0

Powiedzmy szczerze - CN nie robi wizualnie wrażenia. Stary też już jest. Jestem za nowoczesną areną na 120k ludzi.

0

Nic nie wiemy co myśli Iniesta.

0

Ale patrz - za 1 Inieste mamy Reuss i Gindogan

0

Sprzedać na moje. 60 baniek na innych

0

Dziś gol de Chileno

0

Czemu Pique tak wysoko? Przecież to tragedia. Wolny i masakra 1v1

0

Bez formy od presezonu. To chyba jasne że już nie daje od siebie wszystkiego. Duża suma za niego wpadnie

0

Pique na trybuny. Jest żałosny.

0

Zgadzam się.

0

Pedro na ławkę i Chileno za niego

0

Autorzy newsów specjalnie robią takie bledy zeby bylo duzo komentarzy i wejść.

0

Taa... strzelił 3 gole i nagle wszyscy uważają Pedro za lepszego od Alexisa choć ten drugi byl noszony na ręcach za 3 pkt z Sevillą.

0

Pisząc że Alexis nie ma speeda wykazujesz wielką ignoracje.

0

Może Valdes w pomocy?

0

Nie rozumiesz mnie...

0

Pedro jest nieregularny.

0

O kurcze już 26 lat. A niedawno Komendant Pep wprowadzał go jako 21 latka taa?

0

Barca gra na Camp Nou to 3 pkt można już sobie dawno dopisać.

0

A K. Golonka?

0

O kurde Cesc no game a jest w gazie. Ale ok rotacja to rotacja. Chciałbym Sergi z Xavim.

0

Takie ocenianie wymaga ponownego obejrzenia meczu i to dodatkowo pod kątem danego piłkarza czyli masa replayów itp. Żmudna praca i niewdzięczna bo nikt się potem nie zgadza.

0

Bo tam jest na odpierdziel i nie rozwodzą się zbytnio w opisach do piłkarzy.

0

Nie widziałem.

0

GD będą pierwszym testem dla nowej Barcy Taty.

0

Przecież szedł z dłonią normalnie do przodu i każdy mu przybijał piątke tylko nie Baean

0

Dzięki przejrzę sobie. A Wściekłe psy oglądałeś? Też Tarantino.

0

Pulp Fiction to film który trzeba obejrzeć kila razy żeby zrozumieć. Ja tak zrobiłem - wspaniałe dzieło Tarantino.

0

jest napisane*
sorrki

0

Na eurosporcie piszę.,

0

Szozda dziś zmarł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?