0

Sprzedać. 30 lat - lepszy nie będzie. Wrzutki każdy wie jakie ma. Montoya też super nie będzie więc sprzedać albo rezerwa dla Walkera z Tottenhma.

0

Chłopie to było 3 miesiące temu.

0

A po co oni po każdej bramce puszczają te śmieszne melodie

0

Śmiech z Madrytu. Tak się puszyli a odpadli w pierwszej turze.

0

Masche za dużo przebywa w towarzystwie dr. Xaviego

0

Xavi już dawno przestał być w gronie najlepszych piłkarzy świata. On nie czuje tej gry wertykalnej do przodu. On musi przyjąć zrobić 3 kółeczka i podać do tyłu bo wtedy nie byłby sobą. Cesc czuje się w taktyce wertykalnej jak śledź w oleju. Tylko Cesc! Statystyki mówią wszystko i postawa też. Iniesta - Cesc - pomoc na ten sezon.

0

Taa doświadczeniem.... Już Di Maria go tak skręcił że Puyol prawie szpagat zrobił a co dopiero CR albo Bale. Zdejmijcie klapki z oczu.

0

Puyol na GD? CR i Bale zrobią z niego wiatrak.

0

Mam nadzieje że nie chodzi ci o świetność w obronie? Przecież on jest żałosny w defensywie.

0

Bo to skrzydłowy a nie obrońca.

0

Juz grali ze sobą. Hiszpania wtedy dostała 4 gole. Messi jechal z nimi jak chcial.

0

Borek najlepszy "ojojojoj dziękujemy Demjanovic" ha ha

0

Jak to? Dlugo juz tu jestem.

0

Sobota mmmm kocham go. Szkoda ze jednak nie zagra w Barcie.

0

Jestem ciekaw jak tam te traktory wjechały.

0

Oczywiście Del Bosque nie posadzi Xaviego...

0

Szybkość zwinność i motoryka nie ta sama. CR i Bale zrobią z niego wiatrak. Serce nie wystarczy.

0

Zamiast spamować jak dziecko to napisz na pw do admina...

0

Jak z Abidalem.

0

Przecież wszyscy wiedzą że resztę kasy przytuliła firma którą właścicielem jest ojciec Neymara.

0

Ale Cruyff mówi tylko - ja ja ja i ja. Wszystko on.

0

Cruyff już nie bądź taki najlepszy bo to Pep zdobył więcej.

0

Jak go zamkną to koniec Barcy.

0

Najlepsze Gran Derbi jest po zmroku tak o 21

0

Buahaha. No to gramy bez obrony do 2016.

0

No chyba nie

0

Fajne naprawdę fajne wejście Jonaton Dos Santosa. Spokojny był bardzo z pilką a 3 go atakowalo a on umial na luzie spod pressingu uciec. Tello tez fajnie wszedl w mecz. Lepiej od Pedro w te pare minut. Na Seville atak Ney - Messi - Tezio

0

Cytując klasyka - "marzyłem o takiej sytuacji" ...

0

A czemu? Toć Barca jest na tak dla free Catalunia. Pilkarze też

0

Jemu ma nie być do śmiechu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?