Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po prostu pokazuje Piotrowi jego hipokryzje.
0
Nom Reus - Sobota = crack
0
Fakt że wczoraj komentatorzy chwalili na każdym kroku Sobotę ale Piotr i tak mówił że jest za słaby na Barce. Normalnie szok.
0
Dobra oferta i Roman jedzie do nas
0
Chcę Romana który z miejsca wejdzie do bramki i pogra te 7 lat na mocnym poziomie niż kota w worku który musi jeszcze wiele się nauczyć no i w Barcie miałby na pewno problemy ze stylem. Roman to gwarancja sukcesu od zaraz. Ter Stegen z 2 lata mu trzeba dać u nas.
0
To normalne. Przecież nie jestem bramkarzem.
0
Kurcze Piotr to ty za wyzywanie mnie na każdym kroku. No i widzisz...
0
Bana za to że mam inne zdanie o Ter Stegen?
0
No ja już dawno z tobą skończyłem dyskusje a ty mnie wyzywasz. Ale ok.
0
Wpuścił 3 gole ale do nas .... aha
0
Brawo Bayern! No Ter Stegen jednak nie taki dobry.
0
Rzut karny dla FC Bayern Munich!
0
Nie. Nie chcę osłabiać drużyny Pepa. Biorę Romana.
0
Wszyscy podniecają się Ter Stegen ale jak patrzę na ten mecz to Neuer wciąga go nosem i wypluwa.
0
Takie ma warunki i refleks że zawalił 2 gole dziś.. aha fest dobry....
0
Wyjątek? A Buffon? Też już wiekowy a jest najlepszy... oj Piotr ty jak coś powiesz to...
0
Co ty masz do 33 letnich bramkarzy? A słyszałeś o kimś takim jak Edvin Van Der Sar? On zakończył kariere w wieku 40 lat i jest legendą bramki Unieted.
0
Myślałem że jak tak się goszczą po szejkach to oni im dadzą warunki nie z tej ziemi a tu się okazuje jeden wielki burdel.
0
Akurat o piłce wiem dużo.
0
Roman pogra jeszcze dobre 7 lat. Bramkarze mogą grać do przeszło 40 stki.
0
Progressive,
Ter Stegen to bramkarz z You Tuba. TO bramkarz wymyślony przez internet. Tak transferują piłkarzy do naszej ligi - na podstawie YT a potem taki grajek kopie się w czoło
0
Chcesz kupić ręcznik na lata? To mija się z celem.
0
Raz mu wyszło do tego piłka uderzona prosto w niego. Roman takie coś wyciąga odwrócony tyłem.
0
Ale Bayern ciśnie
0
A pewnie że pójdę bo jest o 3 klasy lepszy. Taka jest prawda.
0
Macie tego swojego Ter Stegen - już 2 gole wpuszczone
0
Dlaczego fcbarca.com wypisała się z oświadczenia dotyczącego meczu w Gdańsku?
0
Silva nie walczył o przejście do nas tylko o nowy kontrakt z mega pensją. Teraz widzisz o czym myśli Silva. O kasie.
0
Piotr to nie twoja sprawa czy przyjmą czy nie. Chce spróbować.
0
Roura out. Altimara out. Rubi out. I ten od fizyki też out skoro staromodny jest.