0

Zajechał? Neuer prawie wcale nie gral sparingow. Ribiery to walczak

0

Nie napalaj się na Neymara. Dla mnie to nieporozumienie że wgl rozmawia sie o tym czy Neymar zagra. Gość będzie po 1 gora 2 treningach!!! Chcecie kontuzji mięśniowej? Pobiegać moze ale z 5 minut. Lepiej przygotować go na Santos.

0

Nie. Mylisz się. Na pewno nie pierwszy.

0

Nie rozrozniasz krytyki od zlego slowa. To po pierwsze. Po drugie zawsze bylem i bede za Pepem.

0

Co to modernizacja? Takie cos to jest w Euro tracku 2. Chodzilo ci o moderacje.

0

Masche w sezonie Wembley byl naszym najlepszym SO. Dzieki niemu pojechalismy na Wembley (interwencja z Arsenalem). Pod nirobecnosc Puyola czyscil swymi wslizgami wszysyko. Na DM gral chaotycznie wolno i za agresywnie. Druzyna nie miala plynnosci i szybkosci.

0

A ja nie widzialem nikogo. To znaczy że jestem gorszym fanem?

0

Nie wiem gdzie widzisz głupoty w moim wpisie o Guardioli. Ewidentnie popelnil błąd i zapłacil za to. Klopp to świetny taktyk. Klopp 1:0 Pep

0

A czemu tylko PK bierzecie pod uwage? A w Chelsea jakie babole robil?

0

Trenerka a dziewczyna to jest roznica nie?

0

Caly czas udzielam się na blogu. Zapraszam.

0

Pep popełnił bląd w składzie i nie zareagował na wielki pressing Jergena Kloppa. W Barcie w trudnych momentach miał Messiego a tam nikt nie wezmie gry na swoje barki. Skarface się staral ale to nie te buty

0

Subotic i Hummels nie zagrali pierwszego dobrego meczu. To ktorys z kolei

0

Z Alby taki obrońca jak ze mnie Pep Guardiola. Przecież to skrzydlowy. Nawet pamiętam w Fifie 10 w Valencii byl jako Skrzydłowy. I to widać na boisku. W ataku miazga ale jak ma bronic to duzo goli zawalił.

0

Luiz mnie nie przekonuje tym:
1. Nie trzyma linii
2. Gra za ofensywnie
3. Podpala się ma gorącą glowe

Nam trzeba muru z tylu. Pique jest od zaczynania gry a drugi kolega ma byc murem w tym czasie

0

Alby celowo nie wykieniłem bo dla mnie to jest skrzydlowy a nie obrońca.

0

Masche na DP to nieporozumienie w Barcie...

0

A komu wierzysz? Oficjalnym zapewnieniom klubu i kolegow Cesca czy jakiejs gazetce z budki na rogu ulicy?

0

Haha. Ludzie są jednak głupiutcy. To gest motywacyjny! Omg

0

Przecież nawet dziecko wie że to gest motywacyjny... Masakra co z wami ludzie?

0

Zaden Luiz. Trzeba kupić Suboticia i Humnelsa. Wczoraj super grali. Humnels tylko jeden maly blad a Subotic ściana. Aha i trzeba kupić prawego obronce bo Alves slaby a Montoya nie zachwyca w sparingach. Mój typ to Walker z Tottenhamu. Wtedy obrona taka- Adriano Subotic Humnels Walker. A na lawce Pique Puyol Masche Ramos i Bartra

0

Lol! Neymar to lewy skrzydlowy!

0

A ty skąd żes sie urwal? Tito juz testowal Songa na obronie i sam potem przyznal ze to byl blad.

0

To żart byl

0

Na TVP 1

0

Bo jest bardzo opiekunczy

0

To jest rzetelnosc polskich mediow. Zenada

0

Zubizareta to jest

0

Aha i że chcialo ci sie tak produkowac z pisaniem glupot... Trollu

0

Dobra dobra idz trollowac gdzie indziej trollu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?