Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O ile wiem to Tello miał wczoraj jedną sytuacje w pierwszej połowie gdzie strzelił w obrońce.
0
Alexis strzelił bramkę kolejki w La Liga i chyba w Europie.
0
Mi również się podoba. Niczym dwaj bracia skąpani w kroplach deszczu.
0
Szkoda że Zubi bez zmian. W Crackovii ostro po nim jadą i kupa śmiechu jest.
0
Ja lubię Giro i podjazd pod górę.
0
Lyon jakoś nigdy za specjalnie nie był dobry.
0
W poniedziałek albo wtorek będzie powtórka na Polsat Sport w ramach Barca TV match day
0
Aktualnie najlepszy skrzydłowy świata. Tylko Reuss może się z nim równać.
0
Szkoda że nie ma moich wpisów z fanpage. Ale i tak fajne.
0
Fajnie jakby jeszcze było tłumaczone co napisali.
0
Bo wszyscy grają na Leo.
0
Bartra umie rozegrać uderzyć i bronić - czyli 3:1 dla Marca. Bo Pique umie tylko rozgrywać.
0
Najlepsze jest to że Neymar ciągle się rozwija. On w wieku teraz Leo będzie cybertronem.
0
A ja cię i tak szanuje.
0
Dokładnie. A Pep wie co mówi bo to można powiedzieć drugi ojciec Messiego.
0
Tak mają najlepsi piłkarze na świecie. Neymar Ozil itp. Oni z marszu wchodzą i grają to co najlepsze.
0
W notach nie zszedł jeszcze poniżej 7
0
Albo brylant magick aaah
0
Zawsze stałem za nim. Dlatego moje pochwały to nic nowego. Dobrze że nie jestem hipokrytą jak ci co opisałeś ich.
0
A brzuch widziałaś? Cudo.
0
Złodziej. Dostał cynk z mleczarni i wiadomo już o co chodzi.
0
W ataku Neymar okej. Ale wiele mu jeszcze brakuje w kwestii rozgrywania z głębi pola jak robi to Leo.
0
Ale nie że ja go nie lubię albo coś. Tu chodzi tylko o to że nie wkłada wysiłku w grę. A potem są takie kwiatki że Song zostaje osamotniony i mota się.
0
Bartra to jak narazie wygrany ostatnich 2 tygodni. Ale to się okaże co z nim po reprezentacji kiedy Puyol i Masche będą zdrowi.
0
Jak już pisałem wcześniej to dobry wynik do złej gry.
0
Sędzia to brak słów. Odwalił taką kradzież że brakowało tylko jeszcze helikoptera nad Camp Nou i spektakularnej ucieczki Vitieniesa z dwoma karnymi w worku niczym rabuś z filmu.
0
Nie rozumiem pojawienia się Busiego na boisku kiedy rywal był już zjedzony i to dodatkowo jako SO. Rozumiem jeszcze DP bo Song był fatalny ale SO? A co z Dos Santosem? SErgi? Mój Boże.
0
Rok temu Montoya brylował w GD a teraz słuch po nim zaginął. Czy z Bartrą będzie podobnie? Nie wiem. Co się stanie jak Masche będzie zdrowy?
0
Moi drodzy - Pedro wszedł i co zrobił? No właśnie chodzi o to że nic. Nie rozumiem zmiany Tello. Mało gra a na dodatek jak wyjdzie w pierwszy to jest zmieniany i to na gościa który już wystrzelał się w tym sezonie w jednym meczu.
0
Słuchaj - ja Realu nie boje się w ogóle widząc to co oni grają. Ale jakbyśmy mieli grać z Bayernem to dostalibyśmy taki łomot jak w LM rok temu. Takie są fakty na dzień dzisiejszy.