0

Gdyby chciał podwyżki to nie zbywał by Rosella i Zubiego.

0

Nie zostanie bo wczoraj w wywiadzie powiedział że nie zmieni zdania.

0

Ale po co śmiecisz tu tymi bzdurami jak każdy może sobie sam tam wejśc i poczytać? "Obóz wroga" Żenada.

0

On jest wart 60 mln

0

Bayern , Borussia , Juve - oni nas zniszczą jak obrona nie ogarnie się.

0

Tylko kogo to obchodzi?

0

Pique na GD? Ha ha no to jaki padnie wynik? 7:6? Tylko dla kogo? Pique to taka mizernota że aż żal patrzeć było wczoraj na niego.

0

Pewnie że gra lepiej. Alba to skrzydłowy.

0

Być może jego agent coś mąci. Agenci już tacy są. Iniesta jest lojalny - wątpie żeby się puszył.

0

Super artykuł. Wprawdzie większość punktów już wiedziałem ale znalazło się kilka ciekawych informacji. Dałem sobie w zakładki i wykorzystam niedługo czy to z kumplami na boisku czy w grze.

0

Nic się nie stało. Zawsze byłem zdania że Alba to żaden obrońca tylko skrzydłowy.

0

Sądzę że nie bo ten pan od dawna buja w obłokach i mówi różne rzeczy.

0

Zabrakło pytania o jego dymisje.

0

Pff... Dla mnie możesz odlajkować już teraz.

0

Alves gral w Sevilli i okazal im szacunek.

0

Wejdź na mój profil i tam jest link.

0

Nie broń na siłę Barcy. Prawda jest taka że sędzia wypaczył wynik spotkania.

0

Ty nie masz spadać z krzesła tylko masz się dowiadywać rzetelnych informacji i przemyśleń. To poważny fanpage.

0

Szkoła? Jaka szkoła? Przerwa reprezentacyjna.

0

Już dawno pisałem do adminów że powinni wprowadzić updatea że widać kto komu odpowiada. Bo ciągle przez to są nieporozumienia.

0

Nie jesteś moim rodzicem.

0

A kiedy Xavi uratował ostatni raz tyłek Barcie? Chyba w meczu z Granadą rok temu jak strzelił na 2:1 w 87 minucie... On jest dobry ale na ogórki typu Levante co to nie mają pojęcia o obronie i wtedy Xavi sobie podaje jak chce. Ale lepsi rywale pokazują jego marazm. On działa i myśli tak wolno jak stary celeron z komputera.

0

Jak będzie coś ciekawego.

0

Busquets wyglądał dziś całkiem okej prócz kilku momentów. Co do Pique to pełna zgoda. To człowiek tragedia. Zapraszam na mojego fanpage. Tam jest fotka z Pique i jest pokazane jak jest skoncentrowany przed meczem... żenada.

0

Ja również dostaje jobla ale od FIFA14. Lubię sobie pograć w demo i nie mogę doczekać się premiery.

0

Oczywista oczywistość. Xaviego na trybuny i Cesc główny dowodzący. Pedro sprzedać albo do Barcy B. W sumie nie napisałeś niczego nowego. Krzyczę o tym od kilku miechów.

0

Ja wierze. Mam ołtarzyk Szefuncia.

0

Również tak sobie to tłumaczę. Bo jeśli nie to znowu będziemy raczeni mitycznymi kółeczkami Xaviego...

0

Fanpage działa. Zapraszam.

0

Pique nie tak źle? Był dziś najgorszy na boisku! Pachołek ze zwrotnością dźwigu. Czuje się nietykalny bo nie ma z kim konkurować. No i spójrz na to zdjęcie - tak wygląda koncentracja przed meczem? https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/p480x480/1235168_431845343591276_1345028551_n.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?