Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W demie nie ma Realu "chłopczyku"
0
O ty piracie
0
Starsi nie chcą założyć mi konta i co ja mam zrobić? Nie mam dowodu przecież....
0
Mało tego karny po symulce
0
Lipa a skąd ja wezme skan dowodu? Starsi nie chcą się zgodzić...
0
A De Boer wygrał 2x mistrza z Ajaxem
0
No dla mnie to jest absurd normalnie.
0
A jakim prawem Cruyff kwestionuje warsztat trenerski Franka De Bera? Co Cruyff osiągnął z Ajaxem?
0
Wpisz w transalator i tam odsluchaj.
0
Barca Tito była brzydkim tworem.
0
Sobota Waldek.
0
Beoenisch i strata. Człowiek strata.
0
Aj to szkoda. Bo jak jest do wyboru reprezentacja na TVP czy PS to od razu wybieram PS. Jest różnica.
0
Piotr przełącz sobie na polsat Sport. Tam jest Bożydar i Waldek Prusik.
0
Kurde znowu się zepsuła opcja odpowiedzi...
0
Trwa druga połowa. Spain - Chile 1:2. Soldado i 2x Vargas
0
Kurka wodna a ja się myłem akurat. Tak bardzo chciałem zobaczyć bramkę San Marino... Mocno się cieszyli?
0
I dobrze. Niech odejdzie. Klasy światowej nie da z niego.
0
Tatuś kręcił biznes.
0
Rosell tak wszystko załatwi że do 2016 roku to za kasę Szejki będą kozy pasać na Szejk Nou.
0
Presezon był jego.
0
Tylko się nie przestrasz bo tam dużo kocurów biega takich czarnych i one myszy łapią. Kiedyś podczas meczu kot biegał po stadionie.
0
Jestem ekonomistą.
0
I jest tak że trenerzy nie panują nad atmosferą w szatni. Często chodziłem z kolegą popatrzeć jak on trenuje i w międzyczasie gadałem z ich trenerem o futbolu bo chce zostać kiedyś trenerem a nie piłkarzem. No i niestety były takie sytuacje że ci więksi i silniejsi wyżywali się na tych mniejszych i spokojnych chłopakach a talent to oni do piłki mieli że ho ho. No i kilku niestety przez prześladowanie przestało trenować.
0
Dużo zdolnych dzieci nigdy nie zaistnieje w wielkiej piłce bo rodziców nie stać żeby kupić sprzęt do gry. A teraz są takie czasy że jak do szatni nie wejdziesz w butach za kilka stów to cię wyśmieją itp.
0
Valdes zdania nie zmieni. A Pedro tez mógłby zwinąc manatki.
0
Jaką szkołę trzeba mieć żeby zostać ogrodnikiem na CN?
0
A Chuck też za podatki siedział?
0
Masakra. I wszsytko pewnie za psi grosz.
0
Co chwila wychodzi afera że ktoś pakował kase na konta w jakiejś np. Ugandzie gdzie procenta podatkowego nie ma. A Ten co grał Obelixa to jak się dowiedział że Francja podnosi podatek dla bogatych do 75% to uciekł z forsą do Rosji i załatwił sobie obywatelstwo. Widzicie jacy zachłanni są ci milionerzy...