0

Jak oglądam mecze Bayernu to tam spiker super po bramce krzyczy i to mi się podoba. U nas też by mogli tak krzyczeć Toooooooor Leo Messi zweiundzwanzig minuten FC Barcelona funf Real Madrid null

0

No to mówię że solidny napastnik. Gdzie mu do CR czy Leo

0

O ja Orłowski Leszek to jest jakaś encyklopedia. On przez cały mecz sypie z rękawa anegdotki i mu się nie kończą. Super brakowało mi go.

0

Bez przesady. Soldado jakimś wielkim goleadorem nie był. Solidny napastnik.

0

Wojtek zawalił wszystkie bramki.

0

Gol que golazo de Valencia futbol klub! FC Valencia eins! Malaga CF Null! Danke!

0

sorrki nie tu.

0

Gol que golazo de Valencia futbol klub! FC Valencia eins! Malaga CF Null! Danke!

0

Ja sobie przysnąłem na tym meczu taki nudny.

0

Żeby myśleć o punktach to trzeba mieć styl. Eusebio zniszczył Barce B.

0

Ale Pełka

0

Ale czasami coś skomentuje

0

Olaboga komentuje... Szkoda że nie Laskowski

0

Ci młodsi nie grają a przyczyną tego jest Eusebio. Jak był Lucho to wszyscy grali.

0

Bagnak ławka ha ha i jak tu nie mówić że Eusebio to partacz i niszczy naszych młodzików?

0

Tata jutro zobaczy Pique i Masche w akcji to poleci do Rosella i powie że chce obrońcę a ten rozłoży ręce i powie - ni ma!

0

Tak. Pique który ostatni raz dobrze zagrał na Wembley i Masche który też w sumie na Wembley zagral dobrze ostatni raz.

0

To są efekty ciężkiej pracy ale co to ma wspólnego z tym newsem? Dziś jest smutny dzień. Dziś Rosell wszystkich wykiwał.

0

Giggs ma zdrowie którego Puyol nie ma.

0

Tata mówi o zimowych okienku a co jak wyleci nam obrona już w październiku..

0

Duży pressing = większy wysiłek = większe ryzyko kontuzji. Zobaczycie że po paru kolejkach będziemy leżeć i kwiczeć bo nie będzie kogo na obronę postawić.

0

Wiesz ta konferencja Tatki już to raczej potwierdziła. Rosell jest niechętny. Zubi nie wie w jakim świecie żyje... Ech... Gdyby chcieli to obrońca byłby jeszcze w lipcu.

0

No i to jest właśnie jeden z tych absurdów... Pach pach 2-3 kontuzje i leżymy na starcie. Dziś Arsenal grał - po meczu zostało im 2 obrońców zdolnych do gry.

0

Carles Puyol - człowiek który praktycznie nie ma kolan - człowiek który nie ma szybkości i zwrotności - człowiek u którego pozostał charakter i wola walki ale co to mu da? Czy wola walki pomoże mu dogonić CR7? Riberyego? Nie...

0

Taki dobry humor rano miałem ale brak transferu w lato to jest istny szokis! Aż mnie ciarki przechodzą no jak można być tak nieodpowiedzialnym - no kurde Barca taki klub wielki - popularnośc marka wszystko a obrońcy nie mogą od 2 lat kupić bo po prostu nie potrafią a nie że nie chcą... Dorwały się sieroty do koryta (Zubi Rosell) i robią z nas kibiców idiotów a niestety Rosell pysk sobie wyciera Tatą Martino który niestety jest marionetką naszego "super" prezydenta. Taa już to widzę jak w grudniu Zubi ma kupić obrońce - ni ma! No ni ma!

0

I po co udziwniają? Na siłe albo na pokaz że niby coś tam robią w tej LFP.

0

Dobrze zrobił. Od Eusebio trzeba jak najdalej. Szkoda mi tylko tego Dongou i Bagnack.

0

Ha komedia! Zamiast mieć młodszego w pełni sił piłkarza co jest dostępny do meczu co 3 dni to my się będziemy modlić o to żeby Puyol się nie połamał. No ludzie ja rozumiem legenda itp. ale spójrzcie - on nie ma praktycznie kolan. Ma tak wyniszczone że tak poważny klub jak Barca nie może trząść się z przerażenia czy czasem Puyol krzywo nie ustanie bo mu mięsień pójdzie czy inna rzepka....

0

W co ty wierzysz? Taki klub jak Barca nie może pozwolić sobie na taką fuszerkę ze strony zarządu.

0

Nie moje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?