0

Moje pytanie do Xavi - Xavi czy pogodzisz się z rolą zmiennika dla Fabregasa?
I drugie pytanie - Jakie żarty robicie Neymarowi.

0

News już wczoraj był.

0

Ostatnio cały czas gra na PO więc nie można mówić że jest najlepszym LO skoro tam nie gra. Marcelo jest najlepszym LO świata.

0

Żal że Adriano nie jeździ na reprezentacje. No ale Marcelo jest najlepszym LO na świecie to ciężko żeby wygrał rywalizacje. Ale na PO też może grać Adriano a Alves w formie nie jest od dawna.

0

Papież ma swój ulubiony klub z Argentyny to Leo da mu Barcy a Papież tego klubu. W wiadomościach pokazywali jak Papież dostał trykot

0

Może usiądzie z Papieżem Franciszkiem w loży i podpiszą sobie koszulki he he.

0

A co zawodnicy to dzieci?! Jak chcecie zmiany i świeżość to brawo dla Martino! Brać piłkarzy za mordy i wprowadzać nowy regulamin! Od teraz myślą tylko o meczu a nie o Shakirach itp. Tacy zawodowcy co mają po kilka zer na kontach przeboleją kilka godzin w hotelu. Omg.

0

Sam to spłodziłem na poczekaniu

0

Messi

0

Dlaczego zarząd Barcy robi z siebie pajaców na rynku transferowym? Inne poważne kluby śmieją się z naszych nieudolnych poszukiwań obrońcy a tak naprawdę obrońców mamy wokół pełno tylko uwziął się Zubi na tego co jest słaby i nie do wyjęcia.

0

Za 40 mln mamy Suboticia i Humellsa.

0

Zajmują się słabym Luizem kiedy Subotic albo Hummels tylko czekają na telefon żeby się pakować i lecieć do Barcy

0

Puyol nigdy tego nie robil. Zawsze Pique rozgrywal nawrt jak razem byli

0

To chyba na onecie czytales. Silva spoko ale psg wogole nie chcialo gadać. Barca ma jeszcze koło 50 mln na transfer. Problem jest taki że mamy nieudolny zarząd pod wodzą Zubiego i sknere Rosella

0

5 asyst

0

Taki poważny błąd że karnego nie było bo faulował przed 11. Aha - odkrycie do Dongou.

0

Zasłona dymna. Nie ma żadnej kontuzji tylko od repry się wymigał i dobrze. Na Levante wyjdzie w pierwszym składzie.

0

Przeciez Barca ma tak juz od pierwszego roku Pepa wiec nie wiem o co ci chodzi? Real zawsze super przecuwnicy a 0 trofeów

0

Pep nie potrzebował zadnej regeneracji. Byl juz po slowie z Bayernem i po prostu czekal rok i w tym czasie uczyl sie

0

Ale nie co mecz Bayernu. Może jeszcze meczówke opiszą?

0

Ja to już się pogodziłem że nasz piękny zarząd z Zubim na czele nikogo nie załatwią. I to już kolejny rok z rzędu

0

Tak. Już o tym pisałem niżej.

0

Zresztą Neymar serio robi różnicę na skrzydle. To jest prawdziwy skrzydłowy. W końcu jest gość co umie przejść dryblingiem rywala.

0

Jakbyś oglądał Barcę B to też byś chciał zwolnieina Eusebio który zniszczył ich styl. Oni grają totalnie bez stylu a dodatkowo nie mają obrony. Żadna z perełek przy Eusebio nie zabłysa.

0

Kto tu robi gwiazdę na miarę Leo? Chyba ty sobie to wmówiłeś...

0

Wawrzyniak to sam jest ogórek. Cały czas słyszę krzyk "Grajcie na Wawrzyniaka. On jest cienki!"

0

Piotr! Czy ty jesteś dzieckiem? Nie umiesz czytać ze zrouzmieniem? Wskaż mi gdzie porównuje Alexisa z Xavim. Powodzenia.

0

Piotr - pierw naucz się czytać ze zrozumieniem a dopiero potem wyzywaj od "idiotów" bo teraz ja mógłbym cie tak nazwać ale nie zniżam się do twojego niskiego poziomu.

0

Gdzie źle stanął jak koleś z Malezji go zaatakował butem

0

Ta kontuzja to ściema. Zrobili tak specjalnie żeby zwierzęta z Malezji nie połamali go całkiem. Wyszło to na dobre dla nas i dla Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?