Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca przyjęta jak taki papież albo i lepiej
0
Borussia Bvb
0
Mascherano nigdzie nie idzie. To nasz kapitan
0
A coś o Dongou pls
0
Luiz wczoraj grał 45 minut z Interem
0
Czemu tu się wszyscy tak spinają jak ktoś napisze "Żyd" ? Bo nie czaje tego... Wyzywacie zaraz i ogólnie.
0
To dlatego z Santosem po 30 minutach oddychał rękawami
0
Moja kuzynka mieszka w Niemczech i mowiła że boi się wychodzić z domu bo wszędzie są Turcy.
0
Ty catala musisz miec jakis kompleks bo caly dzien siedzisz na forum i wyzywasz wszystkich od polaczków. Bez odbioru. Teraz wyzwij mnie od polaczka. Pewnie ci lepiej sie zrobi
0
Ploty jakich mało... Leo to Bóg
0
Pokaz siły Europy! Sorry ale ten Santos skroiła by każda lepsza drużyna Europejska.
0
Cesc robil to samo tylko jeszcze częściej
0
To napisz. Prosze czekam.
0
W ataku są super ale w obronie miernoty. Taka prawda. Mowisz o najlepszej obronie swiata a wymieniasz atuty ofensywne
0
Źle ustawiłeś skrzydła
0
Bartre trzeba sprzedać bo to nie ten poziom na Barce. Wczoraj zrobil takie zamieszanie pod polem karnym że smierdzialo golem dla Santosu. No wybacz Bartra le ty w kazdym meczu robisz błędy...
Subotic Hummels itp... Agger to typowy na PL ale nie LAlige
0
Przyszłościowe to są kontrakty jak w MU gdzie Moyes walnąl sobie podpis na 6 lat
0
Aha czyli cos jest jednak na rzeczy. To mam wierzyc zapewnieniom Pique ze Cesc nigdzie nie idzie czy tym Fausom i inmym Zubizarata
0
Gamper założył klub Fc Barcelona
0
O jakiej formie ty mowisz? Przeciez hiszpanie trenuja nawet nie tydzien. Po prostu dobrze dbali o siebie na wakacjach. Forma bedzie na lige itd
0
No wiesz trudne to nie bylo.... Cesc to przeciez rozgrywający..
0
Jak to nie ma komu grać? Pisalem nizej ze Alexis i Pedro dziś wychodzili mu do podania otwierającego to Xavi się zawachał i jakby nie chcial ich widzieć. Boi sie ryzykowac. Zamiast posłać killer passa do Alexisa/Pedro to Xavi podal do tylu albo na bok
0
Mase? Mowisz o tych 2 podaniach do przodu co wspomniałem? Mase prostopadlych passow to Cesc dawał. Nie myl prostopadłych pilek z marnym klepanien do tyłu i w bok
0
Pedro niczym się nie wyróżnił. Strzelil na pustaka i tyle. Tello powinien grać więcej od Pedro moim zdaniem
0
Kurde ja to normalnie dostaje gęsiej skórki jak piłkarze mają jechać w tamte rejony. Toć tam wojny i morderstwa i zamachy a niech się czasem coś im stanie to ... wypluć te słowa.
0
Tylko błagam nie pisz że uspokajał grę bo cię wyśmieje
0
To co takiego dobrego dziś zrobił Xavi?
0
Tata Martino mówił że grają u niego ci co mają formę. Mam nadzieje że widział różnice między Fabregasem a Xavim. Xavi to ja widziałem u niego tylko 2 podania do przodu. Reszta to spowalnianie i klepanie w bok i do tyłu. Ile razy Alexis albo Pedro wychodzili mu na pozycje i widać było że Xavi ich dostrzegł ale w ostatnim momencie noga mu się zachwieje i woli podać do tyłu. To już nie ten Xavi. Intel i7 zamienił mu się w starego celerona. Fabs wszedł w drugiej połowie i gra ruszyła z kopyta. Alexis dostawał super piłki. Messi to samo. Dodatkowo 2 gole. Super tworzył grę. SOrry Xavi ale twój czas minął. Cesc > Xavi
0
Neymar ustrzeli z Tajlandią. No bo nie oszukujmy się z nimi to nawet Bartra zagra dobrze. (chyba)
0
Neymar dziś asysta i starał się ale widać że jeszcze nie czai tego stylu. Często dostawał piłkę i stawał w miejscu. Trochę czasu mu dać.