Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na moje antyfutbol to stanie w 11 w polu karnym.
0
Mi się podoba to że czuć ciężar piłki.
0
U nas podobnie - Messi Neymar i Valdes.
0
Nie powiedziałbym że bronie. Po prostu nie lubię tutejszej hipokryzji. Śmiejecie się z Realu i z ich kibiców że są tacy i owacy a sami lepsi nie jesteście kiedy Barca gra. Lepiej patrzcie do swego gniazda.
0
Istnieją. To ma głębokie korzenie.
0
Piękny symulator piłki nożnej.
0
To się nazywa jakość.
0
O tak. Tutaj komentarze są bardzo obiektywne he.
0
Z Galatą do przerwy było 0:1. he
0
To samo jest tutaj podczas meczów Barcy. Pozdrawiam.
0
Biorę tylko magnez B6.
0
Gadasz jak Karanka he
0
Są dobre błędy i złe błędy. Pamiętajcie to.
0
Albo Barca - Hercules 0:2 he. Barca - Numancia 0:1
0
Daj spokój. Elche pęknie i Real wbije kilka goli. To nie ten poziom. Galata też cisnęła Real przez 40 minut a potem 7 wpuścili.
0
O znowu zaczęła się licytacja kto ma czego więcej he.
0
Michał wzywam do nieużywania słów uznanych za wulgarne.
0
CR7? Bądźmy poważni.
0
Neseser to taka walizka.
0
Christiano lepiej bije wolne. Może trafić z daleka. Messi tylko z 20 metrów i bliżej.
0
Atleti ich pocisnie.
0
Nie. Jestem pasjonatem piłki nożnej.
0
Ogórom z Holandii he
0
Dawaj Real. Walczcie!
0
Dobrze że to nie Polska bo by stadion zamknęli. Jestem fanem Legii to coś wiem o tym.
0
Ja tam bym się Leo bał. W Cracovii Leo przedstawili jako tego szefa mafii z Ojca chrzestnego.
0
A gdzie ja piszę tylko o ataku? W grze bierze udział 11 chłopa a nie 3 z ataku. To cała drużyna siada po wbitych golach. A potem tracą. Za swoją głupotę.
0
A Leo jeszcze się obejrzał za siebie.
0
Inaczej - Neymar welt klasse. Alexis bardzo dobrze. Messi dobrze.
0
Teraz gramy wyjazd to znowu Sergi nie zagra. Boli mnie że Song siedział. Pedro dostał ładnie po nosie. Strzelił hat tricka i usiadł na ławie ha.