0

Każdy by tak zrobił

0

A kto ma komentować?

0

I ty bys hajs na lewo ladowal w kieszenie zarzadowi byle tylko Barca nie padla h haa

0

Szambo wybija panie Rosell. Czas już na pana.

0

Czemu piszecie że "byłem" fanem Barcy? Fanem się jest do końca no nie?

0

Pepa nigdy. To autorytet mój

0

Ja go nie przestane kochać bo to bohater Barcelony na zawsze. A nawet jak teraz u Bayernu siedzi to nic.

0

Ale to było w sparingu

0

Są spięcia na linii Lucho Rosell

0

Lucho zrezygnował sam

0

No La Manita jest słynna jak Mourinho uciekał ze stadionu ze wstydu 5:0 Komendanta Pepa !

0

Coś tam znam bo wywiady robiłem po Angielsku. Dzięki

0

A poda źródło

0

Chodzi o manite na Alianz Arena w 1/2 LM

0

Cuenca przypomina mi posturą konia towarowego. Gdzie mu do Andresa

0

Cruyff to był trener czy poeta?

0

Komendant z nikogo nie kpi. Mówi jak jest.

0

Ale posiadanie piłki mniejsze mieli

0

Na moje to plota bo gdzie sens składania oferty kiedy Cesc jasno powiedział że się nie rusza?

0

Kali jeść Kali spać.

0

Następca? Cesc i Sergi. Kupić jeszcze Ilkay Gundigan i tych młodych

0

Neymar ma to wszystko w malym palcu

0

Bo jest po kontuzji.

0

To proszę moda o usunięcie mojego wpisu o tym że Alexis był lepszy od Leo. Może tak dużo osób tego nie przeczyta o tej godzinie.

0

Kurde nie mówcie tak bo jak tak czytam to mi się głupio robi że faktycznie go zdradziłem. No ale kurczę Alexis wtedy grał najlepiej. A może się mylę? Ale jeśli się mylę to co ja tu robię?

0

Ja rozumiem. Ale wtedy z Bayernem Leo naprawdę źle zagrał. A Alexis jak zwykle walczył za dwóch a wtedy to za 11....

0

Ja pamiętam że po meczu z Bayernem jak redakcja dała oceny to było tak : Messi 3. Alexis 1.5. I dużo osób się oburzyło tym że Messi miał największą ocenę a nic nie grał. I Alexis był najlepszy i redakcja podwyższyła mu ocenę a Leo zmniejszyła. I to super było.

0

A tu jestem. Robiłem wywiad z Waldemarem Sobotą.

0

Ja tam zawsze Alexisa lubiłem o broniłem go i nadal to robię. Fajny chłopak dobre serducho ma i teraz super gra.

0

Lewy nic nie gra to poprosil o zmiane bo nie chce robic większej siary

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?