0

Na moje antyfutbol to stanie w 11 w polu karnym.

0

Mi się podoba to że czuć ciężar piłki.

0

U nas podobnie - Messi Neymar i Valdes.

0

Nie powiedziałbym że bronie. Po prostu nie lubię tutejszej hipokryzji. Śmiejecie się z Realu i z ich kibiców że są tacy i owacy a sami lepsi nie jesteście kiedy Barca gra. Lepiej patrzcie do swego gniazda.

0

Istnieją. To ma głębokie korzenie.

0

Piękny symulator piłki nożnej.

0

To się nazywa jakość.

0

O tak. Tutaj komentarze są bardzo obiektywne he.

0

Z Galatą do przerwy było 0:1. he

0

To samo jest tutaj podczas meczów Barcy. Pozdrawiam.

0

Biorę tylko magnez B6.

0

Gadasz jak Karanka he

0

Są dobre błędy i złe błędy. Pamiętajcie to.

0

Albo Barca - Hercules 0:2 he. Barca - Numancia 0:1

0

Daj spokój. Elche pęknie i Real wbije kilka goli. To nie ten poziom. Galata też cisnęła Real przez 40 minut a potem 7 wpuścili.

0

O znowu zaczęła się licytacja kto ma czego więcej he.

0

Michał wzywam do nieużywania słów uznanych za wulgarne.

0

CR7? Bądźmy poważni.

0

Neseser to taka walizka.

0

Christiano lepiej bije wolne. Może trafić z daleka. Messi tylko z 20 metrów i bliżej.

0

Atleti ich pocisnie.

0

Nie. Jestem pasjonatem piłki nożnej.

0

Ogórom z Holandii he

0

Dawaj Real. Walczcie!

0

Dobrze że to nie Polska bo by stadion zamknęli. Jestem fanem Legii to coś wiem o tym.

0

Ja tam bym się Leo bał. W Cracovii Leo przedstawili jako tego szefa mafii z Ojca chrzestnego.

0

A gdzie ja piszę tylko o ataku? W grze bierze udział 11 chłopa a nie 3 z ataku. To cała drużyna siada po wbitych golach. A potem tracą. Za swoją głupotę.

0

A Leo jeszcze się obejrzał za siebie.

0

Inaczej - Neymar welt klasse. Alexis bardzo dobrze. Messi dobrze.

0

Teraz gramy wyjazd to znowu Sergi nie zagra. Boli mnie że Song siedział. Pedro dostał ładnie po nosie. Strzelił hat tricka i usiadł na ławie ha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?