Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie pamiętam żadnego jego dobrego meczu. A ty różo?
0
Przy Eusebio to nie przejdzie.
0
Nie Mesis tylko Messi* sorrki.
0
Spoko ale na Ligę Mistrzów i Gran Derbi to niech lepiej Cesc wychodzi.
0
Zgoda ale nie można pochwalić Montoy. On całą pretemporadę kaleczy. Mam wrażenie że jest najcięższy ze wszystkich bo rusza się jak kloc. Jak go dziś Tajlandczyk wkręcił to o czym mowa? Z Lechią też go Grzelczak zakręcił. Z Valerengą też nie ogarniał w pewnym momencie. O Bayernie nie ma co pisać bo nikt nie ogarniał. Albo źle pracuje albo przybył z nadwagą.
0
Gadali że Neymar się pogryzie z Messim a na każdych zdjęciach i filmach z treningów to Messi jak cień przy Neymarze.
0
Roura Rbui Altimara są w sztabie.
0
Ja go nie wychwalałem już od ostatniego sezonu Pepa.
0
Czemu wszyscy mówią "Messiego XAVIEGO i Iniesty" - teraz powinno się mówić "Mesis - Iniesta - Fabregas". Czas Hernandeza dobiegł końca. Pora ustąpić lepszym.
0
Zawsze co rok wymieniali
0
Lubisz spać na meczach?
0
Pim - pam - pim - pam - Ney tu Ney tam y gol.
Tak.
0
Arsenal ma pierwszeństwo w kontrakcie.
0
A na Cn nie wymieniali?
0
Ha Ha teraz się pogrążyłeś. Mówisz że nie ma szybkości a Alexis to najszybszy piłkarz w naszej kadrze wraz z Albą i Tello
0
Przeciętnie? Gol i 2 asysty
0
Masz racje. Same dzieciaki tu są a śmieją się z poziomu na rm.
0
Tak uspokajał cały poprzedni sezon że przegraliśmy z każdym lepszym jak leciało.
0
Xaviego będę oglądał do snu. Strasznie zamula.
0
Tu nie chodzi o dynamike Xaviego. On po prostu od 2 sezonów jest hamulcem dla drużyny. Wszysyc widzieli jakie tempo było w pierwszej połowie. A w drugiej wszedł Xavi i wszystko padło....
0
Pedro i Alexis
0
Jest i Dongou czyli piłkarz który co uderzy to wpada do bramki. Podoba mi się on.
0
Kurde wszedł Xavi i już mecz nudny i zamuła się zrobiła. Jak go nie było to cały czas ciąg na bramke i okazje a teraz...
0
Tello jest zmiennikiem Neya
0
Jak można równać Pedro z Neymarem? Pedro ławka i na puchar króla.
0
Tu nie chodzi o mnie tylko o Montoye. Ja nie wiem czy wy mecze oglądacie czy co innego bo ja dobrze widzę że Montoya od początku jest wolny niedokłady i wgl chaos gra.
0
Niech idzie z pocałowaniem w rączke gości z Villa. On jest żałośnie słaby. To nie poziom Barcy.
0
HA Ha błagam nie pisz już takich głupot....
0
Chodzi bo to ogórki i nie umieją podać na 3 razy.
0
Montoya znowu bez formy. Cały presezon żałosny w jego wykonaniu. Trzeba kupić Walkera z Tottenhamu.