0

Nie no w sumie Sociedad nie ma doświadczenia w pucharach a Szachtar jednak co roku z grupy wychodzi.

0

Szachtar wygrywa już 0:2

0

Kurde myślałem że CSKA jakoś się postawi Bayernowi a zbierają baty.

0

0:1 było. Teraz mi livescora wywaliło.

0

Gol to gol. Jak można się kłócić o to że gol z 2 metrów na pustą to nie bramka... A Messi niby jak strzela?

0

A ty się z choinki urwałeś? Zawsze pod newsem głownym piszę się o innych meczach.

0

Gdyby nie poprzeczka Messiego to Barca grałaby w finale Ligi Mistrzów...

0

Ale macie ból rzyci bo Real sobie pyka Galate.

0

Żałosne Galata. Co za błędy w obronie... Tak jak my.

0

Zacina mi każdy stream... Plakać mi sie chce

0

U mnie na fanpageu są moje typy z komentarzem do wszystkich dzisiejszych meczów. Pierw obejrze 20 minut Bayern Komendanta Pepa. Potem włącze Sociedad bo Vela tam gra i mam go w FCL a poza tym to rewelacja tych rozgrywek moim zdaniem będzie. A na koniec włączam Real bo dziś przegra 2:1

0

Ile jeszcze trzeba spotkan żeby Xavi na dobre usiadł na ławie?

0

Tak. Ale lekarze dają jednak terminy. Ale mama mojego sąsiada na raka chora była. Dostała 3 miesiące a przezyła 3 lata.

0

Coś koło 75 ?

0

Tata zostaje na mecz bo mogło być tak że jego ojciec bardzo był chory nieuleczalnie dajmy na to rak. I lekarze dali np. miesiąc zycia jeszcze. To Martino zdążyl juz się z tym pogodzić i tak mocno nie przeżywa. Bo jakby np. zginąl w wypadku to na pewno by pojechal przed meczem.

0

Netu - tak się składa że pierwszy do obrony był Busi bo Pique z Masche latał na polowie rywala.

0

Wiadomo ze tak będzie. Ale Rosół ładnie Johana wkurzył

0

On czuje sie dobrze? No chyba nie skoro odwala takie cyrki?

0

Od kiedy na to zasługuje.

0

Pewnie że tak. PES Jest strasznie sztuczny.

0

Podciąga ocenę*

0

Redakcja jak zwykle podciąga Messiemu i go gloryfikuje.

0

Co za fuszerka.

0

Klocic sie o lidera jak ma sie type samo pkt. Szczyt debilizmu

0

A co Xavi zrobil zeby miec wyzej?

0

Pique 1 za to przed meczem

0

One trenują profesjonalnie za pensje czy na zasadzie San Marino że dla hobby?

0

Niby ta La Masia to kopalnia diamentów a jakoś bramkarza obrońcy i prawdziwego napastnika nie wyprodukowała od lat. Niby teraz Bagnak i Dongou się przebijają ale też nie wiadomo jak sie to potoczy.

0

A gdzie ja mowie o ich erze w Barcie?

0

To Pep dał Barcie styl wyniki i triumfy. Stworzył historię. Stworzył zespół na którego nazwe każdemu trzęsly się nogi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?