0

Pożyczyć? A jak ty chcesz go oddać? Pewnie pirata masz...

0

Jutro będzie pewnie

0

Koszykówka to brutalny sport. No ręczna piłka bardziej. Ale kosz to taki chaos.

0

A skąd ty wiesz co robił Mourinho? Ciekawi mnie to.

0

New Saints to jest mistrz Węgier. Chodzi ci o Newells Old Boys

0

Po co ten sarkazm?

0

Dobrze mówi. Liga Hiszpańska to dno. 2 kluby pykają sobie resztę jak dzieciaków i się cieszą. Nie ma startu do Premier League. Tam co kolejke są ciekawe mecze bo każdy może każdego ograć. A tu? Jak Barca nie strzela 4 goli to sensacja.

0

Aha czyli mam piać z zachwytu i obwołać Barce krolem swiata bo pokonali rozbite Levante..

0

Buffon czy Weinderfeler zjada Ikera na śniadanie

0

Cienizna. Miał kilka fajnych okazji i spartaczył wszystkie. Diego Costa go przyćmił (2 gole)

0

Valdes jest łasy na kase. Powinni go sprzedać ale zarząd nie ma jaj do tego. Za VV kupić Romana Wienderferel i gitara. Pinto też niech gra.

0

Ładnie prowokujesz. Zaraz dzieci cię zjadą heh.

0

Dobrze że Bagnak i Dongou u nas na treningu. Jak najdalej od Eusebio ich.

0

Ale ja nigdzie nie napisałem że on grał piach wczoraj

0

Najlepiej Rac1 się darlo jak Barca pykła Real 2:0 w lidze mistrzów

0

A zapraszam. Dokonałem tam pierwszej analizy zmian taktycznych Taty

0

Malage owszem lekceważe bo są rozbici. Ale Atleti ani razu nie zlekceważyłem.

0

Nie robie awantury. Nie rozumiem tego hura optymizmu po meczu z amatorami z Levante. Statystyki po first half - 0 strzałów 27% przy piłce. Jak brać ich na poważnie?

0

Jak możesz tak twierdzić skorovich nie widziałeś? Porownaj je sobie z ocenami Sport.es. Zonk? Pozdro.

0

Rok temu Saragossa dostała bodaj 5:1 i też wszyscy już 6 pucharów do kieszeni wkładali. Ja nie wiem jak można po meczu z tak słabym Levante rokować wyniki na cały sezon. Ba! Nie rokować - byc tego pewnym

0

Chłopie to jest puchar. Prestiż i morale. Jak ty sobie wyobraźasz żeby po boisku biegał Oier czy inny Ilie

0

A gdzie ja napisałem że zagral słaby mecz? Zobacz sobie oceny pomeczowe na moim fanpageu. Mówie tylko że Pique jest drewniany no ale to normalne skoro jest obrońcą. A że lubi polatać w ataku to wam to troche obraz zamazuje.

0

Toć zawsze o ten puchar grali najlepsi.

0

Jak bylo pozegnanie Pepa to Messi strzelił 50 gola i miał karnego. Chciał oddać go Masche ale ten kazał Leo strzelać

0

Pinto to ma życie... Zagra sobie raz na ruski rok pogada z Messim i jeszcze pensje dostanie

0

Mam szacunek. Ale jak można określić ich występ? Zagrali żałośnie.

0

Bo pokonaliśmy żałosne Levante? Litości. Zobaczymy co pokażą w środę.

0

Po co? Taki wynik już nie padnie.

0

Diego Costa

0

Akurat Pique jest najbardziej drewniany w naszej kadrze. Niech nie mylą cię jego spacerki do ataku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?