Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On nadal jest szybki. Problem w tym że jest partaczem.
0
Nie wiem czy czekać. Floyd i tak pewnie wygra. A swoją drogą to mega kasę zgarnie za walke.
0
Xavi nadaje się do noszenia wody. Iniesta jest kompletnie bez formy. Messi wtedy się cofa i bierzę grę na siebie i traci... Wchodzi Czesk i robi grę z marszu.
0
Do Kliczko aka xName aka ZDF ze strony Bayernu i jeszcze tam ma jakieś konto. Był też na stronie Mancheteru Arsenalu i Milanu.
0
Masakra znowu co środę oglądać Borussie bo gra tam polski kopacz....
0
Chodzi o to że jak Barca jedzie do przodu to z tyłu zostaje sam Busqets i dziś ukarano Barce bo Busi został sam.
0
Odpowiedzią na to wszystko co napisałeś jest - Sandro i sympatyczny Zubi. Dwa partacze z zarządu.
0
Dopiero teraz to zauważyłeś?
0
Pokazali ile zapłacili sędziemu przy nieuznanym golu dla Sevilli? he. Do tej pory nie wiem o co sędziemu wtedy chodziło ...
0
Puyol tu nic nie poradzi.
0
To po co żeście stanęli po drugiej bramce? To samo było z Valencią. Strzeliliście na 3:0 i stanęliście jak pachołki...
0
Neymar jak ma miejsce i się rozpędzi to obrońcy mają w portach narobione. Mega odejście z piłką ma ten chłopak. Robił akcje pod bramką przez całą pierwszą połowę i w drugiej asysta... Miodzio.
0
To scorpion pisał. Nie ja. Lubię Masche. Puyola chciałem sprzedać.
0
Spoko. Jak rok temu.
0
Spoko. Adriano i tak lepszy. Tylko problem w tym że Adriano w następnym meczu też się połamie i wtedy kto zagra?
0
Nigdy nie napisałem że Masche do sprzedaży.
0
Mam kupę śmiechu z dzieci co śmieją się z Realu i Bale. A jak ten strzelił gola to prawie w majty narobili tu z zazdrości. Poziom - dno.
0
Pique z dzieciakiem na boisku - Pan skoncentrowany. Pachołki z Sevilli robili z nim co chcieli... Dobrze że Masche się jako tako trzyma choć przy bramce na 2:2 to normalnie szok że koleś został kompletnie sam w polu karnym!!! Szok!
0
Chodzi o mięśnie.
0
"Strzeliliśmy"
0
Że Messi zrobił akcje .
0
Wszedł i zrobił swoje. Gran Jugador i fajne uda.
0
Spoko sam nie wiem o co sędziemu chodziło z tamtą bramką. Ale M'bia powinien skończyć mecz za kartki już w first half
0
Przecież jest najgorszy na boisku?
0
Tu nie chodzi o Valencie tylko o dyspozycje dnia. Jest najgorszy i musi zejść.
0
Zdjąć Messiego!
0
Messi do zmiany. Za niego Alexis. Neymar crack. Przyćmił Leo. Cesc za Xaviego bo brakuje nieprzewidywalności i ostatniej piłki.
0
Pique koncentracja ....
0
Rosell woli tych w turbanach.
0
Szkoda Czeska ale w sumie rotacja musi byc i odpocznie po reprze