0

Adriano to jest crack. On wszystkie bramki jakie strzela to same golazo.

0

Taka sama akcja jak w Gdańsku. Alexis do obiegającego go Montoy a ten do Sergi Roberto i golazo

0

Nie bój się. Tylko na ten mecz ta czcionka była. Zaprojekowała ją ta dziewczyna z zespołem downa co Iniesta ją do zdjęcia prowadził.

0

Ta bramka Adriano to czysta akcja jak w Fifie. Zejście ze skrzydła do środka na 18 metr i strzał. Jak Adriano składał się do strzału to już od razu mi śmignęło że wkręci to.

0

Taka niestandardowa

0

Ale ja tu nie bronie Keity tylko podaje przykład Piotr.

0

Nie ma co się podniecać bo Santos nie podjął walki. Pierwszy test to Atletico Madryt.

0

Od czarnej roboty to był Keita i jechaliście po nim za to że nic nie robi. Pedro też nic nie robi. Jakiej czarnej roboty? On ma biegać i strzelać gole a nie biegać i machać łapkami. Dziś dostał pustaka ale mówię takie coś to mój tata by strzelił.

0

Pedro ostatni raz formę miał na Wembley.

0

2:5 było

0

Dagger to jest profesja Ninjy w Metinie 2 he he. Ja tam nie mam zdania do Aggera.

0

Spoko fajnie. Ale ja tam nadal nie wiem co Tito w nim wtedy widział. Tello był itp.

0

Będzie na pewno.

0

Przecież to jedno i to samo...

0

Była przed meczem.

0

Czarna Perła! Cesc kapitalnie. Znowu!

0

Bartra jest do niczego. Przykro mi to mówić ale nie jego poziom

0

Bagnak za Masche

0

Aaaaaaaaaaaaaaa! co za goooool ! ADRIANO! !!

0

Fahregas no on jest szalony! Fantastyczny Mrrr Fabregas! Musi grać za Xaviego!

0

Mrrrrrrrrrrrr Fabregassss! To on musi być naszym dyrygentem!

0

Alexis crack - Cesc lepszy od Xaviego. Normalne.

0

Haha jak można pisać że takiego pressingu nie było nawet za Pepa... widać że nie wiecie co to pressing albo jesteście tacy dzicy że nie wiem... Za Pepa pressing to była magia a tu widzę słabe podrygi. Santos po prostu jest obsikany.

0

Nie wiem czym się tu podniecać skoro zagrali tak samo jak za Tito. Santos brzydko mówiąc zrobił w gacie już w szatni skoro nawet z połowy się boją własnej wyjśc. Jak my mamy poznać formę obrony skoro Santos nie chce atakować?

0

Sorry ale ty oglądasz chyba inny mecz. Xavi to widziałem tylko 2 jego podania do przodu. Alves robi dużo szumu ale mało z tego wynika.

0

Śmiesznie to wyglądało jak Pique się zabrał z piłką. Drewniany jest he

0

Jakie drewno ha ha Pique

0

No wiecie na pustą to i mój tata by strzelił.

0

I co? Alexis > Pedro.

0

Busquets juz niech nie udaje. Song by tego nie poczuł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?