Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty Don na tej stronie 24 na dobe siedzisz chyba co? Co nie wejde to ciągle twoje komentarze he
0
Zasluzyl na 10. Bo co mial jeszcze zrobić? Latać miał zacząć?
0
Aha - skoro VV znowu najlepsz i bledu nie zrobil i wygral nam puchar to dajcie mu dyszke
0
Messi 3 a Neymar 4.5. Toć on ciagle sie przewracal.
0
Co plujecie jadem jak dzieci? A jak rok temu taki sam news był o Atleti to jakoś fajnie było co? A teraz płacz bo co? Bo Bayern? Antysemici!
0
Wielki Bayern. Siempre Pep po glorie i chwałę! Dziś wszyscy byliśmy guardiolistami. Dziękujemy za 4 lata!
0
Jaki to ma sens jak nikt Barcy nie zasili juz?
0
Siempre Pep! Kochany jest
0
Brawo! Piszę o tym od początku wakacji.
0
Pep zabierz mnie ze sobą do Bayernu!
0
Pep to dżentelmen Mou to bandyta Pięknyn i Bestią są
0
O kurde ale Neuer broni ! Kupic go za VV
0
Guardiola pięknie się prezentuje
0
Musimy kupić Ribery i Lahm
0
Zniszczył ten klub. Nienawidzę go.
0
To ty powiedziales
0
Prawdziwy piłkarz nigdy nie skarzy się na murawe.
0
Błagam....
0
Xavi - dość że w klubie zajechany to jeszcze tam...
0
Dlatego piszę żeby dał mi powód żebym uwierzył w dobry sezon. Dla mnie logiczne.
0
Messi błagam daj mi uwierzyć w dobry sezon
0
Najwièksze kompleksy to teraz ty pokazujesz a nie oni.
0
Mało tego - autobusy miały miejsce za Pepa. Obiecywano wyciągnięcie wnioskow i znalezienie sposobu. Nie znaleziono. Tito probowal i nie znaleziono. To jakieś 4 - 5 lat szukają sposobu i nic. Pep miał najlepszą Barce w historii i nie pokonał muru Chelsea i Interu. Tito Celtic i Milan. Tata Atletico. Jak przez tyle lat nie znaleziono sposobu to nagle teraz znajdą? Nie!
0
Nie mam problemu z tym. Jak ktoś ma racje to zwracam honor.
0
Jaką lale? Co to ma znaczyć?
0
O przekonanie jak tam chcesz to okej. Myślałem że mam powiedzieć prawdę. Ja mówię - Barca nie wyjdzie. Spali się na autobusach.
0
No jest źle i tyle. Każda top drużyna gra aotobus. Atletico - mój Boze ! - klub ktory niedawno dostawal 6 goli za Pepa czy 4 za Tito o maly włos nie wygrywa z Barca na CN za pomocą dzikiej taktyki. Milan i Celtic - powtórka z rozrywki. Rzygam tymi autobusami ale uważam że najgorsze przed Barcą i to najgorsze wystrzeli w tym sezonie. Nie ma recepty na autobus.
0
Ale o co mam się zakładać? Nie ma zbytnio o co... Mam powiedzieć jaka jest prawda czy co?
0
Riberi wygrał i dobrze. Wygral z FCB wszystko i gral super. te płacze że czemu nie Leo itp to smiech na sali. Za co Leo? Za to że się połamał na finiszu? Logika ludzie logika. Moim zdaniem Leo w ogole nie powinno być na podium. Ribery - Robben - Lewy
0
A tam w ogole to lipa z tym wszystkim do kosza wywalić i tyle. Miała Legia być w grupie z Barcą bo mialem isc na mecz wtedy a Legia taki numer odstawia że to był szok i teraz to już mnie piłka nie cieszy. Jak ten superpuchar oglądalem to czulem zażenowanie i jeszcze ten piknik na murawie ech