Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No Ramsey to wybuchł mocno w tym sezonie. Jest w życiowej formie.
0
Nie. Alexis i Pedro więcej biegają do tyłu i do pressingu. Oni na sprincie robią wielkie koła na całą szerokość boiska a Ney jedynie atakuje najbliższego rywala i może ze 2 razy na mecz podejdzie pod pole karne
0
Dobrze że nie wjechał na Sandrusco. Mam dość ich wojny.
0
Trafił na Santiago w sezonie Wembley (wynik 1:1 - mecz przed finałem PK) i trafił rok temu na CN po faulu Pique.
0
tzn. jak mają czas to wchodzą. Jak w jednej grze mmo.
0
Nie wiem czy mają wolne - ale to się chyba odbywa jak na zasadzie wolontariatu.
0
To nie ja pisałem o stoickim spokoju.
0
Ale kto tu piszę o Messim? Rozmowa jest o CR7 i Balo. Nikt tu nie porównuje Leo vs CR.
0
Ale z Barcą zawsze trafiał. A przecież mecze z Barcą są najbardziej prestiżowe.
0
Chociaż z taką obroną... Valdes też co mecz nie będzie tyłka ratował.
0
A w Champions znowu 1/2...
0
No macie tego Balotellego co nigdy nie spudłował. Ronaldo bije go na łeb w rzutach karnych. Jego strzały są piękne technicznie i po prostu elegancko wymierzone.
0
To jest już nudne i każdy o tym wie skoro co tydzień pojawia się przynajmniej 1 taki news że on tam mówi że chciał zostać. No przecież wszyscy to już wiedzą... takim gadaniem nie cofnie czasu.
0
Neymara może to spotkać np jutro na treningu...
0
Sobota jest w Klub Bruże
0
Chciałbym Aguero w Barcie. Dziś zniszczył Manchester United. Reus/Neymar - Aguero - Messi
0
to do Kliczko aka xName aka portowiec aka Warszawiak.
ps: coś szwankuje opcja odpwiediz.
0
Ja tam wolę derby Kamczatki
0
Nie ma za co.
0
Moi drodzy dziś nie ma co wierzyć w jakąś stratę punktów Realu. No z reguły na SB nie tracą z Getafe.
0
Otóż to.
0
Noo to skończy się na 7:6. Ciekawe dla kogo?
0
Balotell wali na pałe. Ronaldo robi to z gracją.
0
Miało być do N2O
0
A co ? twoje te 100 mln? Martw się lepiej o naszego Neymara żeby zaczął trafiać w bramkę a nie słupki.
0
Ronaldo ma najlepszą technikę do tego.
0
Hola hola! Tobie nic nie liżę!
0
Ronaldo to mistrz rzutów karnych. Powinni jego strzały adeptom puszczać.
0
Brawo CR7.
0
Gdzie?