Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pisałem już o tym w sobotę. Busi zostaje kompletnie sam na tyłach bo cała ferajna leci do przodu!
0
Hm a można bez wyzwisk? Bo to tylko o was świadczy...
0
Tak a Real ma to całe towarzystwo prócz Villareal. I to jest fajne że na razie mamy teraz trochę luzu.
0
Ajax ku memu niezadowoleniu mocno się osłabił w lato. Odszedł Toby Alderweidel i przede wszystkim Eriksen. Poza tym Ajax nie gra autobusu bo to honorowy klub więc Barca wygra spokojnie. Szkoda tylko że gola i tak stracimy bo Pique to gwarantuje.
0
Mecz z Sevillą zakonczyl maraton z mocnymi ekipami ligi. Mamy już na boku Malage wyjazd and Valencie wyjazd i wlasnie Sevilla dom. A najlepsze jest to że przed realem wszystko wlasnie czeka.
0
Valencia co roku sprzedaje najlepszych.
0
Ale pięknie we wtorek rusza Liga Mistrzów. Szkoda że bez Legii ale uda się za rok. A we środę Neymar posłucha pierwszy raz Hymn Ligi Mistrzów. Ciekawe jak się będzie czuł. Moim marzeniem jest uslyszec hymn ale ze stanowiska trenera.
0
Raz mówi tak a za pare dni wszystko odwraca. Widocznie to go bawi.
0
Tobie też podobają się jego uda? Duże mięśnie tam ma.
0
A skąd mam wiedzieć że mówi źle? Komentatorzy z taką renomą nie robią błędów.
0
Jest jeszcze fantasy premier legague. Ale chyba La Liga nie ma.
0
Vela - dobry wybór. Też go mam.
0
Chodziły mi takie myśli i jest mi teraz wstyd.
0
W Botidze. Albo na Allegro. Ale tam same podróby.
0
Już dawno mówiłem że minusami się nie przejmuje bo są mi dawane z automatu. Szpakowski tak mówi na Fabsa w FIFIE to chyba tu też tak mogę no nie?
0
Jankiel - zalegasz mi z pieniędzmi za moją pracę "kliencie"
0
Jak zatwierdzisz już gotowy skład to wyskoczy ci tabelka gdzie kopiujesz kod.
0
Aha a kapitan to Vincent Kompany.
0
A to mój skład : Nieszczęsny Wojciech - Van Der Wiel - Cahil - Kompany - Cole - Czesk Fabregas - Ilkay Gingodan - Reus - Vela - Messi - Fiszer.
4-3-3. A ławka to nieistotne.
0
Don czy masz na myśli Jergena Kloppa?
0
Straszne! Idę się pociąć.
0
Szpakowski tak mówi na niego w FIFIE.
0
Dziękuje.
0
Nie wiem. Może niektórym to się podoba.
0
Masz racje.
0
Chyba że zaczną zaglądać ci pod pierzynę. Są granice.
0
Xavi już dawno powinien gryźć ale trybuny. Iniesta jeszcze na ławce niech posiedzi. Ale Sergi i Czesk tak.
0
A co to znaczy fejm? Za stary jestem na ten slang chyba.
0
A ja wolę Hansa Zimmera
0
Ja też od pewnego czasu mam wrażenie że jestem śledzony na mieście.