Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sprzedać. 30 lat - lepszy nie będzie. Wrzutki każdy wie jakie ma. Montoya też super nie będzie więc sprzedać albo rezerwa dla Walkera z Tottenhma.
0
Chłopie to było 3 miesiące temu.
0
A po co oni po każdej bramce puszczają te śmieszne melodie
0
Śmiech z Madrytu. Tak się puszyli a odpadli w pierwszej turze.
0
Masche za dużo przebywa w towarzystwie dr. Xaviego
0
Xavi już dawno przestał być w gronie najlepszych piłkarzy świata. On nie czuje tej gry wertykalnej do przodu. On musi przyjąć zrobić 3 kółeczka i podać do tyłu bo wtedy nie byłby sobą. Cesc czuje się w taktyce wertykalnej jak śledź w oleju. Tylko Cesc! Statystyki mówią wszystko i postawa też. Iniesta - Cesc - pomoc na ten sezon.
0
Taa doświadczeniem.... Już Di Maria go tak skręcił że Puyol prawie szpagat zrobił a co dopiero CR albo Bale. Zdejmijcie klapki z oczu.
0
Puyol na GD? CR i Bale zrobią z niego wiatrak.
0
Mam nadzieje że nie chodzi ci o świetność w obronie? Przecież on jest żałosny w defensywie.
0
Bo to skrzydłowy a nie obrońca.
0
Juz grali ze sobą. Hiszpania wtedy dostała 4 gole. Messi jechal z nimi jak chcial.
0
Borek najlepszy "ojojojoj dziękujemy Demjanovic" ha ha
0
Jak to? Dlugo juz tu jestem.
0
Sobota mmmm kocham go. Szkoda ze jednak nie zagra w Barcie.
0
Jestem ciekaw jak tam te traktory wjechały.
0
Oczywiście Del Bosque nie posadzi Xaviego...
0
Szybkość zwinność i motoryka nie ta sama. CR i Bale zrobią z niego wiatrak. Serce nie wystarczy.
0
Zamiast spamować jak dziecko to napisz na pw do admina...
0
Jak z Abidalem.
0
Przecież wszyscy wiedzą że resztę kasy przytuliła firma którą właścicielem jest ojciec Neymara.
0
Ale Cruyff mówi tylko - ja ja ja i ja. Wszystko on.
0
Cruyff już nie bądź taki najlepszy bo to Pep zdobył więcej.
0
Jak go zamkną to koniec Barcy.
0
Najlepsze Gran Derbi jest po zmroku tak o 21
0
Buahaha. No to gramy bez obrony do 2016.
0
No chyba nie
0
Fajne naprawdę fajne wejście Jonaton Dos Santosa. Spokojny był bardzo z pilką a 3 go atakowalo a on umial na luzie spod pressingu uciec. Tello tez fajnie wszedl w mecz. Lepiej od Pedro w te pare minut. Na Seville atak Ney - Messi - Tezio
0
Cytując klasyka - "marzyłem o takiej sytuacji" ...
0
A czemu? Toć Barca jest na tak dla free Catalunia. Pilkarze też
0
Jemu ma nie być do śmiechu.