Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to
0
Uuyyy blisko było
0
Toć ten mecz to dramat. Nie ma żadnej kontroli nad rywalem. Środek pola nie istnieje. Obrona żenada. W ataku tylko Messi. Song i Valdes rzecz jasna też na +. Rayo które powinno nie wąchać piłki ma 52% posiadania...
0
Valdes jak ten kocur zza śmietnika ciemną nocą
0
Karny ha
0
Pedro ale to spedrolil
0
Carlos Kloss się cacka za dużo
0
Pedro człowiek tragedia
0
Valdes niczym pantera
0
Zawsze jak rozny jest to bramarz krzyczy Ariva!
0
Song dziś wygra nam mecz
0
Sooongg! Ależ zabrał piłke ależ
0
Neymar za mało tenqus
0
Pedro i Pique zmiana
0
Pique żenada
0
Szkoda Sergi. Cieszy chociaż Montoya
0
Nie ma to jak wyciągać wnioski po kompilce z yt hg
0
A kiedy grali super?
0
Siatkówka to sport pozbawiony emocji.
0
A za tydzień - Abidal: Jestem legendą.
0
Nie to przygotowanie fizyczne i orientacja taktyczna.
0
Sorrki ale Rayo nie ma takich piłkarzy by przez 93 minuty stać w 10 w polu karnym i nie popełnić błędu.
0
Bartra od początku.
0
Nie pisz do mnie o "hejterstwie". Gardzę tym żałosnym określeniem.
0
To nie była analiza.
0
Cud to się stanie jak Barca bez obrony dojdzie do 1/2 LM
0
Kilka godzin temu napisałem że rotacja omija Busquetsa.
0
10 karnych przez tyle lat? Wstyd dla niego trochę.
0
Umiem pisać - pomógł mi w tym fanpage.
0
Nie ma się co dziwić. W końcu rotacja nie obejmuje Busquetsa....