Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Simeone ich wyciśnie jak cytryne i padną za rok fizycznie.
0
Nie podał ręki Martino jak ten go zdjął.
0
Tak było z Sevilla. Tak było z Valencią. I tak było teraz. Barca ładuje 2-3 gole i staje. A wtedy tracimy gola.
0
Messi po prostu chce wygrać złotą piłkę. Proste.
0
Jeśli chodzi o grę kombinacyjną to Lewy zjada Mandzu na śniadanie. Ale w grze w powietrzu Mandzu król.
0
Pkt 9 jest błędny bo Leo jest lewonożny.
0
Inieste to trzeba wysłać na jakiś urlop bo gra koszmarnie. Ciągle straty. Nie widzi kolegów. Boi się walnąć z daleka jak ma wolny korytarz. Cesc jest 100x lepszy.
0
Piotr - i Waldek Sobota.
0
Liga Światowa.
0
Wiadomo było że jak usiądzie to już nie wstanie.
0
Tak. Ale Leo mógł mieć 3 gole i asyste.
0
Masz racje Piotr.
0
Messi dziś takie setki psuł że aż mój tata łapał się za głowę. Ale gola i tak wturlał Leo.
0
Curling fajny ale jeszcze lepszy Jack czyli kulanie kulki do środka tarczy.
0
Messi bił się z Iniestą o to kto więcej będzie miał strat.
0
Sobota został wybrany do 11 ostatniej kolejki Belgijskiej Ekstraklasy.
0
Było super dopóki nie wszedł Pedro i nie zaczął pedrolić akcji.
0
Trochę tak. Bramkarz i obrońca pomogli.
0
Wziąłbym go ale sorry - ma chory łeb.
0
Jeju - przecież wiadomo było że przegrają. Siatka to nudny sport. Piłka nożna królem.
0
Teraz Real vs Atleti? Super. Real - 5
0
Nie lubię go za to co wyprawiał w SPH. To dzikus pokroju Pepe.
0
5 asysy
0
Dyktator pełną gębą. W końcu doprowadził Tello do płaczu he
0
Ładna to to nie była bramka ale gol to gol.
0
Trzeba chwilę poczekać bo Rosellowi skończyły się tonery i nie ma jak pisma wydrukować.
0
Visca el Rosell i Zubi. Puyol fichado!
0
Bartra dziś nie popełnił żadnego błędu. A Pique jest zamieszany w 95% straconych bramek w tym sezonie.
0
Messi osobiście zwolni Martino.
0
A gdzie jest nasz nowy obrońca Puyol?