Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brzydzę się TVNu. Bojkotuje ich stacje.
0
Ajax strasznie źle zaczął sezon. Oglądam ich. Jestem fanem szkoły De Bera
0
Bo Alba to pajac nie oszukujmy sie. Takie symulki odstawia że szok i wstyd.
0
Klich gra a co?
0
Sobota już w Bruggi
0
Rooney ma głowe rozcięta.
0
Oglądam PEC Zwolle vs Utrecht ale tam 0:0 po 45 minutach. Liverpool vs Manchester ciekawszy?
0
Kłamczuszek he he
0
Bale siedzi w samolocie do Madrytu od 2 miesięcy i krąży gdzieś nad morzem śródziemnym
0
Tak 3:1. Grande Isco.
0
You make my dey
0
Jutro tylko rozpoczęcie
0
Prawdziwy fan futbolu obejrzy dziś Piast vs Śląsk.
0
Ale tu macie kompleksy Isco i Neymara. Śmieje sie z was jak sie spinacie
0
Tak. Ale sam w to nie wierzysz co piszesz. Szybkość - null. Orientacja taktyczna - slabo. Puyol nadrabia sercem i walką ale serca nie starczy by dogonić CR7 czy Ribiery
0
Nadinterpretujesz moje słowa deczko ale nie gniewam się.
0
Mówił tak po każdej kontuzji. Wszyscy wiedzą jak to się kończyło. Powinien dać sobie spokój i zająć się trenerką np. póki co mógłby pomóc doprowadzić naszych obrońców do ładu.
0
FreeEurope nie widzisz?
0
Grał już z Atleti Czesk w pomocy.
0
Dawno nie oglądałeś meczu Barcy.
0
Wygrałeś.
0
Nie rozumiem.
0
Dzieciak was prowokuje a wy debatę toczycie.
0
Najlepsze jak kiedys byl artykul jakuegos usera i czytalem o alembikach i recepturach alchemicznych. Masz racje - na sile
0
Barca nie gra autobusem
0
Angielski sen
0
Z Valencią Barca traci pierwsze pkt. Musieliby zagrać na poziomie Bayernu z wczoraj żeby wygrać.
0
Tak. Gral autobusem.
0
Wyjął piłki nie do obrony i uchronil przed kompromitacją. Zasluzyl.
0
Zdrajca? Zdrajca to Rosell. Siempre Pep!