0

Za 3 mln

0

Najwyższym poziomie? Idź spać bo już po wieczorynce.

0

Nie będe zmniejszał rozmiaru żeby potem z lupą siedzieć i czytać

0

Dałem 5 bo u mnie jest przycięty napis ten z lewej strony pod nagłówkiem Campions i jest tylko "ions":

0

Kurde starsi w pracy wtedy to nie zobacze Barcy i Leo

0

Aha no i jak Cesc może grać na ataku jak nie ma szybkości? Xavi niech zagra na N to zobaczymy

0

Dlaczego Tito probuje z genialnego pomocnika zrobić napastnika? To nie Messi że może grać w ataku w pomocy na skrzydłach i na bramce. Cesc miał być naszym nowym Xavim a robi sie z niego niewiadomo kogo.... Potem się dziwią że zagubiony jest i slabo gra. Jak ma grać dobrze jak ciągle gra na innej pozycji.

0

Tylko polsat sport i Borek, I Polsat ma super gości w studio. Młodych i ciekawych a nie Engel i ten od ligi Południowej Amerki

0

Buahahaha Alves mnie rozwala tymi wrzutkami poza stadion

0

Neymar ma świetną orientacje

0

Anglia jest żałosna. Nic jeszcze nie polazali.

0

Neymar świetne wyjście do piłki. Super trzymał linie spalonego. Myślę że jak już minął Johnsona to mógł jeszcze zrobić ruch bardziej na środek bramki żeby uderzyc w lewy rog bramkarza

0

Moje pierwsze spostrzeżenia z meczu: Anglia ma formacje ustawione blisko siebie. Jest ciasno i trudno Brazyli zbudować akcje. Brazylia powinna więcej grać skrzydlami zeby rozciągnąć Anglików

0

Hulk jaki gruby masakra

0

Mecz leci na tvp 1 jak co

0

Zagra Neymar?

0

Czy mecz Brazylia vs Anglia będzie na polsat sport albo extra?

0

0

I właśnie Leo wywalczył sobie złotą piłkę. Brawo!

0

Nie. Surowych rodziców na TVN.

0

To po katalońsku

0

Orientacja taktyczna na boisku to cholernie ważna sprawa. Bez niej nie zaistniejesz w wielkim futbolu.

0

Nie nie nie i nie! Nie chce tego szrotu z Chelsaea. Jeden to drewno a drugi nie ma pojęcia o grze w obronie. Kompany albo Chiellimi lub Dante.

0

Jacy oni? Słyszysz głosy? Może masz schizofrenie

0

Barcelona nie ma szpicy. Ma falszywego napastnika. Messi jest super falszywym napastnikiem bo jest ruchliwy. Cesc nie jest taki zwrotny i musi grać z tyłu

0

Rozrysowałem to sobie tak na tablicy: Xavi na ławke i odebrać mu role nietykalnego. Cesc idzie na miejsce Xaviego. Obok Cesca Iniesta. Iniesta troche wyżej bo jest bardziej ofensywny i ma to pokrentło w nodze. Na SPD Song. I teraz tak to wygląda że Thiago jest zmiennikiem Iniesty a Sergi Roberto Fabregasa. Thiago musi rozgrywać dużo meczy to zawsze można robić więcej rotacji. Fabregas będzie robił killer passy do Aguero Messiego i Alexisa a oni wtedy pam i gol. To jest zasada pim-pam : pim pam pim pam podanie tu podanie tam = gol. Jeśli Cesc wyszedłby wyżej to normalne że Iniesta dubluje jego pozyycje. Ale co zrobić jak oboje wyjdą wyżej i powstanie dziura w srodku pola? Od tego jest Song. Silny chłop co przestawi przeciwnika. Cesc musi klankować z Iniestą pięknie.

0

Ja zawsze tu zaglądam ale ostatnio troche mniej czasu mam bo dużo trenuje na boisku przyjęcie i taktyke

0

Neymar to jest taki śliwka w kapeluszu. Nie wiadomo czy wypali. Dlatego wole Aguero lbo Reus. Aguero to gwarant 30 goli na sezon

0

Hi hi hi ha ha ha dobre

0

Na focie Abidal wygląda jak Keita

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?