Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Laboga" Włączaj stoper"
0
Pedro - podanie do piłkarza tylko jemu znanemu.
0
Wtedy będą smutni. Logiczne.
0
Messi jest w konflikcie z trenerem.
0
Aha. Ja inny mecz oglądam.
0
Może Tata miał brudne ręce i Messi nie podał dlatego he.
0
To dobrze że odrobiłeś.
0
Alexis wybrał najgorzej jak mógł.
0
Macie tego swojego Pedro.
0
O Messi nie podał ręki Tacie. Jest konflikt!
0
Schodzi Messi. Noo na takie pożegnania to Neymar jeszcze trochę musi popracować. Niczym cesarz. Ave Messi.
0
Olaboga Bartra strzela. Chyba trzeba iść spać.
0
Co wy macie do spodenek Alexisa? Podziwiajcie jego uda.
0
Ja tam lubię patrzeć na jego uda.
0
Iniesta to dzisiaj walczy z Messim kto zanotuje więcej strat...
0
Boże Iniesta uderz to z 16 metrow... Jak mnie wkurza jak on i Xavi pchają się do bramki
0
Pique co za amatorka... A strzelec krycie zgubił zenada.
0
Patrzcie jak Alexis ma nogawkę jedną podciągniętą. Ale udo ma.
0
Szkoda że Vela nie gra.
0
Często transmisje zaczynają działać akurat jak mecz się zaczyna.
0
Szkoda mi Songa.
0
Ha! Ale Pedro dostał po nosie.
0
A pomnik to w ogole glupota. To Messi zasluzyl wtedy na 15 takich pomników.
0
Bez przesady. Tu nie chodzi o kibiców tylko pieniądze. Rosell niech da mu in blanco i zobaczycie że wtedy zostanie.
0
Nie no bez przesady. Gramy na CN a tutaj w lidze zawsze wygrywamy
0
I tak powinno być.
0
Myśle że pójdzie do City. Tam są Silva Navas
0
Reus to rezultat Niemieckiego szkolenia. Welt Klasse
0
Tak. Ale Messi asystuje i strzela a Iniesta kopie sie po czole.
0
Reus jest jak kot w butach. Magiczny.