0

37 kojarzy mi sie ze speedem Tezio

0

Źle ustawiles. Neymar na LS. Dongou 9. Alexis PS. Messi podwieszony za Dongou. I tak bym to widział kiedyś.

0

Kroci to on nie dostaje.

0

Bo on ma wade wzroku i jak jest ciemno to pilki nie widzi

0

Temu Dongou to trzeba dac spokoj. Niech pierw okrzepnie w barcie b.

0

Roman stary fakt. Ale Reojs albo Gundogin to młodzi są i jak rzuci się im ofertę konkretną to pójdą do nas.

0

Wystarczy spojrzeć na wynik.

0

On już jest lepszy od thiago

0

Każdy chce grać w Barcie bo to marka.

0

Tata na trybunach był to każdy się starał. Fajnie to.

0

Pep dostał mocnego gonga od Kloppa na przywitanie. Ale przynajmniej to Barca jest tym jedynym klubem 6 pucharów.

0

Pep źle to rozegrales taktycznie...

0

Gooooooool Rrrrrrreeeeeeuuuusssss ! Ale Obamejang jest szybki o kurde!

0

Reus Gindogan Weinderferle in Pedro Xavi Valdes out

0

Pep pięknie judasza z liscia pociągnąl

0

Musimy kupić Romana Weindererle i Ilkaya Gindogiuna

0

Ja to bym chciał żeby Pep wygrał ale Thiago przegrał. Ale tak się nie da. Ale BvB fajnie gra.

0

Wszyscy oglądają mecz w Niemczech i dobrze!

0

E teraz już sama Barca B gra to zmywam się na mecz Komendanta Pepa z BvB i Jurgena Kloppa

0

Grali pierwszy mecz z najlepszą drużyną Europy...

0

Sanchez mocny jest! Super gra. Ma gola i 3 asysty. Oglądam hiszpańską transmisje i tego młodego czarnoskórego nawzisko wymawia się tak: Dongoł

0

Alexis 2 asysta! Dongou fajnie.

0

Adriano Capitan.

0

Sergi Roberto! Jestem pod wrażeniem jego gry. Jest wspaniały! Ma świetny drybling świetny przegląd pola o orientacje. Pokazuje się do gry a te jego passy mmmm palce lizać.

0

Gooooool Ajwaaaa Dos Santosssss 4:0 Gran Partido Barca! I asitense del Alexisss Sanchesss

0

Ale fajna Chica siedziała na trybunach Mmmmmm

0

Leo #przejdzecie

0

Ale ten Hiirszfeld jest dobry. Chciałbym go w Barcie

0

Zawsze mówiłem że Sergi Roberto jest lepszy od Thiago.

0

Sergi Roberto jakie piły daje #crack

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?