0

Zgadzam sie. Te kody sa zbugowane nawet na kompie. Nie idzie przez nie przegladac innych stron z komentarzami bo cofa do pierwszej

0

Tak ale ten drugi to falszywy lewo skrzydlowy

0

Ja bym mu dał opaske kapitana. Puyol ciagle sie leczy. Xavi jest wypalony. Valdes to pies chciwy na kase a Iniesta jest guzilusem. Leo opaska nie obchodzi . Cesc to prawdziwy kapitan - serce do walki i charakter

0

Można tak zrobić - Puyol koniec kariery. Wymiana Pique za Sergio Ramosa i wtedy obok Sergio postawić Raphalea Varana

0

Naucz sie czytac ze zrozumieniem - grałem przeciwko rocznikowi 94

0

Neymar LS , Messi N , Alexus PS , Iniesta SPO Cesc SP , Song SPD - cos ala 4-2-1-3.
Neymar super ja sie ciesze bo bedzie fajnie robil roznice na skrzydle ALE - boje sie tylko o Albe - on lubi isc na skrzydlo a wtedy zostawia za soba pas startowy. On super z Neymarem pogra ale zostawia wolna przestrzen. No i trzeba mu troche kaganiec zalozyc. Ale Alba jest cienki w obronie wiec trzeba kupic LO i moj typ to Benua Asseu Kotto z Tottenhamu. Wtedy Alba na skrzydlo kolo Neymara i szlus.

0

Ja cieply nie jestem ale gdyby to tylko Josep Komendante Guardiola

0

Tito nie ma wstydu - mowi ze taktyce poswiecal ogrom czasu - tak jej poswiecal czas ze calą wiosne gralismy tak samo z kazdym rywalem. Jedynie Milan to co innego bo sie brzydko mowiąc obsrali.

0

Ja cie ! Jaki najlepszy obronca swiata? Ludzie gdzie wy macie oczy?! Od 2 lat Piki gra pilkarski skandal i jest to tolerowane tylko dlatego bo jest wychowankiem

0

Taka prawda. Pique byl jednym z glownych ojcow niepowodzenia sezon temu. Gral tak zle jak ja na boisku z chlopakami z liceun

0

Pique trzeba sprzedac bo jest cienki przez waka waka e e. Kompany może Silva

0

Nie warty takiej kasy no ale wiadomo PSG musi kozaczyć tym swoim budżetem. Strach myślec jakiego ogóra ściągnie Zubizarata ten nasz najlepszy dyrektor w historii.

0

A co ma Puyol do jakiegos trampkarza jak ja? Tu chodzi o poziom swiatowy ziomek. Mysl.

0

Hahahahah! Pique i Puyol najlepsi na swiecie ! Ahaha!

0

Tak. Messi musi byc przed CR

0

Leo to zrobi na pewno ale Tito musi go wstawiac do skladu a nie jak sezon temu ze nie gral koncowke i przez Tito nie pobil rekordu

0

Nie lubi podawac? Na pucharze konf. wykladal takie patelnie ze szok

0

Tak trzymac

0

Nom nie łapie kontuzji żadnych. Mam ci powiedzieć kto musiał biegać z jedną nogą z PSG albo grzać ławe na Bayern?

0

Neymar to kocur.

0

Klopp , Mancini, Capello , Villas Boas - oni powinni zastąpic Tito.

0

Niech jeszcze herb na prezentacji wycałuje.

0

A ja powiem tak - Montoya już teraz powinien być zamiast Alvesa w pierwszym składzie. Szkoda że trenerem jest Tito czyli cżłowiek który bardziej od Boga boi się stawiania na wychowanków.

0

Jego żona ma obrączke a Xavi nie. I czy oni piją wino z piwnicy Iniesty?

0

Gaia Asulina pamiętam z FIFA10. Naprawdę to był potem super grajek i grał w podstawie. A teraz o nim słuch zaginął. Nie wiem co się z nim dzieje.

0

Zaczęły się pewnie balangi itp. Opuścił się w treningach.

0

Taka godzina pasuje do tego pucharu. Taka klimatyczna. Nie zapomne syfu z Realem na CN przed 1 w nocy

0

Wstyd to będzie jak wyjdziemy na superpuchar z Adriano na SO

0

Nie bardzo rozumiem...

0

Link na moim profilu w pozycji "Strona www"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?