Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też tak sądzę ale też nie można od razu Baniaka na głęboką wodę rzucać. Pierw kilka ogonków w lidze potem jakieś minuty w grupie ligi mistrzów jak już awans będzie. W grudniu puchar króla to tam po 90 minut 2 pierwsze mecze i tak będzie zbierał minuty.
0
Spoko. Jak cała meczówka zostanie napisana to filmik cały będzie.
0
Ter Stegen to dla mnie bramkarz z You Tuba i nic więcej. Coś mu wyszło ktoś zrobił filmik i poszło echo w świat.
0
Możliwe całkiem. Ja nie powiem nic na ten temat bo transmisji w hd nie miałem
0
To przez te upały. Leże w ogrodzie na leżaku w cieniu i piszę z wami. Fajna dyskusja.
0
O kurcze wtedy to ja w planach nie byłem tak mi tata mówił i się śmiał.
- Co można poprawić u Pedro? A chociażby grę 1 vs 1. Ogólnie drybling. Messi to ma. Neymar to ma. Alexis to ma. Pedro nie. Ma tylko szybkość.
0
No tak w końcu grał w Barcie i ma kupę kasy.
0
Chodzi ci o sparing z Bayernem? Jak tak to nie mam pytań do ciebie więcej.
0
Karny to loteria ale fakt - moim zdaniem Pinto jest lepszy ale Weinderfeler by się przydał.
0
Ja zauważyłem że Messi wiąże z Neymarem duże nadzieje i częściej grał właśnie z Neyem niż ze słabym dziś Pedro. Messi po prostu czuje że Ney to ten gość co go trochę odciąży i Messi go lubi.
0
Skąd ja miałem o tym wiedzieć Piotr. Ale Róża dobrze z dużej napisałem. Dobra eot bo offtop się robi.
0
Biorąc pod uwagę samobóje Masche i zawalone bramki Bartrty to Bartra i tak jest w tym lepszy.
0
Ja tam z nim nie wiąże dużych nadziei. Ma źle poustawiane w głowie.
0
W końcówce go Tajlandczyk wziął na szkolny podręcznikowy numer. Martin zachował się jak trampkarz. Przez niego goście puścili dośrodkowanie a Pinto z problemem sparował na rzut rożny. Tak nie można robić.
0
Dongou sporadycznie ale owszem. Tak za rok już mocniej zapuka.
0
Kurde Róża ale ja ci nie odpowiadałem na twoje słowa tylko dodałem do twoich słów że po prostu nie pamiętam jego dobrego meczu. Nie wiem czemu się na mnie rzuciłaś teraz. Chciałem podpisać się pod twoje słowa bo fajnie napisałaś i w ogóle fajna laska jesteś.
0
I do tego nie wytrzymuje ciśniena.
0
Kibicuje od sezonu Wembley i manity. Wtedy Pedro po raz ostatni miał formę. Sugerujesz więc że nie można krytykować piłkarza jak gra od 2 lat źle? To mija się z celem. Krytyka pomaga.
0
Przecież Messi i Pedro to dwie inne pozycje. Nie mów tak. O Messim już wszystko zostało napisane powiedziane i zaśpiewane. Trzeba mówić o błędach u innych. Żeby je wyeliminować.
0
Busquets to drugi po Xavim który nie wiem co robi na boisku. Song jest lepszy. Jest silny nie da się go przepchnąć. Ma świetny odbiór i super dziś wyglądał w grze do przodu.
0
Baniak jest oczyszczony przeze mnie bo faul był przed polem karnym. No ale sędzia z Tajlandi to czego się można było spodziewać? On nawet hiszpańskiego nie znał. Nasi do niego mówili a ten się śmiał.
0
No tak bo strzelił 3 gole z czego jeden ze spalonego drugi na pustaka a 3 to mega fart. Nie przesadzajmy. Tajlandię to nawet Polska powiozła więc to żadne test.
0
Fontas to w ogóle był drewniany i ślamazarny.
0
Kandydat na trenera Barcy - Eusebio
0
A co może nie? Oj Dixon Dixon...
0
Nie nadal tylko był. A to różnica. Obecnie Cesc nakrywa go czapką.
0
Tak. Zamula jak stary celeron. Nie ma już tej świeżości w jego zagraniach. Nie ma ryzyka. Dostaje piłki robi 8 kółeczek i podaje do Pique. Cesc daje przebojowość. Ma ciąg na bramkę. Podania timing wszysko.
0
I to pokazuje że Xavi to hamulec dla tej ekipy.
0
Messi grał jak Messi.
0
Za 25 mln mamy Suboticia i może Walkera jak dobrze by się to rozegrało. Ale nieee - lepiej wdać hajs na gościa co gra chaos i nie ogarnia linii spalonego.