Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bale w Realu to jak trzecia ręka. Chodzi o odpowiedź na Neymara. Ecie pecie się liczy
0
A kogo widzisz u nas na SO Natalio? Ładne imię.
0
Przypadek? Nie sądzę. Mariusz Max....
0
To znaczy? Bo kojarzy mi się to z ortodontą.
0
Nie. Mówił o tym dr. Sportowy z Anglii. Na Orange Sport kiedyś oglądalem. A myślisz że czemu Cr takie staty wykręca? Bo jest w apogeum kariery. Przed Leo najlepsze czasy wow
0
Oj jak ma bronić tak jak porusza się po rynku transferowym to z dwojga złego lepiej w Valdesa stronę
0
Masz racje. Bo nie ma dla piłkarza niczego lepszego niż oddech rywala i zdrowa walka o skład. Pique super grał z Masche w sezonie Wembley ale wtedy był Pepcio.
0
Kwestia zasad. Wiesz Natalia - tak funkcjonuje świat pieniędzy i biznesu. Bez ecie pecie jesteś nikim. Levy jest twardy. Nie daje wejść sobie na głowe.
0
Żeby chociasz mieć ogarniętego dyr.sportowego to już połowa sukcesu... Zubi kompletnie nie zna rynku transferowego. Tam trzeba być mocnym i twardym jak duża ryba. A Zubi robi za małego śledzia.
0
Napisz to Zubiemu na jego Whats appa ha ha.
0
To co że 29? Nie wiem czy wiesz ale wiek 28 - 29 lat to najlepszy wiek dla piłkarza.
0
Jak masz ecie pecie to wszystko możesz
0
Wyrażam moje wielkie zadowolenie że dziś startuje liga. I Angielska też. A dodać do tego Bayern i BVB miodzio weekend!
0
Jak żona przylatuje jutro to na 19 zdąży na mecz. Jakieś kanapki zje w caternigu na vipach i łyk piwka zimnego cudo i do tego meczyk. Dziś liga startuje! Chyba z domu nie wyjde z tatą (moim tatą nie Martino)
0
1 mln to by Barca rzuciła i za 3 lata Sobota odchodzi za 70 baniek. Waldek pójdzie pewnie do niemiec bo oferty z Barcy ni ma
0
Tatko wystawi go pare razy i odsunie na trybuny jak zobaczy że z Bartry taki kamikadze. Bartra to gość który jednym dotknięciem piłki sprawia taki dym pod naszą bramką że Pinto rwie sobie włosy z nerwów a Valdes już godzi się z wyjęciem piłki z siatki.
Taki dym zrobił w np meczu z - Santosem z Lechią i z Tayland
0
Tak. Ale betonu nie ruszysz (zarząd). Rosell pierw w czerwcu ogłaszał - będzie obrońca na 100%! Może nawet dwóch. No mamy kase na super cracka. - Do akcji wkroczył wesoly Zubi który nie wie że żyje i tak nam kupuje obrońce że minęly juz 2 pełne sezony i minie połowa 3. Zawsze po porazkach w klubie mowią że uczą się na błędach - bląd to brak obrońcy. Rozwiązanie - brak. Rosell and Zubi i reszta zabijają Barce.
0
Akurat pretemporade kaleczył. Jak Bartra. Ale Bartra zawsze kaleczy.
0
Kurde! Jak można znowu obejsc się bez obrońcy skoro przez właśnie brak SO ostatnie 2 sezony były ubogie w trofea? Dostajemy oklep w lidze od Realu i w LM brak obrony Puyol z karnetem na szpital....
0
Sluchaj - od Bartry w pretemporadzie lepiej zagrał Baniak czyli piłkarz wyjęty z Juvenilu A. Jak więc można mówić że Bartra nagle osiągnie international level?
0
Mundo deportivo oczywiście na rozkaz Rosella wbija szpilke w Pepa "żaden to filozof ani kłamczuch". A jak ktoś ma jakies pytanie to naczelny redaktor MD jest dobrym znajomym Sandro... Żenada
0
Nie każdy strzela 3 gole Tajlandii...
0
Za Valdesa Pinto. Za Busquetsa Song. Za Xaviego Cesc (dostanie zielone światło). Neymar za Pedro.
0
Jak Laskowski będzie komentował to po co robić petycje?
0
Toć to ploty były
0
A co zlego w tym że dziewczyna chce pisać? Ja też kiedyś się spróbuje tutaj a póki co ćwiczę pisząc zapowiedzi meczowe i opowiadania do szufladki
0
Akurat Villa mowil ze zarząd pomogl mu mocno bo obniżyl cene
0
Gość który najsłabiej wypadł w presezonie... A Walker?
0
I tak w Barcie padłby na półmetku kondycyjnie bo to poziom ekspert
0
Napisz do np. Robertinho to szybciej odp. dostaniesz