0

Śmieje się z Zubiego...

0

I co? Mamy Puyola! Fichado!

0

Ciekawe jaki długo łańcuch będzie

0

11 września jest rocznica wtc

0

Przecież był tu news że Martino razem z żoną zamieszka w Barcie więc po co jechał do Argentyny?

0

Fabregas no kapitalnie gra. Gra do przodu - wertykalnie no to mu pasuje. Xavi już się w tej grze źle czuje bo on hamuje a Czesk jedzie do przodu.

0

Świetnie. Barca robi teraz za jakieś sanatorium.

0

Puyol fichado! A jednak Rosell nie kłamał! ... żenada. Banda niekompetentnych ludzi.

0

Tak sobie tłumacz. Isco jest gran jugador i gran equipo

0

Bardzo dobry mecz.

0

0

Teraz jeszcze czekam na pogrom Tottenhamu nad Arsenalem

0

Czemu w Premier League doliczają zawsze po 5 minut ? Przecież przerw tyle samo co w La Liga a grają po 95 minut

0

Ufam Tata

0

Manchester Uniteed jest wyżuty jak guma Ferugosna. Rozumiecie to? Gra słów.

0

Pedro vs Ronaldo

0

Jak nie zagramy na 2 DM to Valencia znowu nas pogoni skrzydłami. Na Mestalla zawsze mamy problemy ze skrzydłami.

0

A czy picie prawie na śmierć jest okej?

0

Do strat*
Myślałem że bardziej forma tu decyduje a nie skromność

0

A co ma skromność od strat?

0

Jeśli nie zagramy z Valencią na 2 DM Song + Busi to Valencia znowu zgniecie nas skrzydłami. Zawsze mieliśmy na Mestaji problemy ze skrzydłami

0

Brat drugiego z braci.

0

To już alkoholizm.

0

A gdzie oglądasz ?

0

Pieniądze i kobiety niszczą kariery. I alkohol też ale trochę.

0

Na naszą ligę w sam raz. Będzie mógł bez obaw szkolić się w fachu upadków.

0

Zacząłem brać leki.

0

Myślałem że już nie gra. Kariery nie zrobił.

0

To go jeszcze wyklepie i sprzeda. Fajnie.

0

Polsat Play w nocy i Polsat Sport normalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?