Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pożyczyć? A jak ty chcesz go oddać? Pewnie pirata masz...
0
Jutro będzie pewnie
0
Koszykówka to brutalny sport. No ręczna piłka bardziej. Ale kosz to taki chaos.
0
A skąd ty wiesz co robił Mourinho? Ciekawi mnie to.
0
New Saints to jest mistrz Węgier. Chodzi ci o Newells Old Boys
0
Po co ten sarkazm?
0
Dobrze mówi. Liga Hiszpańska to dno. 2 kluby pykają sobie resztę jak dzieciaków i się cieszą. Nie ma startu do Premier League. Tam co kolejke są ciekawe mecze bo każdy może każdego ograć. A tu? Jak Barca nie strzela 4 goli to sensacja.
0
Aha czyli mam piać z zachwytu i obwołać Barce krolem swiata bo pokonali rozbite Levante..
0
Buffon czy Weinderfeler zjada Ikera na śniadanie
0
Cienizna. Miał kilka fajnych okazji i spartaczył wszystkie. Diego Costa go przyćmił (2 gole)
0
Valdes jest łasy na kase. Powinni go sprzedać ale zarząd nie ma jaj do tego. Za VV kupić Romana Wienderferel i gitara. Pinto też niech gra.
0
Ładnie prowokujesz. Zaraz dzieci cię zjadą heh.
0
Dobrze że Bagnak i Dongou u nas na treningu. Jak najdalej od Eusebio ich.
0
Ale ja nigdzie nie napisałem że on grał piach wczoraj
0
Najlepiej Rac1 się darlo jak Barca pykła Real 2:0 w lidze mistrzów
0
A zapraszam. Dokonałem tam pierwszej analizy zmian taktycznych Taty
0
Malage owszem lekceważe bo są rozbici. Ale Atleti ani razu nie zlekceważyłem.
0
Nie robie awantury. Nie rozumiem tego hura optymizmu po meczu z amatorami z Levante. Statystyki po first half - 0 strzałów 27% przy piłce. Jak brać ich na poważnie?
0
Jak możesz tak twierdzić skorovich nie widziałeś? Porownaj je sobie z ocenami Sport.es. Zonk? Pozdro.
0
Rok temu Saragossa dostała bodaj 5:1 i też wszyscy już 6 pucharów do kieszeni wkładali. Ja nie wiem jak można po meczu z tak słabym Levante rokować wyniki na cały sezon. Ba! Nie rokować - byc tego pewnym
0
Chłopie to jest puchar. Prestiż i morale. Jak ty sobie wyobraźasz żeby po boisku biegał Oier czy inny Ilie
0
A gdzie ja napisałem że zagral słaby mecz? Zobacz sobie oceny pomeczowe na moim fanpageu. Mówie tylko że Pique jest drewniany no ale to normalne skoro jest obrońcą. A że lubi polatać w ataku to wam to troche obraz zamazuje.
0
Toć zawsze o ten puchar grali najlepsi.
0
Jak bylo pozegnanie Pepa to Messi strzelił 50 gola i miał karnego. Chciał oddać go Masche ale ten kazał Leo strzelać
0
Pinto to ma życie... Zagra sobie raz na ruski rok pogada z Messim i jeszcze pensje dostanie
0
Mam szacunek. Ale jak można określić ich występ? Zagrali żałośnie.
0
Bo pokonaliśmy żałosne Levante? Litości. Zobaczymy co pokażą w środę.
0
Po co? Taki wynik już nie padnie.
0
Diego Costa
0
Akurat Pique jest najbardziej drewniany w naszej kadrze. Niech nie mylą cię jego spacerki do ataku