Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zajechał? Neuer prawie wcale nie gral sparingow. Ribiery to walczak
0
Nie napalaj się na Neymara. Dla mnie to nieporozumienie że wgl rozmawia sie o tym czy Neymar zagra. Gość będzie po 1 gora 2 treningach!!! Chcecie kontuzji mięśniowej? Pobiegać moze ale z 5 minut. Lepiej przygotować go na Santos.
0
Nie. Mylisz się. Na pewno nie pierwszy.
0
Nie rozrozniasz krytyki od zlego slowa. To po pierwsze. Po drugie zawsze bylem i bede za Pepem.
0
Co to modernizacja? Takie cos to jest w Euro tracku 2. Chodzilo ci o moderacje.
0
Masche w sezonie Wembley byl naszym najlepszym SO. Dzieki niemu pojechalismy na Wembley (interwencja z Arsenalem). Pod nirobecnosc Puyola czyscil swymi wslizgami wszysyko. Na DM gral chaotycznie wolno i za agresywnie. Druzyna nie miala plynnosci i szybkosci.
0
A ja nie widzialem nikogo. To znaczy że jestem gorszym fanem?
0
Nie wiem gdzie widzisz głupoty w moim wpisie o Guardioli. Ewidentnie popelnil błąd i zapłacil za to. Klopp to świetny taktyk. Klopp 1:0 Pep
0
A czemu tylko PK bierzecie pod uwage? A w Chelsea jakie babole robil?
0
Trenerka a dziewczyna to jest roznica nie?
0
Caly czas udzielam się na blogu. Zapraszam.
0
Pep popełnił bląd w składzie i nie zareagował na wielki pressing Jergena Kloppa. W Barcie w trudnych momentach miał Messiego a tam nikt nie wezmie gry na swoje barki. Skarface się staral ale to nie te buty
0
Subotic i Hummels nie zagrali pierwszego dobrego meczu. To ktorys z kolei
0
Z Alby taki obrońca jak ze mnie Pep Guardiola. Przecież to skrzydlowy. Nawet pamiętam w Fifie 10 w Valencii byl jako Skrzydłowy. I to widać na boisku. W ataku miazga ale jak ma bronic to duzo goli zawalił.
0
Luiz mnie nie przekonuje tym:
1. Nie trzyma linii
2. Gra za ofensywnie
3. Podpala się ma gorącą glowe
Nam trzeba muru z tylu. Pique jest od zaczynania gry a drugi kolega ma byc murem w tym czasie
0
Alby celowo nie wykieniłem bo dla mnie to jest skrzydlowy a nie obrońca.
0
Masche na DP to nieporozumienie w Barcie...
0
A komu wierzysz? Oficjalnym zapewnieniom klubu i kolegow Cesca czy jakiejs gazetce z budki na rogu ulicy?
0
Haha. Ludzie są jednak głupiutcy. To gest motywacyjny! Omg
0
Przecież nawet dziecko wie że to gest motywacyjny... Masakra co z wami ludzie?
0
Zaden Luiz. Trzeba kupić Suboticia i Humnelsa. Wczoraj super grali. Humnels tylko jeden maly blad a Subotic ściana. Aha i trzeba kupić prawego obronce bo Alves slaby a Montoya nie zachwyca w sparingach. Mój typ to Walker z Tottenhamu. Wtedy obrona taka- Adriano Subotic Humnels Walker. A na lawce Pique Puyol Masche Ramos i Bartra
0
Lol! Neymar to lewy skrzydlowy!
0
A ty skąd żes sie urwal? Tito juz testowal Songa na obronie i sam potem przyznal ze to byl blad.
0
To żart byl
0
Na TVP 1
0
Bo jest bardzo opiekunczy
0
To jest rzetelnosc polskich mediow. Zenada
0
Zubizareta to jest
0
Aha i że chcialo ci sie tak produkowac z pisaniem glupot... Trollu
0
Dobra dobra idz trollowac gdzie indziej trollu.