Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przyjedzie. Dumny i pyszny ten holender. Aż dziw że to przyjaciel Pepa.
0
Myślę że dużo krwi by się polało.
0
Frank De Ber jest trenerem Ajaxu i jest bardzo dobry. Cruyff niech sobie gada co chce... nikt go nie słucha bo to bełkot czlowieka który zjadl wszystkie rozumy.
0
Pamiętam ale nie wiem czy grał jeszcze w Barcie wtedy.
0
Nom i Pique bez błędu. To by szok był.
0
Davidsa kojarze bo on w goglach biegal i jego obrazek mi utkwil w pamięci. Miał mega kopyto
0
Chodzi o to że Cruyff taki anty a Rosell sie smieje z niego i sle zaproszenia jakby nigdy nic. To jest upokorzenie. Rosell wie ze tego nie przyjmie ale Cruyffa to wkurzy
0
Ale go pocisnęli tym zaproszeniem. To musi być duże upokorzenie dla Cruyffa.
0
Odpadła czyli przegrała. Tak trudno pomyśleć?
0
Genialny to był kiedyś. Teraz jest wykorzystywany w każdym filmie! To jest już przejedzone i nie wiem czemu ale tak się przyjęło że jak Barca to tylko Coldplay.
0
Wiem. Dałem przykład tylko ze trener przegadał tak że już treningu nie było.
0
Nie bo wf trwa 45 minut tylko.
0
Piszesz dobrze ale te epitety daruj sobie. Pokazujesz tylko jaki jesteś maluczki. No i robisz siarę innym fanom Realu.
0
Rzucił temat i rozwalił go na 40 minut. Znam trenera co potrafił cały trening przegadać i zajęć z piłką nie było bo po monologu wszyscy byli w szoku i wychodzili z szatni ze łzami w oczach.
0
A to możliwe że mogli mnie zablokować?
0
Widziałem dziś już go. Jakoś nie płakałem. Aha - wkurza mnie to że w prawie każdej kompilce o Barcie jest muzyka z Cold Play. Toć to tak już oklepane że szok. Jak zresztą można płakać na kompilkach? Ostatni raz to płakałem jak Legia dostała od Steuy ale to było na żywo a nie na filmie.
0
Ja nie bo mnie nie zainteresował tak jak ten o grze pozycyjnej.
0
To jest podstawa. Rozmowa.
0
A wiesz że w klubie miedzy sobą w zarządzie mowili że nie chcą zeby Abidal przekręcil im się na boisku? Takie coś po twitterze muedzy dziennikarzami chodzilo
0
Czemu na fantasy champions League jak się zaloguje to mam tylko biały ekran i nic się nie ładuje do końca?
0
Wiesz co - ja bym się odważył wysunąć taką tezę że w następny sezon będzie należał tylko do Neymara. Ten rok ma na okrzepnięcie w Europie. Czuje że po mundialu on tak wypali że szok.
0
Tello ma problem bo na jego ulubionej stronie gra Neymar.
0
Jak w ataku biega ktoś taki jak Benzema to Ronaldo jest sfrustrowany i chcę sam rozstrzygnąć mecz. U nas Neymar może podać do Messiego.
0
Dobra już nie przesadzajcie. Ronaldo bije na łeb Neya doświadczeniem i innymi aspektami. Neymar dopiero krzepnie w Europie. Ale w reprezentacji lepiej gra.
0
Ja nie muszę pisać. Robię telefon i dostaje podpisaną koszulkę przez cały zespół i człowieka z wąsami.
0
Zgadzam się. Song jest silny.
0
Superpuchar i 4 punkty już nam wybronił.
0
No wiadomo że Ronaldo jest na razie lepszy od Neya.
0
Akurat Valdes jest w tym sezonie ostatni do winienia. No może poza tym że wypuścił sobie piłkę na rzut rożny gdzie za chwilę padł gol widmo.
0
Tak nie może być faken!