0

Po prostu pokazuje Piotrowi jego hipokryzje.

0

Nom Reus - Sobota = crack

0

Fakt że wczoraj komentatorzy chwalili na każdym kroku Sobotę ale Piotr i tak mówił że jest za słaby na Barce. Normalnie szok.

0

Dobra oferta i Roman jedzie do nas

0

Chcę Romana który z miejsca wejdzie do bramki i pogra te 7 lat na mocnym poziomie niż kota w worku który musi jeszcze wiele się nauczyć no i w Barcie miałby na pewno problemy ze stylem. Roman to gwarancja sukcesu od zaraz. Ter Stegen z 2 lata mu trzeba dać u nas.

0

To normalne. Przecież nie jestem bramkarzem.

0

Kurcze Piotr to ty za wyzywanie mnie na każdym kroku. No i widzisz...

0

Bana za to że mam inne zdanie o Ter Stegen?

0

No ja już dawno z tobą skończyłem dyskusje a ty mnie wyzywasz. Ale ok.

0

Wpuścił 3 gole ale do nas .... aha

0

Brawo Bayern! No Ter Stegen jednak nie taki dobry.

0

Rzut karny dla FC Bayern Munich!

0

Nie. Nie chcę osłabiać drużyny Pepa. Biorę Romana.

0

Wszyscy podniecają się Ter Stegen ale jak patrzę na ten mecz to Neuer wciąga go nosem i wypluwa.

0

Takie ma warunki i refleks że zawalił 2 gole dziś.. aha fest dobry....

0

Wyjątek? A Buffon? Też już wiekowy a jest najlepszy... oj Piotr ty jak coś powiesz to...

0

Co ty masz do 33 letnich bramkarzy? A słyszałeś o kimś takim jak Edvin Van Der Sar? On zakończył kariere w wieku 40 lat i jest legendą bramki Unieted.

0

Myślałem że jak tak się goszczą po szejkach to oni im dadzą warunki nie z tej ziemi a tu się okazuje jeden wielki burdel.

0

Akurat o piłce wiem dużo.

0

Roman pogra jeszcze dobre 7 lat. Bramkarze mogą grać do przeszło 40 stki.

0

Progressive,

Ter Stegen to bramkarz z You Tuba. TO bramkarz wymyślony przez internet. Tak transferują piłkarzy do naszej ligi - na podstawie YT a potem taki grajek kopie się w czoło

0

Chcesz kupić ręcznik na lata? To mija się z celem.

0

Raz mu wyszło do tego piłka uderzona prosto w niego. Roman takie coś wyciąga odwrócony tyłem.

0

Ale Bayern ciśnie

0

A pewnie że pójdę bo jest o 3 klasy lepszy. Taka jest prawda.

0

Macie tego swojego Ter Stegen - już 2 gole wpuszczone

0

Dlaczego fcbarca.com wypisała się z oświadczenia dotyczącego meczu w Gdańsku?

0

Silva nie walczył o przejście do nas tylko o nowy kontrakt z mega pensją. Teraz widzisz o czym myśli Silva. O kasie.

0

Piotr to nie twoja sprawa czy przyjmą czy nie. Chce spróbować.

0

Roura out. Altimara out. Rubi out. I ten od fizyki też out skoro staromodny jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?