0

A po co ma wchodzić Alba jak Adriano będzie super grał?

0

Po co? Dlatego że Ney gra 90 minut w reprezentacji i jest po chorobie.

0

Nie wcale mnie nie ma. Wystarczy wejśc tu na mój profilm i jest link. .. .

0

Masz u mnie na fejsie.

0

A skąd wiesz że już po kontuzji? Jesteś lekarzem? Daj spokój. Nie będzie jego transferu.

0

Yhy Valdes i czyste konto

0

Ale ja się pytam co to ma do rzeczy? Inni zachowują się gorzje ode mnie. Ja nie płaczę bo nie gra Ney.

0

O Boże - ile razy można mówić że mecz tylko na Canal +

0

Ha Ha. Przecież to tylko szablonowo napisane... ... . ..

0

Co to ma do rzeczy? Płaczki tu jak dzieci są bo Neymaruś nie gra oj oj oj. A wczoraj Tata wyraźnie powiedział

0

Tylko Messi.

0

Ha ha teraz dzieci płaczą że Neymar nie gra jak to było wiadomo od wczorajszej konferencji Tatki. On mówił że u niego nie grają ci co nie są gotowi na 100% - i dotrzymał słowa. Przecież Ney miał anemię i dopiero teraz powoli jest z nim ok. Iniesta zmęczony to nie gra. Alba to samo. Tata dotrzymuje słowa.

0

W moim składzie na mecz pomylilem się tylko z Valdesem (Pinto) Sergio (Song) Xavi (tu miał grać Cesc ale Cesc gra za Inieste) Pedro (Neymar ale Neymar w sumie niegotowy na 100% to Tello)

0

Nom pamiętam to. To mój pierwszy sezon z Barcą był i jaki super. Wtedy to oni grali masakre.

0

Ciul tam z ligą bo rok temu już bez obrony szło rekord pkt walnąć. Ale Liga Mistrzów nie wybaczy nam braków w obronie. To się tylko tak wydaje ale 1/2 LM to jest prawdziwy hardcor i tam tylko prawdziwi kozacy przetrwają.

0

Ha ha jasne... To oddaj 15 mln pensji na transfery itp.

0

Nie ma takiego piłkarza.

0

Messi dziś 4 gole pls

0

Gdzie Cesc?!

0

To co on kilka godzin przed meczem jest za oceanem w Stanach? !

0

Caparros trenował kiedyś Bilbao i w sezonie Wembley przyjechał na CN i bronił Pinto i męczyliścmy się z nimi ale w końcu Messi przełamał ich

0

Ja żartowałem. Bałbym się zabić

0

Nie no żartuje. Za młody jestem na takie psikusy.

0

Yo no etiendo porque

0

JA to bym chętnie po tym meczu popełnił samobójstwo. No sorry ale taki to był właśnie mecz

0

To znaczy? Bo ja się czuje stłamszony.

0

Kurde czemu Orłowski Barcy nie skomentuje eeeh

0

Mam nadzieje że jutro z Panem Wolskim Barce i Real weźmie

0

Póki jest Rosół i Zubi to wiesz ... Barca skończy w Segunda

0

A co to omnibus?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?