0

Po prostu Czesk Fabregas i tyle w temacie. Do końca kariery!

0

Ja dziś Legię chyba z komentarzem Wolskiego obejrzę a wy? Bo na tvp Jacek Laskowski.

0

Dziwne te oceny. Iniesta 7? Prócz tej akcji ze strzłałem nic nie pokazał. Neymar 6.5? Powinien mieć wtedy taką samą jak Iniesta. Też dryblował strzelał i sadził z wolniaka. Alba tak wysoko? A te jego straty w końcówce co prawie gol padł? I gdzie Alba był kiedy w słupek uderzano?

0

Masz problem?

0

Rosell tak nas urządzi że niedługo w Lidze Katarskiej będziemy grali z pastuchami w turbanach. Fuera Rosell! Rosell dimision!

0

Ok. Tylko po co? Przeciętniak w składzie. Nie oszukujmy się. Formy z Wembley to już nie dostanie.

0

Lol 40 baniek za Pedro? Ha ha! No ale dobra to PSG... oni mogą wydać 100 mln nawet na Rasiaka... Wtedy Pedro out za 40 mln i kupujemy Sobotę Reus albo Roman Weinderfeler i Ramos

0

Śmiali się z naszego stylu że niby nudny a sami teraz tak grają tylko że marną podróbę naszego ha ha ha

0

Gdzie to piszę że Chelsea to wróg Barcy? Wrogiem Barcy jest Real. A że ty tak sobie wymyśliłeś to nie będziesz mi nakazywał co mam robić Piotr. Ja Chelsea pod wodzą Mou lubię oglądać.

0

Ja dziś Ronaldo nie oglądam ale jak mówisz że słabo to tak sobie myślę że to chyba przez system gry. Oni grają teraz pozycyjny atak więc 4-3-3 i Ronaldo chyba to nie leży. Bo on jest mega na kontry ale pozycyjnie tak jakby się kisił trochę.

0

Oglądacie Manchester versus Chelsea? Ja chcę żeby Chelsea wygrała bo chcę żeby Mou wygrał z nimi lige. A wy?

0

A czemu wtedy Eto został? Bo on też swoje za uszami miał bo go Pep za Ibre wtedy wymienił

0

Pep go nie chciał nie?

0

I nie piszcie mi o uspokajaniu gry przez Xaviego bo to guzik prawda. Tak wczoraj uspokajał grę że gdyby nie Valdes to Malaga zdobyłaby punkty.

0

Chłopie gdzie ja piszę o grze do przodu? Malaga nas cisnęła w 85 minucie i kiedy już szliśmy z akcją to szło podanie do Xaviego a ten nie wiedział gdzie jest i piłka odbijała się mu od nogi jak od sęka. 2 takie akcje były spartaczone w przeciągu 2 minut? Xavi może pograć z takimi ogórkami jak Levante ale na Malgae Atleti to się nie nadaje bo zwyczajnie jest za wolny.

0

To info z przed tygodnia jak nie lepiej. Pozdro zdf aka kliczko

0

A czemu mi wyjeżdżasz z Iniestą skoro jest bez formy? Ja preferuje Cesca na w pomocy. No patrz - za Xaviego jak ulał.

0

Mityczny Bartra nas wspomoże - ehe ...

0

Zgadzam się z tobą Karol w każdym calu.

0

I jeszcze 2 fakty ode mnie
- Pedro biegał z czapką niewidką
- Xavi jak zwykle tracił i hamował akcje (szczególnie końcówka irytowała kiedy Malaga nas cisnęła a Xavi notorycznie gubił piłkę)

0

Eusebio też powinni pożegnać

0

on to pisał już dawno Warszawiak. Nie manipuluj.

0

Xavi? Jeśli wczoraj zagrał kolejny mecz z rzędu po 90 minut to ja to tłumaczę tym że Tata chcę z Atletico zostawić go na ławce. Bo pierw się gadało że Xavi oj oj tak o niego trzeba dbać i mało będzie grał a tu kolejne 90 minut w przeciągu tygodnia.

0

wooow... całe wakacje tłuki się z PSG i Chelsea o dwóch gości nie do wyjęcia a dopiero teraz jak już jest koniec okienka to oni obserwują Mangale.

0

Nie jest grane to samo bo jednak pressing jest i na razie na 0 z tyłu. Na moje trochę blado to wygląda bo dla Barcy te mecze to uzupełnienie presezonu który był zajęty nabijaniem klubowej kasy na spotkaniach itp a nie na treningach.

0

Skoro jego głowa jest gotowa to puść go. Gorzej od tego partacza nie zagra.

0

Akurat Mascherano zagrał dobrze.

0

Najgorsze - Alba i Xavi. Ten pierwszy kopał się w czoło i omal przez niego nie straciliśmy gola. Dodatkowo przy słupku wracał 2 lata do wolnego obrońcy. Xavi hamulcowy. Na ogóry się nadaje ale teraz ciągle straty i wolny.

0

Alba żałosny

0

KUrde kryminał! SErgi wchodzi a Xavi dalej gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?