Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No wlasnie powiedz to dusigroszowi Sandro
0
Nigdy się nie myli? Całe media z Katalonii i Cadena podawały że Lucho to pewny trener że już zaklepany. Media Madryckie cały czas były przy Martino. Wiadomo kto się nie mylił.
0
Perfekcyjny? Ha ha! A ile ty jego meczów widziałaś? W najważniejszych momentach i w Lidze Mistrzów masę bramek straciliśmy po akcjach na jego lewej stronie. On z lewym obrońcą nie ma nic wspólnego. To skrzydłowy
0
Od zawsze mówiłem i mówię nadal że z Alby taki Lewy Obrońca jak ze mnie laska Messiego. On jest stworzony do roli skrzydłowego! On grał kiedyś na skrzydle ale został zmuszony do gry na LO i tak już się w Valencii przyjęło. I to widać w czasie meczu. Akcje ofensywne - mega w jego wykonaniu. Szybkość ciąg na bramkę - ma to co powinien mieć dobry skrzydłowy. Natomiast kiedy ma bronić to już tak kolorowo nie jest. O ile z ogórkami sobie radzi to Liga Mistrzów i starcia z niektórymi lepszymi z ligi obnażyły jego notowania. Dużo bramek straciliśmy kiedy akcja szła z jego strony. Alba to skrzydłowy!
0
Był w FIFA10
0
A to już do złotej piłki nominacje są? Nie za szybko? Rok temu chyba w październiku dopiero było
0
Już o tym pisałem wczoraj że tylko komercha a treningów mało. Zaś dopiero presezon się skończy po 2 kolejce ligowej.
0
Agger? Nieporozumienie.
0
Entuzjazm to był jak oglosili go trenerem.
0
Od 2 lat? I już za to powinien wylecieć ten nasz wspaniały Dyrektor Zubi. Jak można od 2 lat ściągać obrońcę i nadal tego nie uczynić kiedy wiadomo że obrona aż płacze ze słabości. ... A piszę o Puyolu tak bo MD Podaje że jak Puyol będzie zdrowy to Barca znowu nie kupi obrońcy (lol!)
0
Ha ha żeby to było możliwe
0
Tu się z tobą zgadzam. On on 3 lat się leczy i pobiera pensje. Bagnak na pewno by się ucieszył z miejsca w składzie.
0
Ale chłopie w co ty wierzysz.... chcesz żeby połamany Puyol biegał za CR albo Bale? Na jakim ty świecie żyjesz? Tu trzeba transferu a nie znowu będziemy w ciemnej ...
0
Kolana Puyola to jest po prostu jedna wielka masakra i nie wiem jak można przebąkiwać coś o nie kupowaniu obrońcy... Boże!
0
Powiedz mi za co? Za to że piszę jak jest? W czym mówię źle? No czekam bo teraz jestem bardzo ciekawy. Czyż nie przedstawiłem tej chorej sytuacji z Puyolem która trwa od 3 lat?
0
Ty nie masz pojęcia o Barcie B to co się wypowiadasz? Oglądałeś ich jeden mecz? Brak obrony stylu zawodnicy hamowani w rozwoju...
0
Ludzie są ślepi tutaj albo w ogóle nie mają pojęcia co się dzieje z Barcą B a udają najmądrzejszych. Eusebio kompletnie zepsuł zespół po Lucho. Obrona najgorsza w Seugnda + brak stylu ( !!! ) + hamowanie rozwoju najlepszych (Roberto itd). I już za samą tą wypowiedź powinien wylecieć ze stołka na zbity pysk.
0
Ja tam nie wiem bo piszę ze smartfona.
0
Na Puyola liczą już 3 lata i wychodzą na tym jak na mydle. Znowu się połamie w kolanach i sezon z głowy a dziura w obronie jak była tak jest. Subotic Hummels itp
0
Z życia wzięte
0
Idąc tokiem myslenia ludzi to trzeba robic codziennie newsy o Rijkardzie Cruyff Ronaldinho i Gamperze bo oni też zrobili dla Barcy tyle dobrego co Pep
0
To czemu o Ronaldinho codzien nie ma newsow? Tez ponoc nawrocil Barce
0
No sorry ale jego kandydature w klubie to z litosci mieli ... Eusebio to nieporozumienie. Każdy dzień mlodych piłkarzy z tym panem to krok w tył w karierze
0
Lepiej kupić Suboticia i Hummels. Subotic za 7 mln a Hummels za 11 mln do wyjęcia. Tylko trzeba twardo negocjować. Walker na PO z Tottenhamu za 5 mln i na LO Marcelo ( 9mln)
Alba na skrzydło. Montoya cienki to sprzedać.
0
Sorrki ale po co o nim znowu news skoro nic o Barcie się nie wypowiedział?
0
30+ zawodnika wypalonego nikt nie da 10 baniek
0
Za mało treningów za dużo komercji.
0
Ale sędzia u nas ma słabo bo wszyscy go wyzywają i w ogóle taka presja
0
To ty chyba nie na czasie ale już taki eksperyment był prowadzony przez Canal +. Sędzia biegał z kamerą i wszystko nagrywał z boiska.
0
A Neymar czego tam jak anemik jest?