0

Ale ja go wypatrzyłem jeszcze w lidze

0

To jest reprezentacja a nie Legia

0

Nie chce być butny ale to ja odkryłem talent Soboty

0

Eksperci zgodni - Sobota man of the mecz. Wzruszylem się jak strzelił

0

Ale Lewy cienko gra. Sobota i Zielinski mu pilki dają a temu biegać sie nie chce. Nie dziwne że Obayangme 3 gole strzela jak Lewy cieniuje

0

Puol to obronca a nie skrzydlowy.... No i Puol to koks a Sobota szczypior

0

Sobote oglądam. Musialbym zobaczyć te sytuacje Kompanego. Ale nie strzelil to luzik.

0

Strzelal po gwizdku. No ciezko zebt wygral glowke jak jest najnizszy na boisku.

0

Przecież to juz po gwizdku bylo jak strzelał

0

Ależ Polska jest słaba. Tylko Sobota gra super

0

Sanchez fajnie ale nie zwariujmy to tylko Iraq

0

No wow a Zubi dalej w swojej bajce pt. Luiz Blaugrana

0

Ale jak jest sucha to brzydka jest. Serio

0

To chyba ta co w Crackovi beke z niej sobie robili. Ona tam strasznie nerwowa była

0

Jak mogą kupić Messiego vez jego zgody?

0

Nie kupić*

0

Wróci pogra 2 miesiące i okaże się że cały czas gra z bólem w tym samym operowanym kolanie. Postanowi zrobić operacje -pare miesięcy od piłki i zakończy kariere jak to zapowiadał. Puyol już się niestety skończył. Dlatego nie rozumiem jak można liczyć na niego i kupić żadnego obroncy!

0

Jest Adriano

0

Zrobimy wymiane Alves - Silva i kupimy Ramosa na PO

0

Co to ma do rzeczy? Ciągle wyrażasz się z pogarddą do innych. Dlaczego masz się za kogoś lepszego bo nie jesteś uczniem gimnazjum! Aha - gimbus to autobus szkolny.

0

To tak: Cesc za Xavi na śp. Baniak do pierwszego zespołu za Bartre. No chyba że transferu nie bd to Bartra zostaje.

0

Dlaczego unikasz odpowiedzi? Czyżbym uderzył w samo sedno? Tak.

0

Czemu notorycznie używasz określenia "gimbaza"? Czyżbyś czuł się lepszy od innych ?

0

Toć to rozpoczęcie to nie ma co się cykać.

0

Żal to już 3 mecz z zrzędu w niedziele. Ja wolę mecze w soboty o 22

0

Spoko ale Agger i tak nie pasuje do Barcy.

0

Messi ma 5 zlotych piłek rok po roku a oni?

0

Co roku się odgrażacie i co roku kończycie z niczym

0

On nie ma kontuzji na moje. Tylko Papież chciał z nim pogadać.

0

Dziękujemy za przybycie ale w tym tygodniu odwiedziła nas już banda cyrkowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?