Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Floyd Meywather Jr też chyba za podatki siedział. Nie jestem pewny bo też coś było że za pobicie dziewczyny. Ale to pokazuje że bogaci tylko kombinują.
0
Wesley Snipies siedział za podatki w kiciu.
0
Ja tam nie wierze w niewinność. Każdy kombinuje żeby mieć jak najwięcej a zwłaszcza ci bogaci. O ile Messi mógł mieć faktycznie na to wylane to tatuś już tam na bok sobie odkładał. Każdy tak robi. Prezes Bayernu też sprawe miał o to. I inni...
0
Vila zostal kupiony za Lapotty
0
I po co? 30 lat zaraz i w koncu stanie sie z nim to co z Xavim. Bedzie doil 12 melonow za slabą gre...
0
Jest Katalończykiem a w Hiszpanii gra tylko dlatego że Katalonia nie jest wolnym państwem.
0
Messi gra w środę a w newsie o Martino piszę że on na treningu będzie miał full skład... ?
0
Ten pan to największy kłamca w klubie.
0
Spokojnie. Roberto to będzie crack ale to tylko Albania młodzieżowa.
0
A wgl to jak to jest? Barca mówi że miał anemię. Scolari mówi że nic takiego miejsca nie miało. Neymar też mówił że nie miał anemii. Gdzie prawda lezy?
0
Toć już wypalił. Presezon był jego. No i Czeska też.
0
Oj będzie.
0
Darować to sobie mogli redaktorzy MD którzy umieścili na głównej okładce gazety zdjęcie TIto z meczu syna.
https://pbs.twimg.com/media/BTrYOl3CQAAf7kf.jpg
Po kiego wała takie coś?!
0
Hmm może mieć ciężko bo lizus Pedro tak się koci do trenera że ten nie umie odeprzeć się temu mruczeniu Kanaryczyka.
0
Jeny pytam się tylko a wy zaraz doszukujecie sie nie wiem czego.
0
Z Montoy nie da dobrego piłkarza. Będzie co najwyżej średniakiem. Marzę o Walkerze.
0
A gdzie ja rzucam oskarżenia? Napisałem tylko że wolałbym żeby nie kombinowali z tymi "magicznymi napojami" jak w newsie pisze. Czytaj uważnie.
0
Masz racje.
0
Chował kogoś czy co? Bo po żałobnemu ubrany.
0
I co wierzysz tak we wszsytko co ci napiszą?
0
Fota jak z crepeepasty
0
Najlepsza godzina na sobotę
0
Ta magiczne napoje itp. a potem wpadnie UEFA z kontrolą i będzie coś nie teges. Nie ma co kombinować.
0
Początek sierpnia - "Mamy hajs na wielki transfer"
Wrzesień - "Nie będziemy wykładali dużego hajsu".
0
Już niech nie mówi że to był cios że Madryt nie dostał IO jak Cesc jest Katalończykiem i tak naprawdę go to nie obchodzi.
0
Nie ma takich.
0
Jego stroną Real i Bayern zniszczyly nas w sezonie.
0
Pisze o tym juz od bardzo dluga
0
On najlpszy obronca? No nawet nie wiem jak to skomentowac. Śmiech na sali. Nasz najslabszy punkt w defensywie. Skrzydlowy bardzo dobry ale obronca zaden.
0
Ja się pytam o muzykę a nie o nazwę kraju.