Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jezu chyba wiadomo że o obrońcę mu chodziło skoro dziennikarz zadał w tym sensie pytanie...
0
Taki skromny że do Realu by się nadawał.
0
A nie czytałeś o tych machlojkach Rosella z Brazylii? Koleś przytulił kilka milionów.
0
Masz racje. Zawsze marzyłem o Jergenie Kloppie.
0
Rosell to jest troll. Obiecał obrońce a jak Zubi dał ciała to teraz Rosell umywa rączki i tłumaczyć to będzie tym że Tata nie chciał. ha ha co za banda.
0
Dawno mówiłem że powinien skończyć.
0
davcik ja cię bronię a ty na mnie najeżdżasz. Spoko. Nadal upieram się że w odpowiedzi ma pisać do kogo piszemy.
0
A czemu uczepiłeś się tylko tych dwóch nazwisk? Czemu nie ściągnęli byle jakiego no namea? Nie ściągnęli bo Zubi to sierota. Ot co.
0
O matko - no trudno by było nie walczyć o ligę skoro liczą się tylko 2 zespoły... Ale Liga Mistrzów obnaży naszą słabość w obronie. Liga Mistrzów nie wybacza.
0
Och ale teraz groźnie i dorosło zabrzmiałeś. Musisz czuć się taki męski bo wyzwałeś kogoś od "gimbusa". Gimbus to autobus szkolny tak wgl.
0
Już Celtic nam się postawił rok temu...
0
Znowu nic nie ugramy i dostaniemy bęcki w Lidze Mistrzów. Jak można od 2 lat nie załatwić jakiegoś obrońcy? Co za patologia sportowa w tym klubie - dzięki ci Zubi i Rosell.
0
Nie ten wiek i kondycja
0
Dostaliśmy w czerep od byle średniaka z Europy.
0
Przerżniemy ligę już na jesieni bo Puyol się znowu połamie a w Styczniu Zubi rozłoży ręce i jak trzeba będzie obrońcy to powie - ni ma obrońcy. Ni ma!
0
Czyli dziura w obronie i modlitwa do Boga o zdrowie dla Puyola... To koniec. Ja się poddaje...
0
Wow. A teraz spójrz na ostatni akapit newsa.
0
Ale ja mówię o Montoya.
0
Jaga strzeliła focha.
0
Montoya na trybunach to normalna i oczywista decyzja - przecież on się o własne nogi przewracał w presezonie. Grzelczak go wkręcił. Santos naruszył. Tajlandia też go raz wkręciła. Ociężały wolny mało zwrotny. Z motoryką jak u 100 kilowego kloca.
0
Sandro Rosell 29 numer. Ale nam się prezydent trafił no.
0
Po co? Niech zapoznają się z grą w Segunda.
0
Baniak w Barcie B. A co?
0
Zagra.
0
Nie gniewam się. Mam dziś dobry humor od rana.
0
Powiem ci czemu nie ma newsa - rzekome spotkanie - oto odpowiedz. Chcesz konkrety czy rzekome spotkania?
0
Szkoda że to było pare lat temu.
0
Ja proponuje wstawiać tam twórczość Cruyffa. Jak jadł lizaki i go brzuch od nich rozbolał. W Crackovi to było he he
0
On nie pyta o lige typera...
0
Ponoć brakuje gościa od multimediów to dlatego. Ja chętnie ale wole pisać newsy bo na multi niezbyt się znam.