0

I macie tego "boskiego Johana". On ma pewnie tyle samo za uszami co Rosell. Oboje siebie warci.

0

Często na stronie pojawiają się artykułu czytelników. Czy ja także mogę napisać coś od siebie? Czy trzeba mieć 18 lat?

0

Noo a ja chce do Pilki nożnej. Newsman albo zapowiedzi meczów?

0

Jak z planety małp.

0

Gra w chodzonego.

0

Aha to Xavi ma kaleczyć na boisku bo zagrał super ostatni raz na Wembley? Co za logika...

0

Jest Czesk ! Kapitalnie. Xavi to twoje miejsce. Dziś Czesk i Neymar będą robić miazge

0

Cruyff jak taki mocny i wielki się czuje to niech się zamknie i nie płacze w mediach. Ta wojna jest żałosna.

0

Ha a po Valneci żeście piali z zachwytu bo Leo biegał jak głupi.

0

Ta wojna jest zła.

0

Zagrał słabo ale piszesz takie bzdury jak mało który.

0

Patrzcie na zdjęcie. Wygląda to jak walka Goliata z karłem.

0

A gdzie obejrzec ten final z Paryza w necie?

0

Cesc! The best helping in the world

0

Petrodolary wygraly z tradycją 1:4 Psg

0

Wyobraźcie sobie co będzie jutro jak Messi nie strzeli hat tricka jak dziś CR7. Oj... wtedy to będzie jazda tu.

0

Kompleks Ronaldo i Realu.

0

Nie. Bo ja jestem normalny i jestem kibicem futbolu a nie fanatykiem. /// Hej powiedz mi gdzie widzisz zazdrość w wyrazach "Ronaldo. Lider". Ha ha.

0

No i dobrze. Chyba za coś trzeba dawać nie?

0

Jutro liczę na Borussie i ... czyste konto Valdesa (wiem odleciałem)

0

Tu 3/4 ludzi tak zazdrości goleady Realu że szok. Ha ale mam przynajmniej kupę śmiechu. Zawistniki oj.

0

Ja liczę na Reojsa jutro.

0

Ronaldo dziś zagrał pięknie. Lider.

0

Niestety nie.

0

Piłkarz kompletny. CR7 muy bien

0

Grają jak amatorzy. Czytaj ze zrozumieniem.

0

Ciężki teren.

0

Oho! Galata robi remuntadę. Uda im się!

0

Boenisz to parodia piłkarza. Pomyślec że on ma wyjść na Anglie albo Ukraine...

0

Ale Real jedzie tych leszczy z Turcji. I pomyśleć że przez 30 minut pierwszej połowy ci amatorzy cisnęli Real tak że ci nie wiedzieli co się dzieje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?