0

Laboga" Włączaj stoper"

0

Pedro - podanie do piłkarza tylko jemu znanemu.

0

Wtedy będą smutni. Logiczne.

0

Messi jest w konflikcie z trenerem.

0

Aha. Ja inny mecz oglądam.

0

Może Tata miał brudne ręce i Messi nie podał dlatego he.

0

To dobrze że odrobiłeś.

0

Alexis wybrał najgorzej jak mógł.

0

Macie tego swojego Pedro.

0

O Messi nie podał ręki Tacie. Jest konflikt!

0

Schodzi Messi. Noo na takie pożegnania to Neymar jeszcze trochę musi popracować. Niczym cesarz. Ave Messi.

0

Olaboga Bartra strzela. Chyba trzeba iść spać.

0

Co wy macie do spodenek Alexisa? Podziwiajcie jego uda.

0

Ja tam lubię patrzeć na jego uda.

0

Iniesta to dzisiaj walczy z Messim kto zanotuje więcej strat...

0

Boże Iniesta uderz to z 16 metrow... Jak mnie wkurza jak on i Xavi pchają się do bramki

0

Pique co za amatorka... A strzelec krycie zgubił zenada.

0

Patrzcie jak Alexis ma nogawkę jedną podciągniętą. Ale udo ma.

0

Szkoda że Vela nie gra.

0

Często transmisje zaczynają działać akurat jak mecz się zaczyna.

0

Szkoda mi Songa.

0

Ha! Ale Pedro dostał po nosie.

0

A pomnik to w ogole glupota. To Messi zasluzyl wtedy na 15 takich pomników.

0

Bez przesady. Tu nie chodzi o kibiców tylko pieniądze. Rosell niech da mu in blanco i zobaczycie że wtedy zostanie.

0

Nie no bez przesady. Gramy na CN a tutaj w lidze zawsze wygrywamy

0

I tak powinno być.

0

Myśle że pójdzie do City. Tam są Silva Navas

0

Reus to rezultat Niemieckiego szkolenia. Welt Klasse

0

Tak. Ale Messi asystuje i strzela a Iniesta kopie sie po czole.

0

Reus jest jak kot w butach. Magiczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?