0

Floyd Meywather Jr też chyba za podatki siedział. Nie jestem pewny bo też coś było że za pobicie dziewczyny. Ale to pokazuje że bogaci tylko kombinują.

0

Wesley Snipies siedział za podatki w kiciu.

0

Ja tam nie wierze w niewinność. Każdy kombinuje żeby mieć jak najwięcej a zwłaszcza ci bogaci. O ile Messi mógł mieć faktycznie na to wylane to tatuś już tam na bok sobie odkładał. Każdy tak robi. Prezes Bayernu też sprawe miał o to. I inni...

0

Vila zostal kupiony za Lapotty

0

I po co? 30 lat zaraz i w koncu stanie sie z nim to co z Xavim. Bedzie doil 12 melonow za slabą gre...

0

Jest Katalończykiem a w Hiszpanii gra tylko dlatego że Katalonia nie jest wolnym państwem.

0

Messi gra w środę a w newsie o Martino piszę że on na treningu będzie miał full skład... ?

0

Ten pan to największy kłamca w klubie.

0

Spokojnie. Roberto to będzie crack ale to tylko Albania młodzieżowa.

0

A wgl to jak to jest? Barca mówi że miał anemię. Scolari mówi że nic takiego miejsca nie miało. Neymar też mówił że nie miał anemii. Gdzie prawda lezy?

0

Toć już wypalił. Presezon był jego. No i Czeska też.

0

Oj będzie.

0

Darować to sobie mogli redaktorzy MD którzy umieścili na głównej okładce gazety zdjęcie TIto z meczu syna.

https://pbs.twimg.com/media/BTrYOl3CQAAf7kf.jpg
Po kiego wała takie coś?!

0

Hmm może mieć ciężko bo lizus Pedro tak się koci do trenera że ten nie umie odeprzeć się temu mruczeniu Kanaryczyka.

0

Jeny pytam się tylko a wy zaraz doszukujecie sie nie wiem czego.

0

Z Montoy nie da dobrego piłkarza. Będzie co najwyżej średniakiem. Marzę o Walkerze.

0

A gdzie ja rzucam oskarżenia? Napisałem tylko że wolałbym żeby nie kombinowali z tymi "magicznymi napojami" jak w newsie pisze. Czytaj uważnie.

0

Masz racje.

0

Chował kogoś czy co? Bo po żałobnemu ubrany.

0

I co wierzysz tak we wszsytko co ci napiszą?

0

Fota jak z crepeepasty

0

Najlepsza godzina na sobotę

0

Ta magiczne napoje itp. a potem wpadnie UEFA z kontrolą i będzie coś nie teges. Nie ma co kombinować.

0

Początek sierpnia - "Mamy hajs na wielki transfer"
Wrzesień - "Nie będziemy wykładali dużego hajsu".

0

Już niech nie mówi że to był cios że Madryt nie dostał IO jak Cesc jest Katalończykiem i tak naprawdę go to nie obchodzi.

0

Nie ma takich.

0

Jego stroną Real i Bayern zniszczyly nas w sezonie.

0

Pisze o tym juz od bardzo dluga

0

On najlpszy obronca? No nawet nie wiem jak to skomentowac. Śmiech na sali. Nasz najslabszy punkt w defensywie. Skrzydlowy bardzo dobry ale obronca zaden.

0

Ja się pytam o muzykę a nie o nazwę kraju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?