0

Tito nawet jakby dostał to by nie skorzystał bo się leczy.

0

Żeby porozmawiać o współczesnej piłce.

0

Obawiam się że moje kontakty nie sięgną tak daleko w struktury tej mafii UEFA.

0

Ja nie dostałem zaproszenia.

0

Messi 1. Taka prawda.

0

Kuciak też jest wspaniały ale poczekam aż pokaże ten sam poziom w Lidze Mistrzów w grupie.

0

Tak ale wtedy w klubie tloczno bedzie bo Valdes Pinto Roman Weinderfeler i Jeszcze Iker to wtedy Valdes out Pinto na emeryture a Iker z Romannmem walczą

0

Tata jest ogarnięty i z Malagą go nie wystawi

0

Juz widzę jak Zubi wyznacza im miejsca pracy

0

Dlaczego jeszcze bana nie dostałeś? Przecież dużo raportów poleciało za twoje wyzywanie Taty od kur. ...

0

0

To są koszulki na cześć wolna Cataluniya

0

Co za głupcy! Jak można pomijać Czeska?!

0

Smiejecie się ale w Fifie serio podane są dokladbe zarobki

0

Ale dopiero od stycznia. A tak to cała jesien wyjazdy wygrane

0

Lyon dostał bęcki ale gole na wyjezdzie liczą się podwójnie. To teraz Lyon musi 4:0 wygrać. Niemożliwe

0

Jak to Kowalczyk mówi : odchodzi szrot. Najlepsi zostają.

0

Cuenca to mi przypomina takiego konia towarowego i jak koń ma szpat w nogach to się konia usypia bo koń z kulawą nogą już się nie wyleczy. To tylko taka mała dygresja - tak ja to widzę. Nie ma sensu trzymać takich piłkarzy co się łamią i ciągną kasę.

0

Tata: Leo zdejme cię w 70 minucie
Leo: Tata nie
Tata: Lubie dialog

0

Statystyka

0

A jak to wygląda?

0

Jaka,?

0

Te oceny nie są obiektywne

0

Haha też brechłem

0

A o co chodzi z tymi slupkami?

0

Okej ale co ma do tego bosman?

0

Tu jest dowód że to było 6 sekund. Allas nigdy nie zawodzi.

0

6 sekund....

0

Simeone wygląda jak Antonio Banderas ze strzelającą gitarą

0

Ja słyszalem o 6 sekundach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?