0

Co to

0

Uuyyy blisko było

0

Toć ten mecz to dramat. Nie ma żadnej kontroli nad rywalem. Środek pola nie istnieje. Obrona żenada. W ataku tylko Messi. Song i Valdes rzecz jasna też na +. Rayo które powinno nie wąchać piłki ma 52% posiadania...

0

Valdes jak ten kocur zza śmietnika ciemną nocą

0

Karny ha

0

Pedro ale to spedrolil

0

Carlos Kloss się cacka za dużo

0

Pedro człowiek tragedia

0

Valdes niczym pantera

0

Zawsze jak rozny jest to bramarz krzyczy Ariva!

0

Song dziś wygra nam mecz

0

Sooongg! Ależ zabrał piłke ależ

0

Neymar za mało tenqus

0

Pedro i Pique zmiana

0

Pique żenada

0

Szkoda Sergi. Cieszy chociaż Montoya

0

Nie ma to jak wyciągać wnioski po kompilce z yt hg

0

A kiedy grali super?

0

Siatkówka to sport pozbawiony emocji.

0

A za tydzień - Abidal: Jestem legendą.

0

Nie to przygotowanie fizyczne i orientacja taktyczna.

0

Sorrki ale Rayo nie ma takich piłkarzy by przez 93 minuty stać w 10 w polu karnym i nie popełnić błędu.

0

Bartra od początku.

0

Nie pisz do mnie o "hejterstwie". Gardzę tym żałosnym określeniem.

0

To nie była analiza.

0

Cud to się stanie jak Barca bez obrony dojdzie do 1/2 LM

0

Kilka godzin temu napisałem że rotacja omija Busquetsa.

0

10 karnych przez tyle lat? Wstyd dla niego trochę.

0

Umiem pisać - pomógł mi w tym fanpage.

0

Nie ma się co dziwić. W końcu rotacja nie obejmuje Busquetsa....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?