Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za 3 mln
0
Najwyższym poziomie? Idź spać bo już po wieczorynce.
0
Nie będe zmniejszał rozmiaru żeby potem z lupą siedzieć i czytać
0
Dałem 5 bo u mnie jest przycięty napis ten z lewej strony pod nagłówkiem Campions i jest tylko "ions":
0
Kurde starsi w pracy wtedy to nie zobacze Barcy i Leo
0
Aha no i jak Cesc może grać na ataku jak nie ma szybkości? Xavi niech zagra na N to zobaczymy
0
Dlaczego Tito probuje z genialnego pomocnika zrobić napastnika? To nie Messi że może grać w ataku w pomocy na skrzydłach i na bramce. Cesc miał być naszym nowym Xavim a robi sie z niego niewiadomo kogo.... Potem się dziwią że zagubiony jest i slabo gra. Jak ma grać dobrze jak ciągle gra na innej pozycji.
0
Tylko polsat sport i Borek, I Polsat ma super gości w studio. Młodych i ciekawych a nie Engel i ten od ligi Południowej Amerki
0
Buahahaha Alves mnie rozwala tymi wrzutkami poza stadion
0
Neymar ma świetną orientacje
0
Anglia jest żałosna. Nic jeszcze nie polazali.
0
Neymar świetne wyjście do piłki. Super trzymał linie spalonego. Myślę że jak już minął Johnsona to mógł jeszcze zrobić ruch bardziej na środek bramki żeby uderzyc w lewy rog bramkarza
0
Moje pierwsze spostrzeżenia z meczu: Anglia ma formacje ustawione blisko siebie. Jest ciasno i trudno Brazyli zbudować akcje. Brazylia powinna więcej grać skrzydlami zeby rozciągnąć Anglików
0
Hulk jaki gruby masakra
0
Mecz leci na tvp 1 jak co
0
Zagra Neymar?
0
Czy mecz Brazylia vs Anglia będzie na polsat sport albo extra?
0
0
I właśnie Leo wywalczył sobie złotą piłkę. Brawo!
0
Nie. Surowych rodziców na TVN.
0
To po katalońsku
0
Orientacja taktyczna na boisku to cholernie ważna sprawa. Bez niej nie zaistniejesz w wielkim futbolu.
0
Nie nie nie i nie! Nie chce tego szrotu z Chelsaea. Jeden to drewno a drugi nie ma pojęcia o grze w obronie. Kompany albo Chiellimi lub Dante.
0
Jacy oni? Słyszysz głosy? Może masz schizofrenie
0
Barcelona nie ma szpicy. Ma falszywego napastnika. Messi jest super falszywym napastnikiem bo jest ruchliwy. Cesc nie jest taki zwrotny i musi grać z tyłu
0
Rozrysowałem to sobie tak na tablicy: Xavi na ławke i odebrać mu role nietykalnego. Cesc idzie na miejsce Xaviego. Obok Cesca Iniesta. Iniesta troche wyżej bo jest bardziej ofensywny i ma to pokrentło w nodze. Na SPD Song. I teraz tak to wygląda że Thiago jest zmiennikiem Iniesty a Sergi Roberto Fabregasa. Thiago musi rozgrywać dużo meczy to zawsze można robić więcej rotacji. Fabregas będzie robił killer passy do Aguero Messiego i Alexisa a oni wtedy pam i gol. To jest zasada pim-pam : pim pam pim pam podanie tu podanie tam = gol. Jeśli Cesc wyszedłby wyżej to normalne że Iniesta dubluje jego pozyycje. Ale co zrobić jak oboje wyjdą wyżej i powstanie dziura w srodku pola? Od tego jest Song. Silny chłop co przestawi przeciwnika. Cesc musi klankować z Iniestą pięknie.
0
Ja zawsze tu zaglądam ale ostatnio troche mniej czasu mam bo dużo trenuje na boisku przyjęcie i taktyke
0
Neymar to jest taki śliwka w kapeluszu. Nie wiadomo czy wypali. Dlatego wole Aguero lbo Reus. Aguero to gwarant 30 goli na sezon
0
Hi hi hi ha ha ha dobre
0
Na focie Abidal wygląda jak Keita