0

No Ramsey to wybuchł mocno w tym sezonie. Jest w życiowej formie.

0

Nie. Alexis i Pedro więcej biegają do tyłu i do pressingu. Oni na sprincie robią wielkie koła na całą szerokość boiska a Ney jedynie atakuje najbliższego rywala i może ze 2 razy na mecz podejdzie pod pole karne

0

Dobrze że nie wjechał na Sandrusco. Mam dość ich wojny.

0

Trafił na Santiago w sezonie Wembley (wynik 1:1 - mecz przed finałem PK) i trafił rok temu na CN po faulu Pique.

0

tzn. jak mają czas to wchodzą. Jak w jednej grze mmo.

0

Nie wiem czy mają wolne - ale to się chyba odbywa jak na zasadzie wolontariatu.

0

To nie ja pisałem o stoickim spokoju.

0

Ale kto tu piszę o Messim? Rozmowa jest o CR7 i Balo. Nikt tu nie porównuje Leo vs CR.

0

Ale z Barcą zawsze trafiał. A przecież mecze z Barcą są najbardziej prestiżowe.

0

Chociaż z taką obroną... Valdes też co mecz nie będzie tyłka ratował.

0

A w Champions znowu 1/2...

0

No macie tego Balotellego co nigdy nie spudłował. Ronaldo bije go na łeb w rzutach karnych. Jego strzały są piękne technicznie i po prostu elegancko wymierzone.

0

To jest już nudne i każdy o tym wie skoro co tydzień pojawia się przynajmniej 1 taki news że on tam mówi że chciał zostać. No przecież wszyscy to już wiedzą... takim gadaniem nie cofnie czasu.

0

Neymara może to spotkać np jutro na treningu...

0

Sobota jest w Klub Bruże

0

Chciałbym Aguero w Barcie. Dziś zniszczył Manchester United. Reus/Neymar - Aguero - Messi

0

to do Kliczko aka xName aka portowiec aka Warszawiak.
ps: coś szwankuje opcja odpwiediz.

0

Ja tam wolę derby Kamczatki

0

Nie ma za co.

0

Moi drodzy dziś nie ma co wierzyć w jakąś stratę punktów Realu. No z reguły na SB nie tracą z Getafe.

0

Otóż to.

0

Noo to skończy się na 7:6. Ciekawe dla kogo?

0

Balotell wali na pałe. Ronaldo robi to z gracją.

0

Miało być do N2O

0

A co ? twoje te 100 mln? Martw się lepiej o naszego Neymara żeby zaczął trafiać w bramkę a nie słupki.

0

Ronaldo ma najlepszą technikę do tego.

0

Hola hola! Tobie nic nie liżę!

0

Ronaldo to mistrz rzutów karnych. Powinni jego strzały adeptom puszczać.

0

Brawo CR7.

0

Gdzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?