0

W demie nie ma Realu "chłopczyku"

0

O ty piracie

0

Starsi nie chcą założyć mi konta i co ja mam zrobić? Nie mam dowodu przecież....

0

Mało tego karny po symulce

0

Lipa a skąd ja wezme skan dowodu? Starsi nie chcą się zgodzić...

0

A De Boer wygrał 2x mistrza z Ajaxem

0

No dla mnie to jest absurd normalnie.

0

A jakim prawem Cruyff kwestionuje warsztat trenerski Franka De Bera? Co Cruyff osiągnął z Ajaxem?

0

Wpisz w transalator i tam odsluchaj.

0

Barca Tito była brzydkim tworem.

0

Sobota Waldek.

0

Beoenisch i strata. Człowiek strata.

0

Aj to szkoda. Bo jak jest do wyboru reprezentacja na TVP czy PS to od razu wybieram PS. Jest różnica.

0

Piotr przełącz sobie na polsat Sport. Tam jest Bożydar i Waldek Prusik.

0

Kurde znowu się zepsuła opcja odpowiedzi...

0

Trwa druga połowa. Spain - Chile 1:2. Soldado i 2x Vargas

0

Kurka wodna a ja się myłem akurat. Tak bardzo chciałem zobaczyć bramkę San Marino... Mocno się cieszyli?

0

I dobrze. Niech odejdzie. Klasy światowej nie da z niego.

0

Tatuś kręcił biznes.

0

Rosell tak wszystko załatwi że do 2016 roku to za kasę Szejki będą kozy pasać na Szejk Nou.

0

Presezon był jego.

0

Tylko się nie przestrasz bo tam dużo kocurów biega takich czarnych i one myszy łapią. Kiedyś podczas meczu kot biegał po stadionie.

0

Jestem ekonomistą.

0

I jest tak że trenerzy nie panują nad atmosferą w szatni. Często chodziłem z kolegą popatrzeć jak on trenuje i w międzyczasie gadałem z ich trenerem o futbolu bo chce zostać kiedyś trenerem a nie piłkarzem. No i niestety były takie sytuacje że ci więksi i silniejsi wyżywali się na tych mniejszych i spokojnych chłopakach a talent to oni do piłki mieli że ho ho. No i kilku niestety przez prześladowanie przestało trenować.

0

Dużo zdolnych dzieci nigdy nie zaistnieje w wielkiej piłce bo rodziców nie stać żeby kupić sprzęt do gry. A teraz są takie czasy że jak do szatni nie wejdziesz w butach za kilka stów to cię wyśmieją itp.

0

Valdes zdania nie zmieni. A Pedro tez mógłby zwinąc manatki.

0

Jaką szkołę trzeba mieć żeby zostać ogrodnikiem na CN?

0

A Chuck też za podatki siedział?

0

Masakra. I wszsytko pewnie za psi grosz.

0

Co chwila wychodzi afera że ktoś pakował kase na konta w jakiejś np. Ugandzie gdzie procenta podatkowego nie ma. A Ten co grał Obelixa to jak się dowiedział że Francja podnosi podatek dla bogatych do 75% to uciekł z forsą do Rosji i załatwił sobie obywatelstwo. Widzicie jacy zachłanni są ci milionerzy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?