Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No co jak co ale my jako fani Barcy coś o tym wiemy
0
Real dostanie od Atleti
0
Przypadek.
0
Sprzedać do City. Od nich można na luzie 70 baniek wyjąć. Wtedy Gundogan i Reus.
0
Neymar to ma jeszcze czas. Bramki same przyjdą. Najważniejsze że umie przejść kilku gości balansem ciała i znajduje się w sytuacji do oddania strzału.
0
A kto tak mówił że ktoś tak mówił?
0
Song wczoraj jak ten Jak (zwierze) co to swą siłą zaznaczał obecnośc. Zdecydowanie siła i odbiór.
0
Wpisz na yt Remuntada Rac1
0
To nie tiki taka tylko nieudane pim pam
0
Mnie nie urzekł tym spotkaniem. Dużo strat i masa błędów. Takie nijakie spotkanie o.
0
No sorry ale 46% Barca i Rayo 46% to? A kto ukradł resztę procenta?
0
Kurcze. Czemu wy chcecie upychać w składzie kogoś za zasługi z kiedyś tam... Dos Santos i Sergi czekają - młode wilki. Z pasją.
0
Nie rozumiem tego. To kto w końcu miał więcej?
0
Prawie ...
0
To nie była krytyka tylko wyzwiska na niego leciały he
0
I to mnie boli.
0
Nie przeszkadza ci bo Barca wygrała.
0
Reus to za 2 lata najbardziej pożądany piłkarz na świecie i szejki będą kłaść 100 mln za niego.
0
Taa teraz piszecie najlepszy he a tydzień temu jechaliście go za rożny z Sevillą he
0
A kiedy go nie miał?
0
Iniesta znowu bez formy. Piłka odskakuje mu na 3 metry. Serio mówię że trzeba sprzedać w zimie póki te 60 baniek ktoś wyłoży.
0
Roman Weinderferel and Buffon? Jest jeszcze Neuer.
0
Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu.
0
Słabo. Pedro bez formy...
0
Valdes tak machnął łapką jakby od gołąbka się odganiał na rynku w Krakowie.
0
Wchodzi Giovani Dos Santos. Przyjrzyjcie mu sie.
0
Valdes to jest kabareciarz. Piłka po palcach a jego kark zabolał he
0
Ceeeeesc i serdeczna (L) dla Legii!
0
Ale co tam się robi?
0
Bramki Pedro są bez przekazu