0

Barca przyjęta jak taki papież albo i lepiej

0

Borussia Bvb

0

Mascherano nigdzie nie idzie. To nasz kapitan

0

A coś o Dongou pls

0

Luiz wczoraj grał 45 minut z Interem

0

Czemu tu się wszyscy tak spinają jak ktoś napisze "Żyd" ? Bo nie czaje tego... Wyzywacie zaraz i ogólnie.

0

To dlatego z Santosem po 30 minutach oddychał rękawami

0

Moja kuzynka mieszka w Niemczech i mowiła że boi się wychodzić z domu bo wszędzie są Turcy.

0

Ty catala musisz miec jakis kompleks bo caly dzien siedzisz na forum i wyzywasz wszystkich od polaczków. Bez odbioru. Teraz wyzwij mnie od polaczka. Pewnie ci lepiej sie zrobi

0

Ploty jakich mało... Leo to Bóg

0

Pokaz siły Europy! Sorry ale ten Santos skroiła by każda lepsza drużyna Europejska.

0

Cesc robil to samo tylko jeszcze częściej

0

To napisz. Prosze czekam.

0

W ataku są super ale w obronie miernoty. Taka prawda. Mowisz o najlepszej obronie swiata a wymieniasz atuty ofensywne

0

Źle ustawiłeś skrzydła

0

Bartre trzeba sprzedać bo to nie ten poziom na Barce. Wczoraj zrobil takie zamieszanie pod polem karnym że smierdzialo golem dla Santosu. No wybacz Bartra le ty w kazdym meczu robisz błędy...
Subotic Hummels itp... Agger to typowy na PL ale nie LAlige

0

Przyszłościowe to są kontrakty jak w MU gdzie Moyes walnąl sobie podpis na 6 lat

0

Aha czyli cos jest jednak na rzeczy. To mam wierzyc zapewnieniom Pique ze Cesc nigdzie nie idzie czy tym Fausom i inmym Zubizarata

0

Gamper założył klub Fc Barcelona

0

O jakiej formie ty mowisz? Przeciez hiszpanie trenuja nawet nie tydzien. Po prostu dobrze dbali o siebie na wakacjach. Forma bedzie na lige itd

0

No wiesz trudne to nie bylo.... Cesc to przeciez rozgrywający..

0

Jak to nie ma komu grać? Pisalem nizej ze Alexis i Pedro dziś wychodzili mu do podania otwierającego to Xavi się zawachał i jakby nie chcial ich widzieć. Boi sie ryzykowac. Zamiast posłać killer passa do Alexisa/Pedro to Xavi podal do tylu albo na bok

0

Mase? Mowisz o tych 2 podaniach do przodu co wspomniałem? Mase prostopadlych passow to Cesc dawał. Nie myl prostopadłych pilek z marnym klepanien do tyłu i w bok

0

Pedro niczym się nie wyróżnił. Strzelil na pustaka i tyle. Tello powinien grać więcej od Pedro moim zdaniem

0

Kurde ja to normalnie dostaje gęsiej skórki jak piłkarze mają jechać w tamte rejony. Toć tam wojny i morderstwa i zamachy a niech się czasem coś im stanie to ... wypluć te słowa.

0

Tylko błagam nie pisz że uspokajał grę bo cię wyśmieje

0

To co takiego dobrego dziś zrobił Xavi?

0

Tata Martino mówił że grają u niego ci co mają formę. Mam nadzieje że widział różnice między Fabregasem a Xavim. Xavi to ja widziałem u niego tylko 2 podania do przodu. Reszta to spowalnianie i klepanie w bok i do tyłu. Ile razy Alexis albo Pedro wychodzili mu na pozycje i widać było że Xavi ich dostrzegł ale w ostatnim momencie noga mu się zachwieje i woli podać do tyłu. To już nie ten Xavi. Intel i7 zamienił mu się w starego celerona. Fabs wszedł w drugiej połowie i gra ruszyła z kopyta. Alexis dostawał super piłki. Messi to samo. Dodatkowo 2 gole. Super tworzył grę. SOrry Xavi ale twój czas minął. Cesc > Xavi

0

Neymar ustrzeli z Tajlandią. No bo nie oszukujmy się z nimi to nawet Bartra zagra dobrze. (chyba)

0

Neymar dziś asysta i starał się ale widać że jeszcze nie czai tego stylu. Często dostawał piłkę i stawał w miejscu. Trochę czasu mu dać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?