Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Śmieje się z Zubiego...
0
I co? Mamy Puyola! Fichado!
0
Ciekawe jaki długo łańcuch będzie
0
11 września jest rocznica wtc
0
Przecież był tu news że Martino razem z żoną zamieszka w Barcie więc po co jechał do Argentyny?
0
Fabregas no kapitalnie gra. Gra do przodu - wertykalnie no to mu pasuje. Xavi już się w tej grze źle czuje bo on hamuje a Czesk jedzie do przodu.
0
Świetnie. Barca robi teraz za jakieś sanatorium.
0
Puyol fichado! A jednak Rosell nie kłamał! ... żenada. Banda niekompetentnych ludzi.
0
Tak sobie tłumacz. Isco jest gran jugador i gran equipo
0
Bardzo dobry mecz.
0
0
Teraz jeszcze czekam na pogrom Tottenhamu nad Arsenalem
0
Czemu w Premier League doliczają zawsze po 5 minut ? Przecież przerw tyle samo co w La Liga a grają po 95 minut
0
Ufam Tata
0
Manchester Uniteed jest wyżuty jak guma Ferugosna. Rozumiecie to? Gra słów.
0
Pedro vs Ronaldo
0
Jak nie zagramy na 2 DM to Valencia znowu nas pogoni skrzydłami. Na Mestalla zawsze mamy problemy ze skrzydłami.
0
A czy picie prawie na śmierć jest okej?
0
Do strat*
Myślałem że bardziej forma tu decyduje a nie skromność
0
A co ma skromność od strat?
0
Jeśli nie zagramy z Valencią na 2 DM Song + Busi to Valencia znowu zgniecie nas skrzydłami. Zawsze mieliśmy na Mestaji problemy ze skrzydłami
0
Brat drugiego z braci.
0
To już alkoholizm.
0
A gdzie oglądasz ?
0
Pieniądze i kobiety niszczą kariery. I alkohol też ale trochę.
0
Na naszą ligę w sam raz. Będzie mógł bez obaw szkolić się w fachu upadków.
0
Zacząłem brać leki.
0
Myślałem że już nie gra. Kariery nie zrobił.
0
To go jeszcze wyklepie i sprzeda. Fajnie.
0
Polsat Play w nocy i Polsat Sport normalnie.