Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak oglądam mecze Bayernu to tam spiker super po bramce krzyczy i to mi się podoba. U nas też by mogli tak krzyczeć Toooooooor Leo Messi zweiundzwanzig minuten FC Barcelona funf Real Madrid null
0
No to mówię że solidny napastnik. Gdzie mu do CR czy Leo
0
O ja Orłowski Leszek to jest jakaś encyklopedia. On przez cały mecz sypie z rękawa anegdotki i mu się nie kończą. Super brakowało mi go.
0
Bez przesady. Soldado jakimś wielkim goleadorem nie był. Solidny napastnik.
0
Wojtek zawalił wszystkie bramki.
0
Gol que golazo de Valencia futbol klub! FC Valencia eins! Malaga CF Null! Danke!
0
sorrki nie tu.
0
Gol que golazo de Valencia futbol klub! FC Valencia eins! Malaga CF Null! Danke!
0
Ja sobie przysnąłem na tym meczu taki nudny.
0
Żeby myśleć o punktach to trzeba mieć styl. Eusebio zniszczył Barce B.
0
Ale Pełka
0
Ale czasami coś skomentuje
0
Olaboga komentuje... Szkoda że nie Laskowski
0
Ci młodsi nie grają a przyczyną tego jest Eusebio. Jak był Lucho to wszyscy grali.
0
Bagnak ławka ha ha i jak tu nie mówić że Eusebio to partacz i niszczy naszych młodzików?
0
Tata jutro zobaczy Pique i Masche w akcji to poleci do Rosella i powie że chce obrońcę a ten rozłoży ręce i powie - ni ma!
0
Tak. Pique który ostatni raz dobrze zagrał na Wembley i Masche który też w sumie na Wembley zagral dobrze ostatni raz.
0
To są efekty ciężkiej pracy ale co to ma wspólnego z tym newsem? Dziś jest smutny dzień. Dziś Rosell wszystkich wykiwał.
0
Giggs ma zdrowie którego Puyol nie ma.
0
Tata mówi o zimowych okienku a co jak wyleci nam obrona już w październiku..
0
Duży pressing = większy wysiłek = większe ryzyko kontuzji. Zobaczycie że po paru kolejkach będziemy leżeć i kwiczeć bo nie będzie kogo na obronę postawić.
0
Wiesz ta konferencja Tatki już to raczej potwierdziła. Rosell jest niechętny. Zubi nie wie w jakim świecie żyje... Ech... Gdyby chcieli to obrońca byłby jeszcze w lipcu.
0
No i to jest właśnie jeden z tych absurdów... Pach pach 2-3 kontuzje i leżymy na starcie. Dziś Arsenal grał - po meczu zostało im 2 obrońców zdolnych do gry.
0
Carles Puyol - człowiek który praktycznie nie ma kolan - człowiek który nie ma szybkości i zwrotności - człowiek u którego pozostał charakter i wola walki ale co to mu da? Czy wola walki pomoże mu dogonić CR7? Riberyego? Nie...
0
Taki dobry humor rano miałem ale brak transferu w lato to jest istny szokis! Aż mnie ciarki przechodzą no jak można być tak nieodpowiedzialnym - no kurde Barca taki klub wielki - popularnośc marka wszystko a obrońcy nie mogą od 2 lat kupić bo po prostu nie potrafią a nie że nie chcą... Dorwały się sieroty do koryta (Zubi Rosell) i robią z nas kibiców idiotów a niestety Rosell pysk sobie wyciera Tatą Martino który niestety jest marionetką naszego "super" prezydenta. Taa już to widzę jak w grudniu Zubi ma kupić obrońce - ni ma! No ni ma!
0
I po co udziwniają? Na siłe albo na pokaz że niby coś tam robią w tej LFP.
0
Dobrze zrobił. Od Eusebio trzeba jak najdalej. Szkoda mi tylko tego Dongou i Bagnack.
0
Ha komedia! Zamiast mieć młodszego w pełni sił piłkarza co jest dostępny do meczu co 3 dni to my się będziemy modlić o to żeby Puyol się nie połamał. No ludzie ja rozumiem legenda itp. ale spójrzcie - on nie ma praktycznie kolan. Ma tak wyniszczone że tak poważny klub jak Barca nie może trząść się z przerażenia czy czasem Puyol krzywo nie ustanie bo mu mięsień pójdzie czy inna rzepka....
0
W co ty wierzysz? Taki klub jak Barca nie może pozwolić sobie na taką fuszerkę ze strony zarządu.
0
Nie moje.