Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak. Ale teraz grają bardziej wyrachowany futbol.
0
Czemu cena?
0
A ty co pierwszy dzień na tej stronie? Zawsze są dyskusje o innych meczach w newsie dnia.
0
Atletico znowu Real pociśnie tyle że tym razem w lidze
0
Nie wiem nie mam numeru do Tata
0
ale tu nikt nie mowi ze jest jego kibicem. Cieszymy się i śmiejemy z Realu że puścił takiego grajka
0
Dziś tak: Messi 2x Neymar 1x Alexis 1x i Cesc 2x asysta
0
A wiecie że w Cracovi Mourinho mówił na Ozila - Mamut Ozil
0
Dla Barcelony.
0
Będzie 4:0.
0
Ci wielu to pewnie już 70 letni dziadkowie co pół zycia tam chodzą. Nowy stadion to nowe możliwości.
0
Wolę budowę nowoczesnego stadionu z pojemnością do 120k widza. Bo umówmy się że Camp Nou to stary i zwyczajnie brzydki stadion.
0
Masakra... Nie lubię komentarza pana Labogi bo jest bez emocji.. Wolski najlepszy.
0
Nie dzielmy skóry na niedzwiedziu.
0
Spóźniła się o jakieś 2 lata...
0
Marca....
0
Oby. Alexis na zmiane bo po reprez
0
Jest Pedro nie zagra! Brawo Tata! A może by tak Pedro całkiem odsunąć ze składu? Oby Cesc od początku.
0
Gość z łbem na karku. Dobrze!
0
Oho już się zaczęlo pompowanie balonika a za moment Puyol znowu sie polamie. Sorry ale powinien skończyć. Dla jego dobra.
0
Już wyszło i szczerze jest słabe po tak hucznych zapowiedziach tworcow.
0
O matko... ile można zadawać te same pytania o Bayern i głód sukcesów...
0
Hm tylko tego... - wszyscy o tym wiedzą he
0
A nie lepiej iść do sklepu i kupić grę w pudełku?
0
Przestałem czytać na momencie kiedy autor zaczął tłumaczyć aktorstwo Barcy... Dla mnie to jest jawne zaślepienie. Spójrzmy prawdzie w oczy - Barca się ośmiesza takimi symulkami w wykonaniu Alby i reszty.
0
O kolejny po Cruyfie się znalazł co ma na każdy temat coś do powiedzenia.
0
Jak skrzydlowy to tylko Reus/Sobota. Ale obronca piere
0
Reklama płatków a dokładnie cini minis. Piotr.
0
To nie jest oficjalny patch od ea więc nie uznaje tego. A co do ang. Komentarza to koles w pierwszej polowie mowil o Leo i w drugiej powtorzyl te same zdania dwukrotnie.
0
Reklama platkow