0

Jezu chyba wiadomo że o obrońcę mu chodziło skoro dziennikarz zadał w tym sensie pytanie...

0

Taki skromny że do Realu by się nadawał.

0

A nie czytałeś o tych machlojkach Rosella z Brazylii? Koleś przytulił kilka milionów.

0

Masz racje. Zawsze marzyłem o Jergenie Kloppie.

0

Rosell to jest troll. Obiecał obrońce a jak Zubi dał ciała to teraz Rosell umywa rączki i tłumaczyć to będzie tym że Tata nie chciał. ha ha co za banda.

0

Dawno mówiłem że powinien skończyć.

0

davcik ja cię bronię a ty na mnie najeżdżasz. Spoko. Nadal upieram się że w odpowiedzi ma pisać do kogo piszemy.

0

A czemu uczepiłeś się tylko tych dwóch nazwisk? Czemu nie ściągnęli byle jakiego no namea? Nie ściągnęli bo Zubi to sierota. Ot co.

0

O matko - no trudno by było nie walczyć o ligę skoro liczą się tylko 2 zespoły... Ale Liga Mistrzów obnaży naszą słabość w obronie. Liga Mistrzów nie wybacza.

0

Och ale teraz groźnie i dorosło zabrzmiałeś. Musisz czuć się taki męski bo wyzwałeś kogoś od "gimbusa". Gimbus to autobus szkolny tak wgl.

0

Już Celtic nam się postawił rok temu...

0

Znowu nic nie ugramy i dostaniemy bęcki w Lidze Mistrzów. Jak można od 2 lat nie załatwić jakiegoś obrońcy? Co za patologia sportowa w tym klubie - dzięki ci Zubi i Rosell.

0

Nie ten wiek i kondycja

0

Dostaliśmy w czerep od byle średniaka z Europy.

0

Przerżniemy ligę już na jesieni bo Puyol się znowu połamie a w Styczniu Zubi rozłoży ręce i jak trzeba będzie obrońcy to powie - ni ma obrońcy. Ni ma!

0

Czyli dziura w obronie i modlitwa do Boga o zdrowie dla Puyola... To koniec. Ja się poddaje...

0

Wow. A teraz spójrz na ostatni akapit newsa.

0

Ale ja mówię o Montoya.

0

Jaga strzeliła focha.

0

Montoya na trybunach to normalna i oczywista decyzja - przecież on się o własne nogi przewracał w presezonie. Grzelczak go wkręcił. Santos naruszył. Tajlandia też go raz wkręciła. Ociężały wolny mało zwrotny. Z motoryką jak u 100 kilowego kloca.

0

Sandro Rosell 29 numer. Ale nam się prezydent trafił no.

0

Po co? Niech zapoznają się z grą w Segunda.

0

Baniak w Barcie B. A co?

0

Zagra.

0

Nie gniewam się. Mam dziś dobry humor od rana.

0

Powiem ci czemu nie ma newsa - rzekome spotkanie - oto odpowiedz. Chcesz konkrety czy rzekome spotkania?

0

Szkoda że to było pare lat temu.

0

Ja proponuje wstawiać tam twórczość Cruyffa. Jak jadł lizaki i go brzuch od nich rozbolał. W Crackovi to było he he

0

On nie pyta o lige typera...

0

Ponoć brakuje gościa od multimediów to dlatego. Ja chętnie ale wole pisać newsy bo na multi niezbyt się znam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?