Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po prostu Czesk Fabregas i tyle w temacie. Do końca kariery!
0
Ja dziś Legię chyba z komentarzem Wolskiego obejrzę a wy? Bo na tvp Jacek Laskowski.
0
Dziwne te oceny. Iniesta 7? Prócz tej akcji ze strzłałem nic nie pokazał. Neymar 6.5? Powinien mieć wtedy taką samą jak Iniesta. Też dryblował strzelał i sadził z wolniaka. Alba tak wysoko? A te jego straty w końcówce co prawie gol padł? I gdzie Alba był kiedy w słupek uderzano?
0
Masz problem?
0
Rosell tak nas urządzi że niedługo w Lidze Katarskiej będziemy grali z pastuchami w turbanach. Fuera Rosell! Rosell dimision!
0
Ok. Tylko po co? Przeciętniak w składzie. Nie oszukujmy się. Formy z Wembley to już nie dostanie.
0
Lol 40 baniek za Pedro? Ha ha! No ale dobra to PSG... oni mogą wydać 100 mln nawet na Rasiaka... Wtedy Pedro out za 40 mln i kupujemy Sobotę Reus albo Roman Weinderfeler i Ramos
0
Śmiali się z naszego stylu że niby nudny a sami teraz tak grają tylko że marną podróbę naszego ha ha ha
0
Gdzie to piszę że Chelsea to wróg Barcy? Wrogiem Barcy jest Real. A że ty tak sobie wymyśliłeś to nie będziesz mi nakazywał co mam robić Piotr. Ja Chelsea pod wodzą Mou lubię oglądać.
0
Ja dziś Ronaldo nie oglądam ale jak mówisz że słabo to tak sobie myślę że to chyba przez system gry. Oni grają teraz pozycyjny atak więc 4-3-3 i Ronaldo chyba to nie leży. Bo on jest mega na kontry ale pozycyjnie tak jakby się kisił trochę.
0
Oglądacie Manchester versus Chelsea? Ja chcę żeby Chelsea wygrała bo chcę żeby Mou wygrał z nimi lige. A wy?
0
A czemu wtedy Eto został? Bo on też swoje za uszami miał bo go Pep za Ibre wtedy wymienił
0
Pep go nie chciał nie?
0
I nie piszcie mi o uspokajaniu gry przez Xaviego bo to guzik prawda. Tak wczoraj uspokajał grę że gdyby nie Valdes to Malaga zdobyłaby punkty.
0
Chłopie gdzie ja piszę o grze do przodu? Malaga nas cisnęła w 85 minucie i kiedy już szliśmy z akcją to szło podanie do Xaviego a ten nie wiedział gdzie jest i piłka odbijała się mu od nogi jak od sęka. 2 takie akcje były spartaczone w przeciągu 2 minut? Xavi może pograć z takimi ogórkami jak Levante ale na Malgae Atleti to się nie nadaje bo zwyczajnie jest za wolny.
0
To info z przed tygodnia jak nie lepiej. Pozdro zdf aka kliczko
0
A czemu mi wyjeżdżasz z Iniestą skoro jest bez formy? Ja preferuje Cesca na w pomocy. No patrz - za Xaviego jak ulał.
0
Mityczny Bartra nas wspomoże - ehe ...
0
Zgadzam się z tobą Karol w każdym calu.
0
I jeszcze 2 fakty ode mnie
- Pedro biegał z czapką niewidką
- Xavi jak zwykle tracił i hamował akcje (szczególnie końcówka irytowała kiedy Malaga nas cisnęła a Xavi notorycznie gubił piłkę)
0
Eusebio też powinni pożegnać
0
on to pisał już dawno Warszawiak. Nie manipuluj.
0
Xavi? Jeśli wczoraj zagrał kolejny mecz z rzędu po 90 minut to ja to tłumaczę tym że Tata chcę z Atletico zostawić go na ławce. Bo pierw się gadało że Xavi oj oj tak o niego trzeba dbać i mało będzie grał a tu kolejne 90 minut w przeciągu tygodnia.
0
wooow... całe wakacje tłuki się z PSG i Chelsea o dwóch gości nie do wyjęcia a dopiero teraz jak już jest koniec okienka to oni obserwują Mangale.
0
Nie jest grane to samo bo jednak pressing jest i na razie na 0 z tyłu. Na moje trochę blado to wygląda bo dla Barcy te mecze to uzupełnienie presezonu który był zajęty nabijaniem klubowej kasy na spotkaniach itp a nie na treningach.
0
Skoro jego głowa jest gotowa to puść go. Gorzej od tego partacza nie zagra.
0
Akurat Mascherano zagrał dobrze.
0
Najgorsze - Alba i Xavi. Ten pierwszy kopał się w czoło i omal przez niego nie straciliśmy gola. Dodatkowo przy słupku wracał 2 lata do wolnego obrońcy. Xavi hamulcowy. Na ogóry się nadaje ale teraz ciągle straty i wolny.
0
Alba żałosny
0
KUrde kryminał! SErgi wchodzi a Xavi dalej gra