0

On nadal jest szybki. Problem w tym że jest partaczem.

0

Nie wiem czy czekać. Floyd i tak pewnie wygra. A swoją drogą to mega kasę zgarnie za walke.

0

Xavi nadaje się do noszenia wody. Iniesta jest kompletnie bez formy. Messi wtedy się cofa i bierzę grę na siebie i traci... Wchodzi Czesk i robi grę z marszu.

0

Do Kliczko aka xName aka ZDF ze strony Bayernu i jeszcze tam ma jakieś konto. Był też na stronie Mancheteru Arsenalu i Milanu.

0

Masakra znowu co środę oglądać Borussie bo gra tam polski kopacz....

0

Chodzi o to że jak Barca jedzie do przodu to z tyłu zostaje sam Busqets i dziś ukarano Barce bo Busi został sam.

0

Odpowiedzią na to wszystko co napisałeś jest - Sandro i sympatyczny Zubi. Dwa partacze z zarządu.

0

Dopiero teraz to zauważyłeś?

0

Pokazali ile zapłacili sędziemu przy nieuznanym golu dla Sevilli? he. Do tej pory nie wiem o co sędziemu wtedy chodziło ...

0

Puyol tu nic nie poradzi.

0

To po co żeście stanęli po drugiej bramce? To samo było z Valencią. Strzeliliście na 3:0 i stanęliście jak pachołki...

0

Neymar jak ma miejsce i się rozpędzi to obrońcy mają w portach narobione. Mega odejście z piłką ma ten chłopak. Robił akcje pod bramką przez całą pierwszą połowę i w drugiej asysta... Miodzio.

0

To scorpion pisał. Nie ja. Lubię Masche. Puyola chciałem sprzedać.

0

Spoko. Jak rok temu.

0

Spoko. Adriano i tak lepszy. Tylko problem w tym że Adriano w następnym meczu też się połamie i wtedy kto zagra?

0

Nigdy nie napisałem że Masche do sprzedaży.

0

Mam kupę śmiechu z dzieci co śmieją się z Realu i Bale. A jak ten strzelił gola to prawie w majty narobili tu z zazdrości. Poziom - dno.

0

Pique z dzieciakiem na boisku - Pan skoncentrowany. Pachołki z Sevilli robili z nim co chcieli... Dobrze że Masche się jako tako trzyma choć przy bramce na 2:2 to normalnie szok że koleś został kompletnie sam w polu karnym!!! Szok!

0

Chodzi o mięśnie.

0

"Strzeliliśmy"

0

Że Messi zrobił akcje .

0

Wszedł i zrobił swoje. Gran Jugador i fajne uda.

0

Spoko sam nie wiem o co sędziemu chodziło z tamtą bramką. Ale M'bia powinien skończyć mecz za kartki już w first half

0

Przecież jest najgorszy na boisku?

0

Tu nie chodzi o Valencie tylko o dyspozycje dnia. Jest najgorszy i musi zejść.

0

Zdjąć Messiego!

0

Messi do zmiany. Za niego Alexis. Neymar crack. Przyćmił Leo. Cesc za Xaviego bo brakuje nieprzewidywalności i ostatniej piłki.

0

Pique koncentracja ....

0

Rosell woli tych w turbanach.

0

Szkoda Czeska ale w sumie rotacja musi byc i odpocznie po reprze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?