Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiedzmy szczerze - CN nie robi wizualnie wrażenia. Stary też już jest. Jestem za nowoczesną areną na 120k ludzi.
0
Nic nie wiemy co myśli Iniesta.
0
Ale patrz - za 1 Inieste mamy Reuss i Gindogan
0
Sprzedać na moje. 60 baniek na innych
0
Dziś gol de Chileno
0
Czemu Pique tak wysoko? Przecież to tragedia. Wolny i masakra 1v1
0
Bez formy od presezonu. To chyba jasne że już nie daje od siebie wszystkiego. Duża suma za niego wpadnie
0
Pique na trybuny. Jest żałosny.
0
Zgadzam się.
0
Pedro na ławkę i Chileno za niego
0
Autorzy newsów specjalnie robią takie bledy zeby bylo duzo komentarzy i wejść.
0
Taa... strzelił 3 gole i nagle wszyscy uważają Pedro za lepszego od Alexisa choć ten drugi byl noszony na ręcach za 3 pkt z Sevillą.
0
Pisząc że Alexis nie ma speeda wykazujesz wielką ignoracje.
0
Może Valdes w pomocy?
0
Nie rozumiesz mnie...
0
Pedro jest nieregularny.
0
O kurcze już 26 lat. A niedawno Komendant Pep wprowadzał go jako 21 latka taa?
0
Barca gra na Camp Nou to 3 pkt można już sobie dawno dopisać.
0
A K. Golonka?
0
O kurde Cesc no game a jest w gazie. Ale ok rotacja to rotacja. Chciałbym Sergi z Xavim.
0
Takie ocenianie wymaga ponownego obejrzenia meczu i to dodatkowo pod kątem danego piłkarza czyli masa replayów itp. Żmudna praca i niewdzięczna bo nikt się potem nie zgadza.
0
Bo tam jest na odpierdziel i nie rozwodzą się zbytnio w opisach do piłkarzy.
0
Nie widziałem.
0
GD będą pierwszym testem dla nowej Barcy Taty.
0
Przecież szedł z dłonią normalnie do przodu i każdy mu przybijał piątke tylko nie Baean
0
Dzięki przejrzę sobie. A Wściekłe psy oglądałeś? Też Tarantino.
0
Pulp Fiction to film który trzeba obejrzeć kila razy żeby zrozumieć. Ja tak zrobiłem - wspaniałe dzieło Tarantino.
0
jest napisane*
sorrki
0
Na eurosporcie piszę.,
0
Szozda dziś zmarł.