Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fota: powrót z imprezy.
0
Ja to napiszę książkę jak już zakończę kariere trenerską. A nie w trakcie.
0
Valadolid nie zrobi kontry bo atak Barcy będzie ciągle pod grą w ich polu karnym. A system nie jest z lat 60 tylko 2013 bo sam go wymyslilem.
0
A ja napisze 11 a może chodzi mi o jedenaścioro. I jak to odczytasz z sensem
0
W Barcie chce grać każdy bo to prestiż.
0
Nie rozumiem.
0
To świetnie ale kto mi powie jaki bramkarz z XXI wieku ma najmniej wpuszczonych goli? Ja już mowie - to Buffon. Ale jego nie kupi Barca. Ale Valdes pójdzie do Monaco to Neuer albo Roman jak najbardziej
0
Podaj mi 2 powody na nie stosowanie tej formacji.
0
Czyli Barca ma przestać grać po ziemi i ma walić przez 90 minut lagi do przodu w powietrzu?
0
A ten karateka Ibrahimowicz? Wielki jak jak (taki byk z Mongolii) to tylko podanie do Cesc. Cesc mięciutko w pole karne Ibra z głowy i goool. Chciałbym go w Barcy.
0
3:0 to szok dla mnie by był że tak mało. Na CN zawsze manity się robiło albo chociaż 4
0
Chodzi odominacje w ataku i ograniczenie klepania w srodku pola. Cesc będzie grał wertykalnie.
0
Mylisz szacunek z krytyką. To Alb nie ma szacunku do kibiców bo przez niego wstydzić się musimy
0
Dziś można zagrać też 3 - 2 -5. Pique Bartra Alves. Song Cesc . I Tello Iniesta Ney Alexis Adriano
0
Z Celtic też super jechał na 9. Chodzi o to żeby nie grał Pedro tylko Tello.
0
Czy chodzi ci o GMO i żywność modyfikowaną? Ja jeszcze nie mam oczu brązowych od plam.
0
Jak skoro go nie było. To Roura musiał zrobić
0
To fajna statystyka ale ja wole jak Barca gra po ziemi bo ziemia to żywioł Barcy.
0
Na livescorze będzie pisać pewnie. Ja ci nie powiem bo z telefonu pisze bo jade autem i mi neta słabo łapie bo na wsi jestem chyba
0
Tata mi mówł że póki rózne organizacje zarabiają na Bolcie miliony to będzie cisza. Ale kiedy Bolt przestanie już generować zyski to wtedy wyjdą na jaw wyniki jak to Bolt się szprycował przed IO i MS. Urusł jak byk w barach a to sprinter czy sztangista? Ah jak chcecie dowodu że bierze jakiś koks z Rosji to patrzcie mu na oczy. Na biaałkach ma brązowe plamy. To od szprycowania się.
0
Nie. Bo na Camp Nou zawsze grali te krem dela krem piłkarski oczywiscie. Także dla 70k ludzi zagrają pim pam
0
Gra jest ostra i dobrze Tata mówił że to super z Celtic grali ja wierze.
0
Działa wszystko. Może doładuj tam
0
Wy też lubicie jak Valdes krzyczy arriwa przy rożnych?
0
A no i obronca z niego żaden bo to skrzydłowy
0
Dzisiaj Barca 5:0 to pewne info.
0
Chodzi o to że jest błaznem i symulantem? Taka prawda.
0
Neymar na 9. Skrzydła Tezio und Alexis. Rozegranie Cesc and Iniesta + Song na dp. Obrona dobra tylko ten Pique... no ale nie ma kogo za niego postawić.
0
Chociażby uratował 3 pkt z Sevillą
0
Alexis umie rozegrać akcje. Np. Celtic i Czesk gol