0

No wlasnie powiedz to dusigroszowi Sandro

0

Nigdy się nie myli? Całe media z Katalonii i Cadena podawały że Lucho to pewny trener że już zaklepany. Media Madryckie cały czas były przy Martino. Wiadomo kto się nie mylił.

0

Perfekcyjny? Ha ha! A ile ty jego meczów widziałaś? W najważniejszych momentach i w Lidze Mistrzów masę bramek straciliśmy po akcjach na jego lewej stronie. On z lewym obrońcą nie ma nic wspólnego. To skrzydłowy

0

Od zawsze mówiłem i mówię nadal że z Alby taki Lewy Obrońca jak ze mnie laska Messiego. On jest stworzony do roli skrzydłowego! On grał kiedyś na skrzydle ale został zmuszony do gry na LO i tak już się w Valencii przyjęło. I to widać w czasie meczu. Akcje ofensywne - mega w jego wykonaniu. Szybkość ciąg na bramkę - ma to co powinien mieć dobry skrzydłowy. Natomiast kiedy ma bronić to już tak kolorowo nie jest. O ile z ogórkami sobie radzi to Liga Mistrzów i starcia z niektórymi lepszymi z ligi obnażyły jego notowania. Dużo bramek straciliśmy kiedy akcja szła z jego strony. Alba to skrzydłowy!

0

Był w FIFA10

0

A to już do złotej piłki nominacje są? Nie za szybko? Rok temu chyba w październiku dopiero było

0

Już o tym pisałem wczoraj że tylko komercha a treningów mało. Zaś dopiero presezon się skończy po 2 kolejce ligowej.

0

Agger? Nieporozumienie.

0

Entuzjazm to był jak oglosili go trenerem.

0

Od 2 lat? I już za to powinien wylecieć ten nasz wspaniały Dyrektor Zubi. Jak można od 2 lat ściągać obrońcę i nadal tego nie uczynić kiedy wiadomo że obrona aż płacze ze słabości. ... A piszę o Puyolu tak bo MD Podaje że jak Puyol będzie zdrowy to Barca znowu nie kupi obrońcy (lol!)

0

Ha ha żeby to było możliwe

0

Tu się z tobą zgadzam. On on 3 lat się leczy i pobiera pensje. Bagnak na pewno by się ucieszył z miejsca w składzie.

0

Ale chłopie w co ty wierzysz.... chcesz żeby połamany Puyol biegał za CR albo Bale? Na jakim ty świecie żyjesz? Tu trzeba transferu a nie znowu będziemy w ciemnej ...

0

Kolana Puyola to jest po prostu jedna wielka masakra i nie wiem jak można przebąkiwać coś o nie kupowaniu obrońcy... Boże!

0

Powiedz mi za co? Za to że piszę jak jest? W czym mówię źle? No czekam bo teraz jestem bardzo ciekawy. Czyż nie przedstawiłem tej chorej sytuacji z Puyolem która trwa od 3 lat?

0

Ty nie masz pojęcia o Barcie B to co się wypowiadasz? Oglądałeś ich jeden mecz? Brak obrony stylu zawodnicy hamowani w rozwoju...

0

Ludzie są ślepi tutaj albo w ogóle nie mają pojęcia co się dzieje z Barcą B a udają najmądrzejszych. Eusebio kompletnie zepsuł zespół po Lucho. Obrona najgorsza w Seugnda + brak stylu ( !!! ) + hamowanie rozwoju najlepszych (Roberto itd). I już za samą tą wypowiedź powinien wylecieć ze stołka na zbity pysk.

0

Ja tam nie wiem bo piszę ze smartfona.

0

Na Puyola liczą już 3 lata i wychodzą na tym jak na mydle. Znowu się połamie w kolanach i sezon z głowy a dziura w obronie jak była tak jest. Subotic Hummels itp

0

Z życia wzięte

0

Idąc tokiem myslenia ludzi to trzeba robic codziennie newsy o Rijkardzie Cruyff Ronaldinho i Gamperze bo oni też zrobili dla Barcy tyle dobrego co Pep

0

To czemu o Ronaldinho codzien nie ma newsow? Tez ponoc nawrocil Barce

0

No sorry ale jego kandydature w klubie to z litosci mieli ... Eusebio to nieporozumienie. Każdy dzień mlodych piłkarzy z tym panem to krok w tył w karierze

0

Lepiej kupić Suboticia i Hummels. Subotic za 7 mln a Hummels za 11 mln do wyjęcia. Tylko trzeba twardo negocjować. Walker na PO z Tottenhamu za 5 mln i na LO Marcelo ( 9mln)
Alba na skrzydło. Montoya cienki to sprzedać.

0

Sorrki ale po co o nim znowu news skoro nic o Barcie się nie wypowiedział?

0

30+ zawodnika wypalonego nikt nie da 10 baniek

0

Za mało treningów za dużo komercji.

0

Ale sędzia u nas ma słabo bo wszyscy go wyzywają i w ogóle taka presja

0

To ty chyba nie na czasie ale już taki eksperyment był prowadzony przez Canal +. Sędzia biegał z kamerą i wszystko nagrywał z boiska.

0

A Neymar czego tam jak anemik jest?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?