Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
37 kojarzy mi sie ze speedem Tezio
0
Źle ustawiles. Neymar na LS. Dongou 9. Alexis PS. Messi podwieszony za Dongou. I tak bym to widział kiedyś.
0
Kroci to on nie dostaje.
0
Bo on ma wade wzroku i jak jest ciemno to pilki nie widzi
0
Temu Dongou to trzeba dac spokoj. Niech pierw okrzepnie w barcie b.
0
Roman stary fakt. Ale Reojs albo Gundogin to młodzi są i jak rzuci się im ofertę konkretną to pójdą do nas.
0
Wystarczy spojrzeć na wynik.
0
On już jest lepszy od thiago
0
Każdy chce grać w Barcie bo to marka.
0
Tata na trybunach był to każdy się starał. Fajnie to.
0
Pep dostał mocnego gonga od Kloppa na przywitanie. Ale przynajmniej to Barca jest tym jedynym klubem 6 pucharów.
0
Pep źle to rozegrales taktycznie...
0
Gooooooool Rrrrrrreeeeeeuuuusssss ! Ale Obamejang jest szybki o kurde!
0
Reus Gindogan Weinderferle in Pedro Xavi Valdes out
0
Pep pięknie judasza z liscia pociągnąl
0
Musimy kupić Romana Weindererle i Ilkaya Gindogiuna
0
Ja to bym chciał żeby Pep wygrał ale Thiago przegrał. Ale tak się nie da. Ale BvB fajnie gra.
0
Wszyscy oglądają mecz w Niemczech i dobrze!
0
E teraz już sama Barca B gra to zmywam się na mecz Komendanta Pepa z BvB i Jurgena Kloppa
0
Grali pierwszy mecz z najlepszą drużyną Europy...
0
Sanchez mocny jest! Super gra. Ma gola i 3 asysty. Oglądam hiszpańską transmisje i tego młodego czarnoskórego nawzisko wymawia się tak: Dongoł
0
Alexis 2 asysta! Dongou fajnie.
0
Adriano Capitan.
0
Sergi Roberto! Jestem pod wrażeniem jego gry. Jest wspaniały! Ma świetny drybling świetny przegląd pola o orientacje. Pokazuje się do gry a te jego passy mmmm palce lizać.
0
Gooooool Ajwaaaa Dos Santosssss 4:0 Gran Partido Barca! I asitense del Alexisss Sanchesss
0
Ale fajna Chica siedziała na trybunach Mmmmmm
0
Leo #przejdzecie
0
Ale ten Hiirszfeld jest dobry. Chciałbym go w Barcie
0
Zawsze mówiłem że Sergi Roberto jest lepszy od Thiago.
0
Sergi Roberto jakie piły daje #crack