0

Ha ha trafne spostrzeżenie

0

Pep nas oszczędził. 2:0 to z pocałowaniem w rączke biore.

0

Nasza gra - dno

0

Szacun dla Barcy - wytrzymali 13 minut

0

O faken! Leo musi cofac sie do obrony. To smutny obrazek

0

Szacun dla Barcy - wytrzymali 13 minut

0

Na zdf patrzylem to dopiero zespoly rozgrzewke robia

0

Tej ale nas pojadą. Skrzydła nas zniszczą.

0

Będzie rozwiązywał krzyżówki

0

Aha no i co? Olej to. Ja za każdy wpis zbieram po 15 minusów i żyje dalej.

0

To mało rzeczy w życiu widziałeś.

0

A Ty co Nano masz klapki na oczach widze... Dostaniemy łupnia aż miło. Ty wierzysz w wygraną ? ha

0

Jak ciebie relaksują plusiki w internecie to nieźle

0

Dongu to ten niby Eto drugi. Ale za młody. On dopiero teraz będzie szanse prawdziwe dostawał w Barcy B więc gdzie on do seniorów?

0

A ja właśnie lubię czytać te newsy i nie chcę żeby redakcja przestała. Jak nie chcesz to nie czytaj. Jejku...

0

Czemu go minusujecie ? Przecież prawdę napisał. Mecz na PS o 18:25

0

Przecież nie wpuszczą mnie na teren stadionu do strefy dla pracowników itp.

0

Lol przecież ja nie znam innego Eusebio niż tego z Barcy B. Nie wiem co wy mi chcecie udowodnić? Masakra.

0

Nie ziomek nie wiem i pisze o nim. Chyba normalne że wiem.,.....

0

Jeszcze 8 znaków zapytania postaw.

0

Lahm w pomocy to był tylko test. Pep chciał sprawdzić czy on tam sobie poradzi w razie jakichś kontuzji itp.

0

Żeby tylko nie skończyło się na dwucyfrowym wyniku. 6:0 przyjmę z pokorą. Nie oszukujmy się cudów nie będzie. Jesteśmy 2 tygodnie z przygotowaniami w plecy. Mamy 1 mecz w plecy. Nie jesteśmy w formie fizycznej ani mentalnej. Nie ma zgrania naturalnie. Jak my mamy wyjść w na wpół rezerwowym składzie na mistrza Europy i aktualnie najlepszy klub świata który jest w mega formie rozjeżdża każdego jak leci i kończy przygotowania? Dodatkowo na ławec Rura jak to Szpaq mawia więc sorry ale licze na ten najmniejszy wymiar kary czyli 6:0.

0

Eusebio jako kandydat hahahaha ! Przepraszam ale muszę wyjść z domu i idę rzucić się z kamieniem na szyi do wody bo naprawdę nie moge tego zrozumiec jak można było brać Eusebio na poważnie jako trenera Barcy. To nie na moje siły.

0

Nowy? On już dawno powinien grać za Xaviego tylko Tito bał się zmienić co by nie mówić naszą ikone i legende.

0

Cruyyf jak zwykle się wcina między wódkę a zakąske a nie rozumie że nikt jego paplaniny już słuchać nie chce. Kończ waść

0

Szkoda mi piłkarzy. Lecą na mecz na którym mają zapewniony pewny wpierdziel. To im siedzi w głowie i nie pomaga. Dodatkowo na ławce Sergio Rura jak to Szpaq mawia.

0

Może w Gdańsku jak zagra to zatańczy nosa nosa aj

0

Mam przeczucie ze bedzie to odrodzenie Barcy. Tej z sezonu Wembley

0

Na moim fanpageu jest wywiad z Pique ktory mowi o Cescu i tej ofercie. Jednym slowem - spokój

0

Na miejscu Lechii kazdy by chcial byc z naszej ekstraklasy. Koszulki Leo Alexisa itp....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?