Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie to głupota zastrzeganie numerów w sporcie
0
Będę tam!
0
Jezu to jest normalne ludzie że ktoś musi odejść. Jeszcze Valdses Villa i Xavi. To normalne.
0
Nie daje rady grac co 3 dni to żegnamy.
0
Aha fajnie że dopiero teraz się dowiedziałem o meczu
0
Jak żyć panie Rosell? Reina to błazen i tylko do błaznowania się nadaje w samolocie i na koncertach. Caballero mówi że chce do Barcy a te się bawią w jakiegoś komentatora.
0
Bierz go kurna babka!
0
Ja bym jeszcze został na ten sezon ale jak znowu Tito będzie robił taką szopkę to Thiago niech idzie bo szkoda żeby się marnował.
0
Song pięknie !!
0
Grał lepiej od Alvesa na jeseni i super pikety walił ale kontuzje go wykańczają.
0
Haha lol. News o tym tydzien temu byl
0
A po polsku?
0
Ale Messi bedzoe
0
Bojan nie jest wart szilinga. Max 5 mln jak jakiś frajer się znajdzie
0
Jakie 3 korony?
0
Bale to masz w stodole po żniwach
0
Bayernowi kibicuje bo ma konto u nich o nicku zdf. też go nikt tam nie lubi
0
Co środkowy obrońca robi w pomocy?
0
Brawo. Dzięki tobie na świecie zapanował pokój
0
Na odwrót. Neymar Messi Alexis. LN - N - PN
0
Super że w ankecie kibice docenili Alexisa i Songa.
0
Nie no Neymar będzie wtedy na wakacjach w Warszawie
0
Piotr czemu zmieniłeś avatar? Prawie cię nie poznałem. Fajnie że masz Leo
0
A kto ostatnio strzelił 30 goli prócz Messiego? No nikt.
0
Mówi tak jakby był pewny 1 składu a nie wie jeszcze że będzie musiał stoczyć o skład walke z wielkim i mitycznym Pedro Pedritto Pedro.
0
Idź przyklepać Neymara w Baja Munick haha
0
Co dzień tu jestem he
0
Cele: pobić rekord 50 bram... a nie Messi na kontuzje.
0
Komentator najlepszy: gol the traka traka traka i mukador. Xavi miczkampista hehe
0