Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no w sumie Sociedad nie ma doświadczenia w pucharach a Szachtar jednak co roku z grupy wychodzi.
0
Szachtar wygrywa już 0:2
0
Kurde myślałem że CSKA jakoś się postawi Bayernowi a zbierają baty.
0
0:1 było. Teraz mi livescora wywaliło.
0
Gol to gol. Jak można się kłócić o to że gol z 2 metrów na pustą to nie bramka... A Messi niby jak strzela?
0
A ty się z choinki urwałeś? Zawsze pod newsem głownym piszę się o innych meczach.
0
Gdyby nie poprzeczka Messiego to Barca grałaby w finale Ligi Mistrzów...
0
Ale macie ból rzyci bo Real sobie pyka Galate.
0
Żałosne Galata. Co za błędy w obronie... Tak jak my.
0
Zacina mi każdy stream... Plakać mi sie chce
0
U mnie na fanpageu są moje typy z komentarzem do wszystkich dzisiejszych meczów. Pierw obejrze 20 minut Bayern Komendanta Pepa. Potem włącze Sociedad bo Vela tam gra i mam go w FCL a poza tym to rewelacja tych rozgrywek moim zdaniem będzie. A na koniec włączam Real bo dziś przegra 2:1
0
Ile jeszcze trzeba spotkan żeby Xavi na dobre usiadł na ławie?
0
Tak. Ale lekarze dają jednak terminy. Ale mama mojego sąsiada na raka chora była. Dostała 3 miesiące a przezyła 3 lata.
0
Coś koło 75 ?
0
Tata zostaje na mecz bo mogło być tak że jego ojciec bardzo był chory nieuleczalnie dajmy na to rak. I lekarze dali np. miesiąc zycia jeszcze. To Martino zdążyl juz się z tym pogodzić i tak mocno nie przeżywa. Bo jakby np. zginąl w wypadku to na pewno by pojechal przed meczem.
0
Netu - tak się składa że pierwszy do obrony był Busi bo Pique z Masche latał na polowie rywala.
0
Wiadomo ze tak będzie. Ale Rosół ładnie Johana wkurzył
0
On czuje sie dobrze? No chyba nie skoro odwala takie cyrki?
0
Od kiedy na to zasługuje.
0
Pewnie że tak. PES Jest strasznie sztuczny.
0
Podciąga ocenę*
0
Redakcja jak zwykle podciąga Messiemu i go gloryfikuje.
0
Co za fuszerka.
0
Klocic sie o lidera jak ma sie type samo pkt. Szczyt debilizmu
0
A co Xavi zrobil zeby miec wyzej?
0
Pique 1 za to przed meczem
0
One trenują profesjonalnie za pensje czy na zasadzie San Marino że dla hobby?
0
Niby ta La Masia to kopalnia diamentów a jakoś bramkarza obrońcy i prawdziwego napastnika nie wyprodukowała od lat. Niby teraz Bagnak i Dongou się przebijają ale też nie wiadomo jak sie to potoczy.
0
A gdzie ja mowie o ich erze w Barcie?
0
To Pep dał Barcie styl wyniki i triumfy. Stworzył historię. Stworzył zespół na którego nazwe każdemu trzęsly się nogi.