Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ha ha trafne spostrzeżenie
0
Pep nas oszczędził. 2:0 to z pocałowaniem w rączke biore.
0
Nasza gra - dno
0
Szacun dla Barcy - wytrzymali 13 minut
0
O faken! Leo musi cofac sie do obrony. To smutny obrazek
0
Szacun dla Barcy - wytrzymali 13 minut
0
Na zdf patrzylem to dopiero zespoly rozgrzewke robia
0
Tej ale nas pojadą. Skrzydła nas zniszczą.
0
Będzie rozwiązywał krzyżówki
0
Aha no i co? Olej to. Ja za każdy wpis zbieram po 15 minusów i żyje dalej.
0
To mało rzeczy w życiu widziałeś.
0
A Ty co Nano masz klapki na oczach widze... Dostaniemy łupnia aż miło. Ty wierzysz w wygraną ? ha
0
Jak ciebie relaksują plusiki w internecie to nieźle
0
Dongu to ten niby Eto drugi. Ale za młody. On dopiero teraz będzie szanse prawdziwe dostawał w Barcy B więc gdzie on do seniorów?
0
A ja właśnie lubię czytać te newsy i nie chcę żeby redakcja przestała. Jak nie chcesz to nie czytaj. Jejku...
0
Czemu go minusujecie ? Przecież prawdę napisał. Mecz na PS o 18:25
0
Przecież nie wpuszczą mnie na teren stadionu do strefy dla pracowników itp.
0
Lol przecież ja nie znam innego Eusebio niż tego z Barcy B. Nie wiem co wy mi chcecie udowodnić? Masakra.
0
Nie ziomek nie wiem i pisze o nim. Chyba normalne że wiem.,.....
0
Jeszcze 8 znaków zapytania postaw.
0
Lahm w pomocy to był tylko test. Pep chciał sprawdzić czy on tam sobie poradzi w razie jakichś kontuzji itp.
0
Żeby tylko nie skończyło się na dwucyfrowym wyniku. 6:0 przyjmę z pokorą. Nie oszukujmy się cudów nie będzie. Jesteśmy 2 tygodnie z przygotowaniami w plecy. Mamy 1 mecz w plecy. Nie jesteśmy w formie fizycznej ani mentalnej. Nie ma zgrania naturalnie. Jak my mamy wyjść w na wpół rezerwowym składzie na mistrza Europy i aktualnie najlepszy klub świata który jest w mega formie rozjeżdża każdego jak leci i kończy przygotowania? Dodatkowo na ławec Rura jak to Szpaq mawia więc sorry ale licze na ten najmniejszy wymiar kary czyli 6:0.
0
Eusebio jako kandydat hahahaha ! Przepraszam ale muszę wyjść z domu i idę rzucić się z kamieniem na szyi do wody bo naprawdę nie moge tego zrozumiec jak można było brać Eusebio na poważnie jako trenera Barcy. To nie na moje siły.
0
Nowy? On już dawno powinien grać za Xaviego tylko Tito bał się zmienić co by nie mówić naszą ikone i legende.
0
Cruyyf jak zwykle się wcina między wódkę a zakąske a nie rozumie że nikt jego paplaniny już słuchać nie chce. Kończ waść
0
Szkoda mi piłkarzy. Lecą na mecz na którym mają zapewniony pewny wpierdziel. To im siedzi w głowie i nie pomaga. Dodatkowo na ławce Sergio Rura jak to Szpaq mawia.
0
Może w Gdańsku jak zagra to zatańczy nosa nosa aj
0
Mam przeczucie ze bedzie to odrodzenie Barcy. Tej z sezonu Wembley
0
Na moim fanpageu jest wywiad z Pique ktory mowi o Cescu i tej ofercie. Jednym slowem - spokój
0
Na miejscu Lechii kazdy by chcial byc z naszej ekstraklasy. Koszulki Leo Alexisa itp....