Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja na miejscu zarządu to poszukałbym nowego klubu dla Eusebio a nie dla chłopaków.
0
Bartra żenada. Bagnak lepszy od niego a dopiero debiutował
0
Na yt masz już jego mecz z dziś
0
Alexis crack. Cesc to samo - 3 gole 5 asyst wiodąca postać w każdym meczu. Nie wiem jak można mówić że Xavi jest od niego lepszy.
0
Co chcesz zmieniać jak cię nie ma?
0
W tak wielkim i szanowanym klubie nie powinno grać się za zasługi tylko powinine grać ten co ma aktualnie lepszą formę. Cesc jest kozakiem w presezonie i nakrywa czapą słabego Xaviego. Jeśli chcecie oglądać nudną wolną grę bez polotu i bramek to proszę bardzo - męczcie się z Xavim.
Ja wolę szybką grę do przodu pod batutą Cesca.
0
Cesc Fabregas - 3 gole i 5 asyst w presezonie.
Niech jeszcze ktoś powie że Xavi jest lepszy to go wyśmieje. Co?! Xavi uspokaja grę?! A to dziwne! Bo w tym samym momencie Cesc notuje po 2 asysty i bramkę.
Xavi to już emeryt taka prawda.
0
Fabregas za Xaviego i można grać. Nie wyobrażam sobie żeby Cesc siedział na ławie kosztem słabego Creusa.
0
Bo przeciętniaków to omija... zawsze tylko ci najlepsi obrywają.
0
Zamiast zrobić operacje jak Alonso i mieć spokój to on tylko uśmierza ból.
0
+ Adriano
0
Co za bydło z tej śmiesznej Malezji. Na moje Messi jest zdrowy tylko specjalnie powiedzieli że ma kontuzje bo jakby zagrał to by go połamali te bydlaki z Malezji już w pierwszej połowie. Koszą jakby jakieś mma to było a nie sparing. Żenada. Barca powinna teraz się spakować i wypierdzielać ze stadionu niech sobie te pastuchy z kibicami grają jak chcą takie szopki odstawiać.
0
Tymczasem Puyol połamany wróci dopiero w październiku choć lekarze zapewniali że będzie gotowy na pierwsze sparingi.
0
Za gorsze nikt by się nie fatygował z tym.
0
No super! Wydamy kupę hajsu na gościa który nie ma pojęcia o trzymaniu linii do tego ma zapędy ofensywne niczym Pique i często się podpala.
0
Za coś serwer trzeba opłacać no nie? Więc uszanuj to.
0
Jakbyś czytał dalsze posty to byś wiedział że Kompany zrezygnował z transferu.
0
Ha ha Brawo Zubi i zarząd! Jak nam Ajax oferował go 2 lata temu to Zubi olał go. A teraz nagle leci do niego z podkulonym ogonem? Zubi nie ma za gorsz pojęcia o dyrektorce sportowej. Nie ma pojęcia o transferach. Rosell zatrudnił na tym stanowisku ... no nie oszukujmy się partacza. No jak można brać Zubiego na poważnie skoro od 2 lat nie potrafi załatwić nam obrońcy! Byle jakiego nawet! Do dramat tego klubu - Zubizarate.
0
Tak. To rozdział zamknięty. On się nigdzie nie rusza.
0
Jakie 2 lata?! Kurde! Roman na super poziomie po broni 5-7 lat!
0
Nie podoba mi się. Wolę to
0
Wytłumacz mi co ma do tego wiek?
0
Przecież zostaliśmy ze słabym Valdesem i jeszcze słabszym Oierem. A jak Pinto wyapdnie na dłużej i co wtedy?
0
Nie gadaj że nie. Ty w ogóle jesteś uprzedzony do Polskich drużyn. Jak Legia grała to też się z nich śmiałeś i skazywałeś na porażkę a co? Już grają w 4 rundzie. Śmiejesz się z każdej Polskiej drużyny jak leci.
0
W takim wypadku ściągnięcie Romana Weinderfelera jest jak najbardziej na miejscu.
0
Są są. Jak oglądam F1 to wszędzie turbaniarze chodzą
0
To ty powiedziałeś Piotr.
0
To samo mówiłeś przed meczem z Brugią
0
Dobry mecz Bayernu. W lidze poza BvB problemów mieć nie będą. No ale w Lidze Mistrzów Barca ich zgniecie.
0
Dla twojej wiedzy Sobota został właśnie powołany więc nie wiem o co się puszysz.