Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde a ty jak taka ślepa owca wierzysz we wszystko na paiszą pismaki? Jak napiszą że Messi narobił na środku chodnika to też uwierzysz?
0
Jak patrzę na fote z tego newsa to normalnie widzę siebie
0
Szanse na to są bardzo male. Znikome. To nasz pierwszy mecz a oni juz koncza presezon. Dodatkowo maja wielka forme
0
Tak. Np ja. Malo newsow o nim sie tu ukazalo? Wystarczajaco. Znamy juz jego sylwetke filozofie etyke pract itd
0
Jakbys nie wiedzial to Hiddink jest madridista i ma defrnsywne upodobania
0
Mecz nasz z FCB jutro na Polsat Sport! We wlasnie mowili na polsacie news
0
Wtedy ludzie nic o nim nie wiedzieli
0
Marqinios? To my w końcu szukamy prawdziwego cracka czy jakiegoś żółtodzioba ?
0
Hiddink w Barcie to samobójstwo.
0
Dobra dajmy się siana z tym TS i spróbujmy wyjąć kogoś innego bo tylko szkoda czasu na to PSG.
0
I co byś oglądał? Znowu tą durną kopaninę przez środek pola jak u Tito. TATA wnosi świeżość ze sobą!
0
Mnie również. Ale chyba skutkuje to na tego pornospamera.
0
Co najważniejsze - nie boi się zmieniać ustawienia formacji w zależności od danego spotkania. Lubi szybko przechodzić z obrony do ataku. Kocha wyskoki pressing czyli to co u Tito nie było w ogóle.
0
mam dość braku reakcji z ławki Tito
0
Macie tu naszego nowego trenera w akcji. Ostry jak nigdy. To mi się podoba bo mam już dość reakcji z ławki.
0
Głupi nasz kraj i tyle. I nie rugajcie mnie no bo sami popatrzcie że taka prawda. Mamy kompleks "polaczkowatości" i tyle... żal że teraz Barca jest znienawidzona przez wszystkich prócz prawdziwych fanów.
0
No i dobrze kurde że ten Tata będzie! W końcu ktoś z zewnątrz i trochę świeżości w Barcie będzie bo ostatnio to tak duszna atmosfera była że tylko kroić ją. Dawaj Tata! Przywieź ze sobą jakiegoś obrońcę super talent ukryty na miarę TS!
0
Hidink? Błagam tylko nie on! Toż to madridista i prawie emeryt. Zresztą gdzie on nie grał to tylko defensywa.
0
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i wtedy wylewaj swoje żale do mnie ziomek. Czekam na przeprosiny,
0
O Jezu a jak wy sobie to wyonrażacie że zostajemy z Iniestą Xavim i Sergi Roberto.... ? Normalne że jak judasz uciekł do Monachium to Cesc musi zostać choćby paliło się i waliło. Zresztą Cesc jest lepszy od Xaviego.
0
W Barcelonie mógł dostać wszystko. Wystarczyło cierpliwie i pokornie czekać na ten moment. Ale nie - Thiago ma parcie na wielką karierę i zwiał do Pepa. Łajdak teraz w liście się łasi. Za parę lat będzie chciał wrócić jak mu nie wyjdzie kariera ale wtedy pokaże Barca mu "tam są drzwi".
0
Wykonczyl chlopakow jak Bielsa Bilbao.
0
Przeciez Pep tez gral skrzydlowymi na prostopadle....
0
Nie oszukujmy się. Trenerem był słabym.
0
Śmiejecie się z Realu że wygrał z jakimś no-namem a jak puścimy z kwitkiem jakichś leszczy to tu normalnie chodzić po ścianach będziecie z podniecenia. Ogarnijcie się i patrzcie do swojego gniazda a nie do innego.
0
Dla mnie takie zachowanie to oznaka dzieciakowatości.
0
Serio? No wow. Wiadomo o tym od momentu konferencji Rosella.
0
Tu wypoczęty Messi nic nie zdziała kiedy nie ma formy i rytmu meczowego!
0
Kase misiu kase.
0
Cyfrowy Polsat - ZDF - kanał numer 237.