Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Każdy by tak zrobił
0
A kto ma komentować?
0
I ty bys hajs na lewo ladowal w kieszenie zarzadowi byle tylko Barca nie padla h haa
0
Szambo wybija panie Rosell. Czas już na pana.
0
Czemu piszecie że "byłem" fanem Barcy? Fanem się jest do końca no nie?
0
Pepa nigdy. To autorytet mój
0
Ja go nie przestane kochać bo to bohater Barcelony na zawsze. A nawet jak teraz u Bayernu siedzi to nic.
0
Ale to było w sparingu
0
Są spięcia na linii Lucho Rosell
0
Lucho zrezygnował sam
0
No La Manita jest słynna jak Mourinho uciekał ze stadionu ze wstydu 5:0 Komendanta Pepa !
0
Coś tam znam bo wywiady robiłem po Angielsku. Dzięki
0
A poda źródło
0
Chodzi o manite na Alianz Arena w 1/2 LM
0
Cuenca przypomina mi posturą konia towarowego. Gdzie mu do Andresa
0
Cruyff to był trener czy poeta?
0
Komendant z nikogo nie kpi. Mówi jak jest.
0
Ale posiadanie piłki mniejsze mieli
0
Na moje to plota bo gdzie sens składania oferty kiedy Cesc jasno powiedział że się nie rusza?
0
Kali jeść Kali spać.
0
Następca? Cesc i Sergi. Kupić jeszcze Ilkay Gundigan i tych młodych
0
Neymar ma to wszystko w malym palcu
0
Bo jest po kontuzji.
0
To proszę moda o usunięcie mojego wpisu o tym że Alexis był lepszy od Leo. Może tak dużo osób tego nie przeczyta o tej godzinie.
0
Kurde nie mówcie tak bo jak tak czytam to mi się głupio robi że faktycznie go zdradziłem. No ale kurczę Alexis wtedy grał najlepiej. A może się mylę? Ale jeśli się mylę to co ja tu robię?
0
Ja rozumiem. Ale wtedy z Bayernem Leo naprawdę źle zagrał. A Alexis jak zwykle walczył za dwóch a wtedy to za 11....
0
Ja pamiętam że po meczu z Bayernem jak redakcja dała oceny to było tak : Messi 3. Alexis 1.5. I dużo osób się oburzyło tym że Messi miał największą ocenę a nic nie grał. I Alexis był najlepszy i redakcja podwyższyła mu ocenę a Leo zmniejszyła. I to super było.
0
A tu jestem. Robiłem wywiad z Waldemarem Sobotą.
0
Ja tam zawsze Alexisa lubiłem o broniłem go i nadal to robię. Fajny chłopak dobre serducho ma i teraz super gra.
0
Lewy nic nie gra to poprosil o zmiane bo nie chce robic większej siary