdses Villa i Xavi. To normalne.

0

Nie daje rady grac co 3 dni to żegnamy.

0

Aha fajnie że dopiero teraz się dowiedziałem o meczu

0

Jak żyć panie Rosell? Reina to błazen i tylko do błaznowania się nadaje w samolocie i na koncertach. Caballero mówi że chce do Barcy a te się bawią w jakiegoś komentatora.

0

Bierz go kurna babka!

0

Ja bym jeszcze został na ten sezon ale jak znowu Tito będzie robił taką szopkę to Thiago niech idzie bo szkoda żeby się marnował.

0

Song pięknie !!

0

Grał lepiej od Alvesa na jeseni i super pikety walił ale kontuzje go wykańczają.

0

Haha lol. News o tym tydzien temu byl

0

A po polsku?

0

Ale Messi bedzoe

0

Bojan nie jest wart szilinga. Max 5 mln jak jakiś frajer się znajdzie

0

Jakie 3 korony?

0

Bale to masz w stodole po żniwach

0

Bayernowi kibicuje bo ma konto u nich o nicku zdf. też go nikt tam nie lubi

0

Co środkowy obrońca robi w pomocy?

0

Brawo. Dzięki tobie na świecie zapanował pokój

0

Na odwrót. Neymar Messi Alexis. LN - N - PN

0

Super że w ankecie kibice docenili Alexisa i Songa.

0

Nie no Neymar będzie wtedy na wakacjach w Warszawie

0

Piotr czemu zmieniłeś avatar? Prawie cię nie poznałem. Fajnie że masz Leo

0

A kto ostatnio strzelił 30 goli prócz Messiego? No nikt.

0

Mówi tak jakby był pewny 1 składu a nie wie jeszcze że będzie musiał stoczyć o skład walke z wielkim i mitycznym Pedro Pedritto Pedro.

0

Idź przyklepać Neymara w Baja Munick haha

0

Co dzień tu jestem he

0

Cele: pobić rekord 50 bram... a nie Messi na kontuzje.

0

Komentator najlepszy: gol the traka traka traka i mukador. Xavi miczkampista hehe

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?