0

Simeone ich wyciśnie jak cytryne i padną za rok fizycznie.

0

Nie podał ręki Martino jak ten go zdjął.

0

Tak było z Sevilla. Tak było z Valencią. I tak było teraz. Barca ładuje 2-3 gole i staje. A wtedy tracimy gola.

0

Messi po prostu chce wygrać złotą piłkę. Proste.

0

Jeśli chodzi o grę kombinacyjną to Lewy zjada Mandzu na śniadanie. Ale w grze w powietrzu Mandzu król.

0

Pkt 9 jest błędny bo Leo jest lewonożny.

0

Inieste to trzeba wysłać na jakiś urlop bo gra koszmarnie. Ciągle straty. Nie widzi kolegów. Boi się walnąć z daleka jak ma wolny korytarz. Cesc jest 100x lepszy.

0

Piotr - i Waldek Sobota.

0

Liga Światowa.

0

Wiadomo było że jak usiądzie to już nie wstanie.

0

Tak. Ale Leo mógł mieć 3 gole i asyste.

0

Masz racje Piotr.

0

Messi dziś takie setki psuł że aż mój tata łapał się za głowę. Ale gola i tak wturlał Leo.

0

Curling fajny ale jeszcze lepszy Jack czyli kulanie kulki do środka tarczy.

0

Messi bił się z Iniestą o to kto więcej będzie miał strat.

0

Sobota został wybrany do 11 ostatniej kolejki Belgijskiej Ekstraklasy.

0

Było super dopóki nie wszedł Pedro i nie zaczął pedrolić akcji.

0

Trochę tak. Bramkarz i obrońca pomogli.

0

Wziąłbym go ale sorry - ma chory łeb.

0

Jeju - przecież wiadomo było że przegrają. Siatka to nudny sport. Piłka nożna królem.

0

Teraz Real vs Atleti? Super. Real - 5

0

Nie lubię go za to co wyprawiał w SPH. To dzikus pokroju Pepe.

0

5 asysy

0

Dyktator pełną gębą. W końcu doprowadził Tello do płaczu he

0

Ładna to to nie była bramka ale gol to gol.

0

Trzeba chwilę poczekać bo Rosellowi skończyły się tonery i nie ma jak pisma wydrukować.

0

Visca el Rosell i Zubi. Puyol fichado!

0

Bartra dziś nie popełnił żadnego błędu. A Pique jest zamieszany w 95% straconych bramek w tym sezonie.

0

Messi osobiście zwolni Martino.

0

A gdzie jest nasz nowy obrońca Puyol?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?