Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To kobieta sędziowała he. Kto ją wpuścił...
0
I to jest najgorsze że grają za zasługi a nie za forme.
0
To oczywiste.
0
Przeszła. Skandalem sędziowskim. (114-114)
0
Ostatni gwizdek na sprzedaż słabego Iniesty. Gudnogin i Reuoj czekają.
0
A czytać potrafisz? W Newsie wszystko jest.
0
Obaliłbym się na plecy i przygniótł bym gościa.
0
Wasiliewski powinien dostać kartkę za wyprostowaną nogę. Takie moje zdanie.
0
Przecież pisze w newsie wszystko. Jaka FIFA? Czytaj newsa.
0
To nie jest faul. Alves zachęcił zawodnika do wskoczenia mu na plecy i tam przytrzymał go jak jeźdźca na koniku.
0
Beka z tych co brali Piszczka co ma kontuzje do grudnia.
0
Za mało hajsu. Musiałem się ograniczać. Ale i tak nie macie szans z moim składem.
0
Właśnie zadziwiający jest brak formy Iniesty od praktycznie presezonu.
0
Och! Jak to dobrze że jest na stronie prawdziwy strażnik i ucieleśnienie mądrości. Twe komentarze są niczym błogi nektar. Dziękuje. Idę na dwór.
0
To pisały dzieci.
0
No wiesz po co mieli robić transfery jak mieli w swoich szeregach najdroższego i najlepszego piłkarza we wszechświecie. he
0
Drewniak to gra w Lechu. Swoją drogą faktycznie drewno.
0
Brawo fanatyku!
0
Pique taki najlepszy defensor świata że od 2 lat nie wie gdzie jest.
0
Nie - skrzydlowy.
0
Każdy z nich mówił że w Barcie musiał uczyć się na nowo gry w piłkę. Pozdrawiam.
0
Nie wiem ile ale pewnie poszła cała suma na obrońcę. Teraz wiemy czemu nie było zakupu defensora. He...
0
Ich najlepszy komentarz był w LM jak Messi 2x walnął Real.
0
Co roku to samo gadanie i zawsze wąchają plecy Arsenalu.
0
Ja pamiętam ze starej Brazylii tylko takiego jednego - Cafu. W życiu na oczy go nie widziałem ale ta nazwa wryła mi się w pamięć do końca życia.
0
Szkoda tylko że Kurzcaki i tak na koniec będą poza top4
0
Po tym co wczoraj odwalał przed meczem to nie wiem czy tak szybko się odnajdzie. Ten facet jest w zupełnie innym świecie gdzieś w innej galaktyce.
0
Liderem powinno być Atleti jak na alfabet już patrzymy.
0
Fanatycy przyszli. Wystarczy zjechać w dół komentarzy.
0
To jest pyskowanie? Ciekawe.... Śmieszą mnie takie absurdalne słowa innych...