0

Pisałem już o tym w sobotę. Busi zostaje kompletnie sam na tyłach bo cała ferajna leci do przodu!

0

Hm a można bez wyzwisk? Bo to tylko o was świadczy...

0

Tak a Real ma to całe towarzystwo prócz Villareal. I to jest fajne że na razie mamy teraz trochę luzu.

0

Ajax ku memu niezadowoleniu mocno się osłabił w lato. Odszedł Toby Alderweidel i przede wszystkim Eriksen. Poza tym Ajax nie gra autobusu bo to honorowy klub więc Barca wygra spokojnie. Szkoda tylko że gola i tak stracimy bo Pique to gwarantuje.

0

Mecz z Sevillą zakonczyl maraton z mocnymi ekipami ligi. Mamy już na boku Malage wyjazd and Valencie wyjazd i wlasnie Sevilla dom. A najlepsze jest to że przed realem wszystko wlasnie czeka.

0

Valencia co roku sprzedaje najlepszych.

0

Ale pięknie we wtorek rusza Liga Mistrzów. Szkoda że bez Legii ale uda się za rok. A we środę Neymar posłucha pierwszy raz Hymn Ligi Mistrzów. Ciekawe jak się będzie czuł. Moim marzeniem jest uslyszec hymn ale ze stanowiska trenera.

0

Raz mówi tak a za pare dni wszystko odwraca. Widocznie to go bawi.

0

Tobie też podobają się jego uda? Duże mięśnie tam ma.

0

A skąd mam wiedzieć że mówi źle? Komentatorzy z taką renomą nie robią błędów.

0

Jest jeszcze fantasy premier legague. Ale chyba La Liga nie ma.

0

Vela - dobry wybór. Też go mam.

0

Chodziły mi takie myśli i jest mi teraz wstyd.

0

W Botidze. Albo na Allegro. Ale tam same podróby.

0

Już dawno mówiłem że minusami się nie przejmuje bo są mi dawane z automatu. Szpakowski tak mówi na Fabsa w FIFIE to chyba tu też tak mogę no nie?

0

Jankiel - zalegasz mi z pieniędzmi za moją pracę "kliencie"

0

Jak zatwierdzisz już gotowy skład to wyskoczy ci tabelka gdzie kopiujesz kod.

0

Aha a kapitan to Vincent Kompany.

0

A to mój skład : Nieszczęsny Wojciech - Van Der Wiel - Cahil - Kompany - Cole - Czesk Fabregas - Ilkay Gingodan - Reus - Vela - Messi - Fiszer.
4-3-3. A ławka to nieistotne.

0

Don czy masz na myśli Jergena Kloppa?

0

Straszne! Idę się pociąć.

0

Szpakowski tak mówi na niego w FIFIE.

0

Dziękuje.

0

Nie wiem. Może niektórym to się podoba.

0

Masz racje.

0

Chyba że zaczną zaglądać ci pod pierzynę. Są granice.

0

Xavi już dawno powinien gryźć ale trybuny. Iniesta jeszcze na ławce niech posiedzi. Ale Sergi i Czesk tak.

0

A co to znaczy fejm? Za stary jestem na ten slang chyba.

0

A ja wolę Hansa Zimmera

0

Ja też od pewnego czasu mam wrażenie że jestem śledzony na mieście.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?