Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A po co ma wchodzić Alba jak Adriano będzie super grał?
0
Po co? Dlatego że Ney gra 90 minut w reprezentacji i jest po chorobie.
0
Nie wcale mnie nie ma. Wystarczy wejśc tu na mój profilm i jest link. .. .
0
Masz u mnie na fejsie.
0
A skąd wiesz że już po kontuzji? Jesteś lekarzem? Daj spokój. Nie będzie jego transferu.
0
Yhy Valdes i czyste konto
0
Ale ja się pytam co to ma do rzeczy? Inni zachowują się gorzje ode mnie. Ja nie płaczę bo nie gra Ney.
0
O Boże - ile razy można mówić że mecz tylko na Canal +
0
Ha Ha. Przecież to tylko szablonowo napisane... ... . ..
0
Co to ma do rzeczy? Płaczki tu jak dzieci są bo Neymaruś nie gra oj oj oj. A wczoraj Tata wyraźnie powiedział
0
Tylko Messi.
0
Ha ha teraz dzieci płaczą że Neymar nie gra jak to było wiadomo od wczorajszej konferencji Tatki. On mówił że u niego nie grają ci co nie są gotowi na 100% - i dotrzymał słowa. Przecież Ney miał anemię i dopiero teraz powoli jest z nim ok. Iniesta zmęczony to nie gra. Alba to samo. Tata dotrzymuje słowa.
0
W moim składzie na mecz pomylilem się tylko z Valdesem (Pinto) Sergio (Song) Xavi (tu miał grać Cesc ale Cesc gra za Inieste) Pedro (Neymar ale Neymar w sumie niegotowy na 100% to Tello)
0
Nom pamiętam to. To mój pierwszy sezon z Barcą był i jaki super. Wtedy to oni grali masakre.
0
Ciul tam z ligą bo rok temu już bez obrony szło rekord pkt walnąć. Ale Liga Mistrzów nie wybaczy nam braków w obronie. To się tylko tak wydaje ale 1/2 LM to jest prawdziwy hardcor i tam tylko prawdziwi kozacy przetrwają.
0
Ha ha jasne... To oddaj 15 mln pensji na transfery itp.
0
Nie ma takiego piłkarza.
0
Messi dziś 4 gole pls
0
Gdzie Cesc?!
0
To co on kilka godzin przed meczem jest za oceanem w Stanach? !
0
Caparros trenował kiedyś Bilbao i w sezonie Wembley przyjechał na CN i bronił Pinto i męczyliścmy się z nimi ale w końcu Messi przełamał ich
0
Ja żartowałem. Bałbym się zabić
0
Nie no żartuje. Za młody jestem na takie psikusy.
0
Yo no etiendo porque
0
JA to bym chętnie po tym meczu popełnił samobójstwo. No sorry ale taki to był właśnie mecz
0
To znaczy? Bo ja się czuje stłamszony.
0
Kurde czemu Orłowski Barcy nie skomentuje eeeh
0
Mam nadzieje że jutro z Panem Wolskim Barce i Real weźmie
0
Póki jest Rosół i Zubi to wiesz ... Barca skończy w Segunda
0
A co to omnibus?