0

No co jak co ale my jako fani Barcy coś o tym wiemy

0

Real dostanie od Atleti

0

Przypadek.

0

Sprzedać do City. Od nich można na luzie 70 baniek wyjąć. Wtedy Gundogan i Reus.

0

Neymar to ma jeszcze czas. Bramki same przyjdą. Najważniejsze że umie przejść kilku gości balansem ciała i znajduje się w sytuacji do oddania strzału.

0

A kto tak mówił że ktoś tak mówił?

0

Song wczoraj jak ten Jak (zwierze) co to swą siłą zaznaczał obecnośc. Zdecydowanie siła i odbiór.

0

Wpisz na yt Remuntada Rac1

0

To nie tiki taka tylko nieudane pim pam

0

Mnie nie urzekł tym spotkaniem. Dużo strat i masa błędów. Takie nijakie spotkanie o.

0

No sorry ale 46% Barca i Rayo 46% to? A kto ukradł resztę procenta?

0

Kurcze. Czemu wy chcecie upychać w składzie kogoś za zasługi z kiedyś tam... Dos Santos i Sergi czekają - młode wilki. Z pasją.

0

Nie rozumiem tego. To kto w końcu miał więcej?

0

Prawie ...

0

To nie była krytyka tylko wyzwiska na niego leciały he

0

I to mnie boli.

0

Nie przeszkadza ci bo Barca wygrała.

0

Reus to za 2 lata najbardziej pożądany piłkarz na świecie i szejki będą kłaść 100 mln za niego.

0

Taa teraz piszecie najlepszy he a tydzień temu jechaliście go za rożny z Sevillą he

0

A kiedy go nie miał?

0

Iniesta znowu bez formy. Piłka odskakuje mu na 3 metry. Serio mówię że trzeba sprzedać w zimie póki te 60 baniek ktoś wyłoży.

0

Roman Weinderferel and Buffon? Jest jeszcze Neuer.

0

Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu.

0

Słabo. Pedro bez formy...

0

Valdes tak machnął łapką jakby od gołąbka się odganiał na rynku w Krakowie.

0

Wchodzi Giovani Dos Santos. Przyjrzyjcie mu sie.

0

Valdes to jest kabareciarz. Piłka po palcach a jego kark zabolał he

0

Ceeeeesc i serdeczna (L) dla Legii!

0

Ale co tam się robi?

0

Bramki Pedro są bez przekazu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?