Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tito nawet jakby dostał to by nie skorzystał bo się leczy.
0
Żeby porozmawiać o współczesnej piłce.
0
Obawiam się że moje kontakty nie sięgną tak daleko w struktury tej mafii UEFA.
0
Ja nie dostałem zaproszenia.
0
Messi 1. Taka prawda.
0
Kuciak też jest wspaniały ale poczekam aż pokaże ten sam poziom w Lidze Mistrzów w grupie.
0
Tak ale wtedy w klubie tloczno bedzie bo Valdes Pinto Roman Weinderfeler i Jeszcze Iker to wtedy Valdes out Pinto na emeryture a Iker z Romannmem walczą
0
Tata jest ogarnięty i z Malagą go nie wystawi
0
Juz widzę jak Zubi wyznacza im miejsca pracy
0
Dlaczego jeszcze bana nie dostałeś? Przecież dużo raportów poleciało za twoje wyzywanie Taty od kur. ...
0
0
To są koszulki na cześć wolna Cataluniya
0
Co za głupcy! Jak można pomijać Czeska?!
0
Smiejecie się ale w Fifie serio podane są dokladbe zarobki
0
Ale dopiero od stycznia. A tak to cała jesien wyjazdy wygrane
0
Lyon dostał bęcki ale gole na wyjezdzie liczą się podwójnie. To teraz Lyon musi 4:0 wygrać. Niemożliwe
0
Jak to Kowalczyk mówi : odchodzi szrot. Najlepsi zostają.
0
Cuenca to mi przypomina takiego konia towarowego i jak koń ma szpat w nogach to się konia usypia bo koń z kulawą nogą już się nie wyleczy. To tylko taka mała dygresja - tak ja to widzę. Nie ma sensu trzymać takich piłkarzy co się łamią i ciągną kasę.
0
Tata: Leo zdejme cię w 70 minucie
Leo: Tata nie
Tata: Lubie dialog
0
Statystyka
0
A jak to wygląda?
0
Jaka,?
0
Te oceny nie są obiektywne
0
Haha też brechłem
0
A o co chodzi z tymi slupkami?
0
Okej ale co ma do tego bosman?
0
Tu jest dowód że to było 6 sekund. Allas nigdy nie zawodzi.
0
6 sekund....
0
Simeone wygląda jak Antonio Banderas ze strzelającą gitarą
0
Ja słyszalem o 6 sekundach