0

O ile wiem to Tello miał wczoraj jedną sytuacje w pierwszej połowie gdzie strzelił w obrońce.

0

Alexis strzelił bramkę kolejki w La Liga i chyba w Europie.

0

Mi również się podoba. Niczym dwaj bracia skąpani w kroplach deszczu.

0

Szkoda że Zubi bez zmian. W Crackovii ostro po nim jadą i kupa śmiechu jest.

0

Ja lubię Giro i podjazd pod górę.

0

Lyon jakoś nigdy za specjalnie nie był dobry.

0

W poniedziałek albo wtorek będzie powtórka na Polsat Sport w ramach Barca TV match day

0

Aktualnie najlepszy skrzydłowy świata. Tylko Reuss może się z nim równać.

0

Szkoda że nie ma moich wpisów z fanpage. Ale i tak fajne.

0

Fajnie jakby jeszcze było tłumaczone co napisali.

0

Bo wszyscy grają na Leo.

0

Bartra umie rozegrać uderzyć i bronić - czyli 3:1 dla Marca. Bo Pique umie tylko rozgrywać.

0

Najlepsze jest to że Neymar ciągle się rozwija. On w wieku teraz Leo będzie cybertronem.

0

A ja cię i tak szanuje.

0

Dokładnie. A Pep wie co mówi bo to można powiedzieć drugi ojciec Messiego.

0

Tak mają najlepsi piłkarze na świecie. Neymar Ozil itp. Oni z marszu wchodzą i grają to co najlepsze.

0

W notach nie zszedł jeszcze poniżej 7

0

Albo brylant magick aaah

0

Zawsze stałem za nim. Dlatego moje pochwały to nic nowego. Dobrze że nie jestem hipokrytą jak ci co opisałeś ich.

0

A brzuch widziałaś? Cudo.

0

Złodziej. Dostał cynk z mleczarni i wiadomo już o co chodzi.

0

W ataku Neymar okej. Ale wiele mu jeszcze brakuje w kwestii rozgrywania z głębi pola jak robi to Leo.

0

Ale nie że ja go nie lubię albo coś. Tu chodzi tylko o to że nie wkłada wysiłku w grę. A potem są takie kwiatki że Song zostaje osamotniony i mota się.

0

Bartra to jak narazie wygrany ostatnich 2 tygodni. Ale to się okaże co z nim po reprezentacji kiedy Puyol i Masche będą zdrowi.

0

Jak już pisałem wcześniej to dobry wynik do złej gry.

0

Sędzia to brak słów. Odwalił taką kradzież że brakowało tylko jeszcze helikoptera nad Camp Nou i spektakularnej ucieczki Vitieniesa z dwoma karnymi w worku niczym rabuś z filmu.

0

Nie rozumiem pojawienia się Busiego na boisku kiedy rywal był już zjedzony i to dodatkowo jako SO. Rozumiem jeszcze DP bo Song był fatalny ale SO? A co z Dos Santosem? SErgi? Mój Boże.

0

Rok temu Montoya brylował w GD a teraz słuch po nim zaginął. Czy z Bartrą będzie podobnie? Nie wiem. Co się stanie jak Masche będzie zdrowy?

0

Moi drodzy - Pedro wszedł i co zrobił? No właśnie chodzi o to że nic. Nie rozumiem zmiany Tello. Mało gra a na dodatek jak wyjdzie w pierwszy to jest zmieniany i to na gościa który już wystrzelał się w tym sezonie w jednym meczu.

0

Słuchaj - ja Realu nie boje się w ogóle widząc to co oni grają. Ale jakbyśmy mieli grać z Bayernem to dostalibyśmy taki łomot jak w LM rok temu. Takie są fakty na dzień dzisiejszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?