Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludzie błagam! Szejkowie nie są głupi i nie puszczą gościa za 32 mln skoro wybulili na niego 42. Oni nie są takimi frajerami jak nasz zarząd że kupujemy Ibre za 80 mln a odchodzi za 21. Albo wywalimy 40 baniek albo narka. Szejkowie nie popuszczą.
0
Luiz nie trzyma linii - dziękujemy już panu
0
Silva warty jest 45 mln. i myśle że Uszaty dobije do 40 i PSG puści genialnego SO.
0
Co to ma wspólnego z tym newsem? Ja za takie coś dostawałem blokade
0
PK oglądałem głównie po to żeby przyjrzeć się Thiago Silvie i on spektakularny! Najlepszy SO na świecie. Siła szybkość inteligencja czytanie gry ustawianie się wizja gry.... on to wszystko ma! Pique niestety wypadł bardzo słabo w turnieju. Sprzedać Pique u kupić TS oraz David Luiz.
0
Pedro to jest taki typ zawodnika który jest gorszy od Tello a mimo to zabiera mu miejsce w składzie. Teraz przyszedł Neymar wiec wiadomo dla kogo lewe skrzydło. Messi 9 - nie ma o czym mówić. Zostaje biedny Alexis na PS. I jak myślicie? Tito będzie faworyzował słabego Pedro na koszt super Alexisa. I to mnie boli mocno że Tito ma swoich pupilków w drużynie i nawet jakby nie mieli nogi to i tak by grali a przecież grać powinien ten kto jest w lepszej formie no nie? I smutno mi jak Ronaldo bo Pedro pewnie nie zostanie sprzedany. A skoro piłkarz od 2 lat nic nie wnosi do zespołu i nie rozwija się to po co ma zajmować miejsce tello delofeu itp?
0
TO nie on.
0
Miałem bana tutaj.
0
A czemu nie może być norlamnie Barcelona FC? Albo Barca Basket
0
0
To teraz może T-Mobile Barca jak u nas W lidze
0
Oto co kasa robi z ludźmi. Ale przejechał się na tych swoich gierkach. Teraz ja bym zesłał go do Barcy B ale Tito tego nie zrobi bo nie ma odwagi.
0
Rozmiar ma znaczenie ha
0
Alba to skrzydłowy.....
0
Iniesta spoko ale Neymar robi różnice i przekłada to na wynik drużyny. Strzela w każdym meczu i jest wiodącą postacią w ataku. Iniesta bardziej robi show na boisku. Neymar robi i show i wynik.
0
Przecież to moj komentarz. Znowu kopiuje hehe
0
O piłce wiem tyle żeby móc o niej się wypowiadać
0
Taktyka formacje sytuacja kadrowa Barcy.... dużo tego.
0
Teraz się uda.
0
Krok po kroczku. Na razie wkładam swój wysiłek w fanpagea.
0
Szacunku dla Mistrza Polski
0
Muszę iść z postępem.
0
Chodzi ci o Feel?
0
Nie odejdzie. Jest przyjacielem Messiego i wie że ma pewną grę.
***Jak chcecie poczytać więcej o taktyce o transferach i ogólnie o Barcelonie i piłce nożnej to zapraszam na mojego fanpage na facebooku. Link jest podany na moim profilu w "strona www".
0
No właśnie. Powinno tam pisać Legia Warszawa.
0
Brakuje mi u Neymara jego dryblingów co z nich słynie.
***Jak chcecie poczytać więcej o taktyce o transferach i ogólnie o Barcelonie i piłce nożnej to zapraszam na mojego fanpage na facebooku. Link jest podany na moim profilu w "strona www".
0
Dla tych co się martwią że Javier odejdzie: dementuje te plotki. Barcelona nie ma zamiaru pozbywać się piłkarza tym bardziej że jest on obrońcą który jest u nas na wage złota.
0
Nie! Masche w formie to najlepszy SO dla nas. W sezonie wembley byl the best z.Abidalem
0
Niezbyt chce mi sie w to wierzyć. Źródło mnie nie przekonuje
0
Liczba mnoga