Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I macie tego "boskiego Johana". On ma pewnie tyle samo za uszami co Rosell. Oboje siebie warci.
0
Często na stronie pojawiają się artykułu czytelników. Czy ja także mogę napisać coś od siebie? Czy trzeba mieć 18 lat?
0
Noo a ja chce do Pilki nożnej. Newsman albo zapowiedzi meczów?
0
Jak z planety małp.
0
Gra w chodzonego.
0
Aha to Xavi ma kaleczyć na boisku bo zagrał super ostatni raz na Wembley? Co za logika...
0
Jest Czesk ! Kapitalnie. Xavi to twoje miejsce. Dziś Czesk i Neymar będą robić miazge
0
Cruyff jak taki mocny i wielki się czuje to niech się zamknie i nie płacze w mediach. Ta wojna jest żałosna.
0
Ha a po Valneci żeście piali z zachwytu bo Leo biegał jak głupi.
0
Ta wojna jest zła.
0
Zagrał słabo ale piszesz takie bzdury jak mało który.
0
Patrzcie na zdjęcie. Wygląda to jak walka Goliata z karłem.
0
A gdzie obejrzec ten final z Paryza w necie?
0
Cesc! The best helping in the world
0
Petrodolary wygraly z tradycją 1:4 Psg
0
Wyobraźcie sobie co będzie jutro jak Messi nie strzeli hat tricka jak dziś CR7. Oj... wtedy to będzie jazda tu.
0
Kompleks Ronaldo i Realu.
0
Nie. Bo ja jestem normalny i jestem kibicem futbolu a nie fanatykiem. /// Hej powiedz mi gdzie widzisz zazdrość w wyrazach "Ronaldo. Lider". Ha ha.
0
No i dobrze. Chyba za coś trzeba dawać nie?
0
Jutro liczę na Borussie i ... czyste konto Valdesa (wiem odleciałem)
0
Tu 3/4 ludzi tak zazdrości goleady Realu że szok. Ha ale mam przynajmniej kupę śmiechu. Zawistniki oj.
0
Ja liczę na Reojsa jutro.
0
Ronaldo dziś zagrał pięknie. Lider.
0
Niestety nie.
0
Piłkarz kompletny. CR7 muy bien
0
Grają jak amatorzy. Czytaj ze zrozumieniem.
0
Ciężki teren.
0
Oho! Galata robi remuntadę. Uda im się!
0
Boenisz to parodia piłkarza. Pomyślec że on ma wyjść na Anglie albo Ukraine...
0
Ale Real jedzie tych leszczy z Turcji. I pomyśleć że przez 30 minut pierwszej połowy ci amatorzy cisnęli Real tak że ci nie wiedzieli co się dzieje...