0

Ja nie pamiętam żadnego jego dobrego meczu. A ty różo?

0

Przy Eusebio to nie przejdzie.

0

Nie Mesis tylko Messi* sorrki.

0

Spoko ale na Ligę Mistrzów i Gran Derbi to niech lepiej Cesc wychodzi.

0

Zgoda ale nie można pochwalić Montoy. On całą pretemporadę kaleczy. Mam wrażenie że jest najcięższy ze wszystkich bo rusza się jak kloc. Jak go dziś Tajlandczyk wkręcił to o czym mowa? Z Lechią też go Grzelczak zakręcił. Z Valerengą też nie ogarniał w pewnym momencie. O Bayernie nie ma co pisać bo nikt nie ogarniał. Albo źle pracuje albo przybył z nadwagą.

0

Gadali że Neymar się pogryzie z Messim a na każdych zdjęciach i filmach z treningów to Messi jak cień przy Neymarze.

0

Roura Rbui Altimara są w sztabie.

0

Ja go nie wychwalałem już od ostatniego sezonu Pepa.

0

Czemu wszyscy mówią "Messiego XAVIEGO i Iniesty" - teraz powinno się mówić "Mesis - Iniesta - Fabregas". Czas Hernandeza dobiegł końca. Pora ustąpić lepszym.

0

Zawsze co rok wymieniali

0

Lubisz spać na meczach?

0

Pim - pam - pim - pam - Ney tu Ney tam y gol.

Tak.

0

Arsenal ma pierwszeństwo w kontrakcie.

0

A na Cn nie wymieniali?

0

Ha Ha teraz się pogrążyłeś. Mówisz że nie ma szybkości a Alexis to najszybszy piłkarz w naszej kadrze wraz z Albą i Tello

0

Przeciętnie? Gol i 2 asysty

0

Masz racje. Same dzieciaki tu są a śmieją się z poziomu na rm.

0

Tak uspokajał cały poprzedni sezon że przegraliśmy z każdym lepszym jak leciało.

0

Xaviego będę oglądał do snu. Strasznie zamula.

0

Tu nie chodzi o dynamike Xaviego. On po prostu od 2 sezonów jest hamulcem dla drużyny. Wszysyc widzieli jakie tempo było w pierwszej połowie. A w drugiej wszedł Xavi i wszystko padło....

0

Pedro i Alexis

0

Jest i Dongou czyli piłkarz który co uderzy to wpada do bramki. Podoba mi się on.

0

Kurde wszedł Xavi i już mecz nudny i zamuła się zrobiła. Jak go nie było to cały czas ciąg na bramke i okazje a teraz...

0

Tello jest zmiennikiem Neya

0

Jak można równać Pedro z Neymarem? Pedro ławka i na puchar króla.

0

Tu nie chodzi o mnie tylko o Montoye. Ja nie wiem czy wy mecze oglądacie czy co innego bo ja dobrze widzę że Montoya od początku jest wolny niedokłady i wgl chaos gra.

0

Niech idzie z pocałowaniem w rączke gości z Villa. On jest żałośnie słaby. To nie poziom Barcy.

0

HA Ha błagam nie pisz już takich głupot....

0

Chodzi bo to ogórki i nie umieją podać na 3 razy.

0

Montoya znowu bez formy. Cały presezon żałosny w jego wykonaniu. Trzeba kupić Walkera z Tottenhamu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?