0

Nie przyjedzie. Dumny i pyszny ten holender. Aż dziw że to przyjaciel Pepa.

0

Myślę że dużo krwi by się polało.

0

Frank De Ber jest trenerem Ajaxu i jest bardzo dobry. Cruyff niech sobie gada co chce... nikt go nie słucha bo to bełkot czlowieka który zjadl wszystkie rozumy.

0

Pamiętam ale nie wiem czy grał jeszcze w Barcie wtedy.

0

Nom i Pique bez błędu. To by szok był.

0

Davidsa kojarze bo on w goglach biegal i jego obrazek mi utkwil w pamięci. Miał mega kopyto

0

Chodzi o to że Cruyff taki anty a Rosell sie smieje z niego i sle zaproszenia jakby nigdy nic. To jest upokorzenie. Rosell wie ze tego nie przyjmie ale Cruyffa to wkurzy

0

Ale go pocisnęli tym zaproszeniem. To musi być duże upokorzenie dla Cruyffa.

0

Odpadła czyli przegrała. Tak trudno pomyśleć?

0

Genialny to był kiedyś. Teraz jest wykorzystywany w każdym filmie! To jest już przejedzone i nie wiem czemu ale tak się przyjęło że jak Barca to tylko Coldplay.

0

Wiem. Dałem przykład tylko ze trener przegadał tak że już treningu nie było.

0

Nie bo wf trwa 45 minut tylko.

0

Piszesz dobrze ale te epitety daruj sobie. Pokazujesz tylko jaki jesteś maluczki. No i robisz siarę innym fanom Realu.

0

Rzucił temat i rozwalił go na 40 minut. Znam trenera co potrafił cały trening przegadać i zajęć z piłką nie było bo po monologu wszyscy byli w szoku i wychodzili z szatni ze łzami w oczach.

0

A to możliwe że mogli mnie zablokować?

0

Widziałem dziś już go. Jakoś nie płakałem. Aha - wkurza mnie to że w prawie każdej kompilce o Barcie jest muzyka z Cold Play. Toć to tak już oklepane że szok. Jak zresztą można płakać na kompilkach? Ostatni raz to płakałem jak Legia dostała od Steuy ale to było na żywo a nie na filmie.

0

Ja nie bo mnie nie zainteresował tak jak ten o grze pozycyjnej.

0

To jest podstawa. Rozmowa.

0

A wiesz że w klubie miedzy sobą w zarządzie mowili że nie chcą zeby Abidal przekręcil im się na boisku? Takie coś po twitterze muedzy dziennikarzami chodzilo

0

Czemu na fantasy champions League jak się zaloguje to mam tylko biały ekran i nic się nie ładuje do końca?

0

Wiesz co - ja bym się odważył wysunąć taką tezę że w następny sezon będzie należał tylko do Neymara. Ten rok ma na okrzepnięcie w Europie. Czuje że po mundialu on tak wypali że szok.

0

Tello ma problem bo na jego ulubionej stronie gra Neymar.

0

Jak w ataku biega ktoś taki jak Benzema to Ronaldo jest sfrustrowany i chcę sam rozstrzygnąć mecz. U nas Neymar może podać do Messiego.

0

Dobra już nie przesadzajcie. Ronaldo bije na łeb Neya doświadczeniem i innymi aspektami. Neymar dopiero krzepnie w Europie. Ale w reprezentacji lepiej gra.

0

Ja nie muszę pisać. Robię telefon i dostaje podpisaną koszulkę przez cały zespół i człowieka z wąsami.

0

Zgadzam się. Song jest silny.

0

Superpuchar i 4 punkty już nam wybronił.

0

No wiadomo że Ronaldo jest na razie lepszy od Neya.

0

Akurat Valdes jest w tym sezonie ostatni do winienia. No może poza tym że wypuścił sobie piłkę na rzut rożny gdzie za chwilę padł gol widmo.

0

Tak nie może być faken!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?