0

Brzydzę się TVNu. Bojkotuje ich stacje.

0

Ajax strasznie źle zaczął sezon. Oglądam ich. Jestem fanem szkoły De Bera

0

Bo Alba to pajac nie oszukujmy sie. Takie symulki odstawia że szok i wstyd.

0

Klich gra a co?

0

Sobota już w Bruggi

0

Rooney ma głowe rozcięta.

0

Oglądam PEC Zwolle vs Utrecht ale tam 0:0 po 45 minutach. Liverpool vs Manchester ciekawszy?

0

Kłamczuszek he he

0

Bale siedzi w samolocie do Madrytu od 2 miesięcy i krąży gdzieś nad morzem śródziemnym

0

Tak 3:1. Grande Isco.

0

You make my dey

0

Jutro tylko rozpoczęcie

0

Prawdziwy fan futbolu obejrzy dziś Piast vs Śląsk.

0

Ale tu macie kompleksy Isco i Neymara. Śmieje sie z was jak sie spinacie

0

Tak. Ale sam w to nie wierzysz co piszesz. Szybkość - null. Orientacja taktyczna - slabo. Puyol nadrabia sercem i walką ale serca nie starczy by dogonić CR7 czy Ribiery

0

Nadinterpretujesz moje słowa deczko ale nie gniewam się.

0

Mówił tak po każdej kontuzji. Wszyscy wiedzą jak to się kończyło. Powinien dać sobie spokój i zająć się trenerką np. póki co mógłby pomóc doprowadzić naszych obrońców do ładu.

0

FreeEurope nie widzisz?

0

Grał już z Atleti Czesk w pomocy.

0

Dawno nie oglądałeś meczu Barcy.

0

Wygrałeś.

0

Nie rozumiem.

0

Dzieciak was prowokuje a wy debatę toczycie.

0

Najlepsze jak kiedys byl artykul jakuegos usera i czytalem o alembikach i recepturach alchemicznych. Masz racje - na sile

0

Barca nie gra autobusem

0

Angielski sen

0

Z Valencią Barca traci pierwsze pkt. Musieliby zagrać na poziomie Bayernu z wczoraj żeby wygrać.

0

Tak. Gral autobusem.

0

Wyjął piłki nie do obrony i uchronil przed kompromitacją. Zasluzyl.

0

Zdrajca? Zdrajca to Rosell. Siempre Pep!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?